Alışveriş Sepetim

ICYMI – Microsoft Edge'i Build 2020'de Yeniden Başlama

İlk tamamen dijital Microsoft Build'in üzerinden bir ay geçti ve birbirimizi yüz yüze görmemiş olsak da, enerjiyi kesinlikle çevrimiçi hissettik.
İster sosyal medyada, ister canlı yayınlar sırasındaki yorumlar bölümünde veya odak grupları için web kameraları üzerinden olsun, bize harika sorular soran, değerli geri bildirimler sağlayan ve yaptıklarımızı kutlayan dünyanın dört bir yanındaki (Avustralya! Japonya! Hindistan! Brezilya!) geliştiricilerden haber almayı çok sevdik. geliyordu. Geliştiriciler, Microsoft Edge ekip üyeleri Melanie ve Rachel'dan 11 yıllık taahhüdümüz gibi daha büyük Microsoft Edge girişimleri hakkında bilgi almakla kalmadı (aşağıdaki oturumlarına göz atın), aynı zamanda istemci tarafı video düzenleme özelliği getirmek gibi artımlı iyileştirmeler hakkında da bilgi aldı.
Microsoft Edge geliştirici haberlerine açtınız, bu nedenle Chromium platformundaki ve araçlarındaki yeniliklerden Aşamalı Web Uygulamaları için sırada nelere ve yeni WebView2 ile hibrit uygulamalar oluşturmaya başlamaya kadar her şeyi kapsayan geniş bir oturum sunduk.
Tüm geliştirici, tüketici ve ticari Microsoft Edge duyurularını kaçırdıysanız Build 2020 blogumuzdaki bu duyurulara genel bir bakış atın veya cızırtılı videodaki önemli anları yakalayın !
Bu geliştirici duyurularından bazıları hakkında biraz daha bağlam için, Canlı Derleme oturumlarımız , doğrudan Microsoft Edge ekibinden haber almak için harika bir yerdir. Şunları yapabilirsiniz Microsoft Kenar içeriğin tam listesini burada görebilirsiniz ya da aşağıdaki bağlantıları tıklayın.
 

13.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.