Alışveriş Sepetim
19,023
20,685

HP, Spectre x360 14'ü tanıttı, Spectre ve ENVY serisini genişletti

Yeni HP Spectre x360 14 , göz atma, okuma, düzenleme ve görüntüleme için 13,5 inç form faktöründe 15 inçlik bir aygıtın avantajlarını sunar ve aynı zamanda HP'nin sürdürülebilir bilgisayar portföyünün en son üyesidir. HP ayrıca performans kazanımları ve artırılmış pil ömrü ile dolu genişletilmiş 11. Nesil Intel Core İşlemci Spectre ve ENVY serisini duyurdu.
3:2 en boy oranlı ekrana sahip ilk Spectre olan Spectre x360 14, 16:9 oranına göre kabaca %20 daha fazla dikey görüntüleme alanı sunar [1]. Zararlı mavi ışığa maruz kalmayı en aza indirmek için OLED paneli mavi ışığı azaltmak için ekran spektrumunu değiştirir, ancak renk yine de canlı bir şekilde gelir.
Bu cihazın diğer avantajları: belirli bir zamanda kullanılan etkinliklere ve uygulamalara göre kullanıcıya uyum sağlayan akıllı özellikler ve yazılım yetenekleri. Bunlara, Microsoft Teams toplantıları, çağrılar ve ses çıkışları ve girişleri (hoparlörler, kulaklıklar ve mikrofon) genelinde arka plan gürültüsünü otomatik olarak kapatmak için akıllı uyarlanabilir gürültü iptali için Intel GNA 2.0 ile AI Gürültü Giderme [2] dahildir. Dizüstü bilgisayar çantadayken aşırı ısınmayı veya pilin bitmesini önlemek için Güç Tasarrufu moduna kısayol tuşu erişimiyle gücü hızla yönetebilirsiniz. Odak modu, kullanılmakta olan uygulamayı parlak tutarken kullanılmayan arka plan uygulamalarını karartır. Bu, ekranın kullanılmayan kısımlarını karartarak pil ömrüne de yardımcı olur.
HP Spectre x360 14, klavye sola doğru açılı olarak açıldı
HP Hayalet x360 14
Cihazın klavye makasındaki doğal, yenilenebilir malzemeler, cihazın kullanım ömrü boyunca CO2 emisyonlarında yakılan 1.300 pound kömüre eşdeğer miktarda keser [3]. Cihazın Energy Star ve EPEAT Gold sertifikalı olması, Spectre x360 14'ü 19'dan fazla ülkede 100'den fazla Gold EPEAT kayıtlı ürüne sahip HP'nin en sürdürülebilir bilgisayar portföyüne [4] en son eklenen ürün haline getiriyor. Ambalaj ayrıca plastik köpük yerine biyolojik olarak parçalanabilen kalıplanmış elyaf kullanır.
Intel ile ortak mühendisliği yapılan Spectre x360 14, Intel Evo platformunun [5] gereksinimlerini karşılayacak şekilde test edildi, ayarlandı ve doğrulandı; böylece yanıt verme, anında uyanma, pil ömrü ve hızlılık için Intel'in donanım özelliklerini ve temel deneyim hedeflerini karşıladığından emin oldu. şarj. Geçen yılki Spectre x360 13'e kıyasla ayrık düzeyde tümleşik Intel Iris Xe grafik kartıyla %34 performans artışı ve %79 performans artışı sağlayan en yeni 11. Nesil Intel Core işlemciyle birlikte gelir.
Bu, güç düğmesi, yeni kamera deklanşör düğmesi, HP Komuta Merkezi, sessiz mikrofon ve parmak izi okuyucu içeren hepsi bir arada klavyeye sahip ilk Spectre'dir.
HP Spectre x360 14'ün bu ay içinde HP.com üzerinden 1.199,99 $'dan başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor. Ayrıca Kasım ayında Best Buy ve BestBuy.com'da arayın.
Belirli HP Spectre ve ENVY dizüstü bilgisayarlar da bu sonbaharda satışa sunulacak. 11. Nesil Intel Core işlemciler, Intel Iris X e grafik kartı ve Intel Evo platform doğrulaması ile güncellendiler.
Üzerinde çalışan bir adamla bir masada HP Spectre x360 13
HP Hayalet x360 13
