Alışveriş Sepetim
19,023
20,685

HP, OMEN 15 dizüstü bilgisayarı yeniden tasarlıyor ve Pavilion Gaming 16'yı tanıtıyor

HP OMEN 15 yeniden tasarlanmış şasi özelliğine,% 8 daha kısa ve% 11 daha ince olan bir çerçeve ile henüz en küçük ayak izi ile geldi. Artırılmış kararlılık için yeni 180 derecelik düz menteşe tasarımı, FHD 300 Hz veya OLED'e kadar seçeneklerle 15,6 inç diyagonal ekranı destekler.
HP OMEN 15 açık ve bakan okuyucu
HP OMEN 15
Ayrıca, bu dizüstü bilgisayarı masaüstü düzeyinde CPU performansına doğru itmek için bir oyun dizüstü bilgisayarında [1] endüstrinin ilk uygulanan IR termopil sensörünü içerir. Güçten bahsetmişken, 10. Nesil Intel Core i7 H serisi işlemcilerle birlikte gelir. Ayrıca AMD'nin CPU çıkışını, AMD Ryzen 7 H serisine kadar işlemciye sahip bir OMEN dizüstü bilgisayarda ve  çoklu görevi çok kolay hale getirmek için 32 GB'a kadar DDR4 RAM'de yaşayabilirsiniz MAX-Q Tasarımlı NVIDIA GeForce RTX 2070 Super ile grafikler her zamankinden daha iyi görünecek 
Ayrıca 1 TB'a kadar PCIe SSD veya RAID 0'ı destekleyen çift PCIe SSD dahil olmak üzere çok çeşitli depolama seçeneklerine sahip olacaksınız. Alt kısımdaki kullanımı kolay tek panel erişimi sayesinde donanım özelleştirmesi de mümkündür.
OMEN Command Center [2] güncellemeleri, Grafik Değiştirici'yi kullanarak film izlerken veya çalışırken pil ömrünü uzatmayı mümkün kılar. OMEN Command Center ayrıca, denetleyici termallerini ve fan hızını basitleştiren Performans Kontrolü içerir. Ek olarak, %17 CPU ve GPU güç artışı sağlayan performans moduna sahiptir.
 

13.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.