Alışveriş Sepetim

HP'nin en yeni oyun bilgisayarı serisi, Victus by HP'nin ilk çıkışı olan OMEN ekosistemine eklemeler içeriyor

PC oyununuzu yenilemek istiyorsanız, HP'nin OMEN 16, OMEN 17 ve özelleştirilebilir OMEN 25i Oyun Monitörünü içeren yeni bir serisi var. Şirket, PC oyun yolculuğuna başlayan oyuncular için ayrıca 16 inçlik bir dizüstü bilgisayarla Victus by HP'yi piyasaya sürdü.
Bu Windows 10 portföyü, deneyimli oyuncuları ve meraklı kaşifleri eğlendirmek, birbirine bağlamak ve güçlendirmek için tasarlanmıştır.
OMEN 16 , bir NVIDIA GeForce RTX 3070 Dizüstü Bilgisayar GPU'su 8 GB veya AMD RDNA 2 mimarisi tabanlı grafik kartının grafik gücüyle en yeni oyunlara hayat veriyor. Intel Core i7-11800H7 veya AMD Ryzen 9 5900HX8 serisi işlemcilere kadar içeriği ezin . 32 GB'a kadar DDR4 3200 MHz ile birden çok uygulamayı hızla kullanın. Bu arada, pil kapasitesi 9 saate kadar arttı [1]. Haziran ayında HP.com ve Best Buy üzerinden 1.049,99 $'dan başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor.
OMEN 17 , maksimum 165 W'a kadar TGP'ye ve Intel Core i9-11900H'ye kadar işlemciye sahip NVIDIA GeForce RTX 3080 16 Dizüstü Bilgisayar GPU GB ile oyuncuların en yeni AAA hitlerinde ilerlemelerine yardımcı olmak için masaüstü sınıfı özelliklerle birlikte gelir. Önceki nesle kıyasla klavye yüzeyinde -5°C'lik bir sıcaklık düşüşüne katkıda bulunan %17 daha ince 24 kanat daha sayesinde daha serin ve daha rahat bir oyun deneyimi yaşayın [2]. Bu aynı zamanda optik mekanik tuşlara sahip ilk OMEN Dizüstü Bilgisayardır. Dokunma hissinin yanı sıra tuşlar, geleneksel tuşlara kıyasla 0,2 ms tepki süresiyle 1,7 mm hareket mesafesi sağlar ve bu da bire bir karşılaşmalarda avantaj sağlamaya yardımcı olur. Haziran ayında HP.com ve diğer perakendeciler aracılığıyla 1.369,99 $'dan başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor.
OMEN dizüstü bilgisayar açık ve sola bakıyor
OMEN Dizüstü Bilgisayarlarda ilk kez, uzun oyun seansları sırasında gözleri canlı tutmak için TÜVRheinlan'ın Eyesafe ekran sertifikasıyla renk doğruluğu düşük mavi ışığı deneyimleyin. Parlak görseller ayrıca OMEN Gaming Hub Light Studio entegrasyonu ile tuş başına RGB aydınlatma ile klavyeye geçiyor.
Wi-Fi 6E ve tek bir evrensel bağlantı noktası sağlayan yerleşik 1x Thunderbolt 4 bağlantı noktasıyla, çevrimiçi oyun sorunsuz bağlantı için hiçbir ritmi kaçırmaz.
OMEN ayrıca okyanusa bağlı plastikler ve geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmış daha sürdürülebilir bir bilgisayar sunar. Her iki dizüstü bilgisayar da klavye yüzeyi için geri dönüştürülmüş alüminyum, tüketici sonrası geri dönüştürülmüş ve okyanusa bağlı plastik kombinasyonuna sahip hoparlör kutuları ve geri dönüştürülmüş plastik kullanan tuş kapakları kullanır. Dizüstü bilgisayarlar, %100 sürdürülebilir kaynaklı ve geri dönüştürülebilir dış kutular ve fiber yastıklarla paketlenmiştir.
Victus by HP, ekranda bir V ile beyaz renkte
Victus by HP 16 , QHD14 165 Hz'e kadar seçenekler ve Eyesafe düşük mavi ışık ile birlikte gelir ve pratik günlük taşınabilirlik için yaklaşık 15 inçlik bir ayak izine sahip bir tasarımın üzerine tam oturur. NVIDIA GeForce RTX 3060 Dizüstü Bilgisayar GPU'su 6 GB ve AMD Radeon RX 5500M'ye kadar desteklenen grafiklerle pikseller hiç bu kadar hızlı hareket etmemişti. Intel Core i7-11800H veya AMD Ryzen 7 5800H'ye kadar seçeneklerle ekranda bilgi işlem oyunu şimşek hızında.32 GB'a kadar DDR4 3200 MHz bellek ile birlikte serisi işlemciler. Geniş arka havalandırmalar, beş yönlü hava akışı ve dört ısı borulu tasarımla desteklenen gelişmiş termal verimliliğin üzerine görsel bir hava katıyor. 4. Nesil 1 TB'a kadar PCIe depolama veya RAID 0'ı destekleyen Çift SSD ile, oyun ve diğer etkinlikler için depolama seçenekleri çoktur. Haziran ayında HP.com ve diğer perakendeciler aracılığıyla 799,99 $'dan başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor.
OMEN 25i Oyun Monitörü oynarken göz leke düşürmek için göz için güvenli sertifikalı özellik HP Göz Kolaylığı OMEN ilk oyun monitörü olduğunu. Bu donanım destekli düşük mavi ışık çözümü doğrudan ekranın içine yerleştirilmiştir, bu nedenle, standart bir LCD ekrana kıyasla aşırı mavi ışıkta %30 azalma sayesinde ayarları değiştirmeye veya renk deneyiminin bozulmasından endişe etmeye gerek yoktur. Game Remastered Modu [3] ile, klasikleri daha önce hiç olmadığı gibi deneyimlemek için eski tarz bilgisayar oyunlarını yeniden yaşayın veya HDMI aracılığıyla bir konsola bağlayın. Bu monitörün Temmuz ayında HP.com ve diğer perakendeciler aracılığıyla 349,99 $'dan başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor .
Daha fazla bilgi için HP'ye gidin .
[1] Nisan 2021'de yeni OMEN 16 ile yapılan HP Dahili video oynatma testine dayanmaktadır. Intel Core i7-11800H, NVIDIA GeForce RTX 3060, 32 GB RAM ile yeni OMEN 16 yapılandırması. Windows 10 pil ömrü, ürün modeli, yapılandırma, yüklü uygulamalar, özellikler, kullanım, kablosuz işlevsellik ve güç yönetimi ayarları gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişecektir. Pilin maksimum kapasitesi zamanla ve kullanımla doğal olarak azalacaktır. Ek ayrıntılar için www.bapco.com adresine bakın.
[2] Aynı ortamda bir saatlik test, aynı güç dağıtımı ve aynı akustik ortam genler arası karşılaştırma: C güvertede yeni OMEN 17 41.4 derece ve C güvertede son nesil OMEN 17 46.4 derece.
[3] HP'nin 5 Ocak 2021 itibarıyla eski oyunlar için çözünürlük geliştirmesi olan oyunculara pazarlanan monitörlere ilişkin dahili analizine dayanmaktadır).
 

13.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.