HP Spectre 13 X360 pil ömrü 16.5 saate kadar olan, fotoğraf düzenleme veya 3D oluşturma gibi zorlu görevlerin üstesinden önceki nesil göre% 35 CPU performansı sağlar. Ekim ayında HP.com üzerinden 1,199,99 $ başlangıç ??fiyatıyla satışa sunulması bekleniyor. Ayrıca Kasım ayında Best Buy ve BestBuy.com'da arayın.
HP ENVY x360 13, üzerine çizim yapmak için bir kalem kullanarak bir kadının kucağında
HP ENVY x360 13
HP ENVY X360 13 pil ömrü 12,75 saate kadar, HP MPP2.0 Tilt Kalem desteği ile evden çalışma yaratıcıları için uygun olduğunu ve gizlilik kamera deklanşörü, parmak izi okuyucu, ses kapatma mikrofon ve HP Sure Görüntüle gibi özellikler hepsi bir arada klavyede yerleşik düğme. Kasım ayında HP.com üzerinden 949,99 $ başlangıç ??fiyatıyla satışa sunulması bekleniyor. Cihaz şu anda BestBuy.com'da mevcuttur.
Üzerinde çalışan birinin olduğu turuncu bir masada HP ENVY 13
HP ENVY 13
HP ENVY 13 yüksek veri hızları ve Thunderbolt 4 ve Wi-Fi 6 bağlantı ile 5K görüntü çıkışını sinyalizasyon, yukarı yukarı 4K UHD ekrana pil ömrü 13 saate kadar, bir% 88 ekran-vücuttan oranını sahiptir. Bu ayın sonunda HP.com üzerinden 899,99 $ başlangıç ??fiyatıyla satışa sunulması bekleniyor.
2021'in başlarında, 5G özellikli HP Spectre x360 13'ün HP.com üzerinden satışa sunulması bekleniyor. HP Dynamic Range ile dört kata kadar daha yüksek indirme hızlarına ve 2,8 kata kadar daha iyi kapsama alanına sahip olacak.
HP'nin çevrimiçi mağazasında daha fazlasını öğrenin .
[1] 16:9, 13,3 inç dizüstü bilgisayar ile Excel satır karşılaştırmasına dayanmaktadır. Aynı satır yüksekliği seviyesi. Cihazınızdaki gerçek deneyim, gösterilen resimden farklı olabilir.
[2] Tüm konfigürasyonlarda mevcuttur. Windows 10 veya üzeri gerektirir.
[3] Tedarikçinin dahili karbondioksit azaltım hesaplamalarına ve HP Spectre x360 14 öngörülen ürün yaşam döngüsü hacmine dayalı hesaplamalar. Amerika Birleşik Devletleri Çevre Koruma Ajansı (EPA) web sitesi hesaplayıcısına dayalı olarak diğer klavye makas malzemelerine kıyasla karbondioksit azaltma eşdeğerleri: https://www.epa.gov/energy/greenhouse-gas-equivalencies-calculator .
[4] Ocak 2019'dan sonra üretilen HP Bilgisayarlar, İş İstasyonları ve Ekranlar için geçerlidir. Gerekli tüm kriterleri karşılayarak ve EPEAT Silver için isteğe bağlı puanların %50-74'ünü ve isteğe bağlı puanların %75-100'ünü elde ederek çoğu Altın ve Gümüş EPEAT kaydına dayanmaktadır. IEEE 1680.1-2018 EPEAT'e göre EPEAT Gold puanları. Durum ülkeye göre değişir. Daha fazla bilgi için www.epeat.net adresini ziyaret edin.
[5] Intel Evo tarafından belirlenen cihazlar sku'ya bağlıdır. Intel CORE: Çok çekirdekli, belirli yazılım ürünlerinin performansını artırmak için tasarlanmıştır. Tüm müşteriler veya yazılım uygulamaları bu teknolojinin kullanımından mutlaka yararlanmayabilir. Performans ve saat frekansı, uygulama iş yüküne ve donanım ve yazılım yapılandırmalarınıza bağlı olarak değişecektir. Intel'in numaralandırması, markalaması ve/veya adlandırması daha yüksek performansın bir ölçüsü değildir. Intel Iris Xe grafikleri: Intel ve Iris, Intel Corporation'ın veya ABD'deki ve/veya diğer ülkelerdeki yan kuruluşlarının ticari markalarıdır. Intel, Intel logosu ve Iris, Intel Corporation'ın veya ABD'deki ve/veya diğer ülkelerdeki yan kuruluşlarının ticari markalarıdır. Intel Evo Platformu: Intel Evo Platformu ve Intel Inside, Intel Corporation
 

11.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.