Alışveriş Sepetim

HP, en hafif tüketici dizüstü bilgisayarını ortaya koyuyor: Pavilion Aero 13

HP, şimdiye kadarki en hafif tüketici dizüstü bilgisayarını tanıttı: 2,2 pound'dan (1 kg) daha hafif olan HP Pavilion Aero 13 dizüstü bilgisayarı.
Bu aynı zamanda tam magnezyum alüminyum kasaya, 4 kenarlı dar çerçeveye ve %90 ekran gövde oranına sahip ilk Pavilion dizüstü bilgisayardır.
HP Pavilion Aero 13 bir masanın üzerinde, açık
Windows 11 bu yıl içinde kullanıma sunulduğunda, bu dizüstü bilgisayarı ona yükseltebilmeniz gerekir [1]. AMD Radeon Grafikli en yeni AMD Ryzen 7 5800U Mobil İşlemci ile güçlendirilmiş, çalışırken veya göz atarken hızlı yanıt vermesini ve film izlerken pürüzsüz ayrıntıları bekleyebilirsiniz.
Sürdürülebilirlik, tüketici sonrası geri dönüştürülmüş ve okyanusa bağlı plastiklerden başlayarak yaşam döngüsünün her aşamasında yer alıyor ve 6.000'den fazla plastik şişenin okyanusa girmesini önlüyor [2]. Cihaz su bazlı boyaya sahiptir ve dış kutusu ve fiber yastıkları %100 sürdürülebilir kaynaklıdır ve geri dönüştürülebilir. Ayrıca EPEAT Gold Kayıtlı ve Energy Star Sertifikalıdır.
HP Pavilion Aero 13'ün Temmuz ayından itibaren HP.com'da 749$'dan başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor. Belirli ABD perakendecilerinin bu sonbaharda daha sonra taşıması bekleniyor.
HP Pavilion Aero 13 yapısız, profilde yüzer
Bununla ilgili daha fazla bilgiyi HP'de öğrenin .
[1] Tüm özellikler, Windows'un tüm sürümlerinde veya sürümlerinde bulunmaz. Sistemler, Windows işlevselliğinden tam olarak yararlanmak için yükseltilmiş ve/veya ayrıca satın alınan donanım, sürücüler, yazılım veya BIOS güncellemesi gerektirebilir. Windows, her zaman etkin olan otomatik olarak güncellenir. Güncellemeler için zaman içinde ISP ücretleri geçerli olabilir ve ek gereksinimler geçerli olabilir. http://www.microsoft.com adresine bakın .
[2] HP'nin 22 Mart tarihli dahili analizine dayanmaktadır. HP'nin öngörülen yaşam döngüsü hacmine dayalı olarak tüketilen 6.417,32 geri dönüştürülmüş plastik şişe. Ürün hoparlör muhafazasında üretilmiş geri dönüştürülmüş okyanusa bağlı plastik malzeme. Ürün başına grama dayalı hesaplama (16,9 ons “tek servisli” şişelenmiş su kabı başına 12,7 gram kullanılarak) öngörülen sevkiyat hacmi/ 12,7 gram ile çarpılır.
 

12.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.