Alışveriş Sepetim
19,111
20,535

HP'nin yeni ZBook G8 mobil iş istasyonları, ortak çalışmaya dayalı hibrit çalışma ortamlarını hedefliyor

Evden – veya en azından ofiste değil – çalışmanın öngörülebilir gelecekte devam edeceğini öngören HP, tümü Windows 10 üzerinde çalışan en yeni ZBook Studio G8 , ZBook Fury G8 ve ZBook Power G8'i tanıttı .
HP ZBook Studio  performans iş akışları için tasarlanmıştır. NVIDIA RTX A5000 veya GeForce RTX 3080 dizüstü GPU'ları ve 11 kadar gerçek zamanlı olarak saniyede Animasyon ve işlemek veya görselleştirmek inci vPro işlemci i9 Nesil Intel Çekirdek.
ZBook Studio G8 açık, yukarıdan bakıldığında
HP ZBook Studio G8
120 Hz yenileme hızına sahip HP DreamColor ekranlar, %100 DCI-P3 ve Pantone doğrulamalı uçtan uca renk doğruluğu ile tasarımınızın ilk seferinde doğru olduğundan emin olmanızı sağlar. HP Ses Kalibrasyonu, net ses ve istenmeyen seslerin otomatik olarak engellenmesiyle ofisin istediğiniz her yerde çalışmasına yardımcı olur.
ZBook Fury ile uzman kullanıcılar artık kolaylıkla oluşturabilir, görüntüleyebilir, düzenleyebilir ve simüle edebilir. Veya hareket halindeyken karmaşık veri kümelerini görselleştirebilirler. Bu son 11 çoklu uygulama iş akışlarını işleyebilir inci kadar 128 GB 3200MHz sistem belleğine Gen Intel Core i9 ve Xeon işlemciler, NVIDIA A5000 grafik RTX ve Thunderbolt 4. bir alüminyum kasa MIL-STD dayanıklılık, araçsız ile geliyor genişletilebilirlik ve geniş bir bağlantı noktası seçimi.
ZBook Fury 17 G8 açık ve sağa dönük
ZBook Fury G8
ZBook Güç  lider yazılım uygulamaları için yanlısı sertifikalı grafiklerle HP'nin en uygun fiyatlı mobil iş istasyonu vardır. 11. Nesil Intel işlemciler, 64 GB'a kadar 3200 MHz sistem belleği, NVIDIA RTX A2000 grafik kartı ve PCIe G4 ile performansı hızlandırın.
Dizüstü bilgisayarda çalışan bir sınıfta bir kadına bakmak
ZBook Gücü
HP ZBook Studio G8 ve HP ZBook Fury G8'in belirli ülkelerde Temmuz ayında, HP ZBook Power G8'in ise Haziran ayında belirli ülkelerde satışa sunulması bekleniyor.
Bu cihazlar, HP'nin çevreye olan bağlılığını yansıtıyor; HP by HP, okyanusa bağlı plastikler ve geri dönüştürülmüş malzemeler içeren sürdürülebilir ürünler ekleyerek ambalajdan enerji verimliliğine kadar her açıdan yenilik yapıyor.
HP'de daha fazlasını öğrenin .
 

11.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.