p

Hızlı için Windows 10 Insider Preview Build 17133 Duyurusu

GÜNCELLEME 4/10: KB4100375'i (İS Derlemesi 17133.73), Yapı 17133'ü Hızlı, Yavaş ve Yayın Önizleme halkalarında çalıştıran Windows Insiders için yayınladık. Bu güncelleme aşağıdaki kalite iyileştirmelerini içerir (yeni işletim sistemi özelliği yoktur):
  • Microsoft Edge'deki bir PDF güvenlik sorununu giderir.
  • Bazı durumlarda Internet Explorer'ın özel denetimleri tanımlamasını engelleyen sorunu giderir.
  • Internet Explorer, Microsoft Edge, Microsoft komut dosyası altyapısı, Windows çekirdeği, Microsoft grafik bileşeni, Windows Server, Windows şifreleme ve Windows veri merkezi ağı için güvenlik güncelleştirmeleri.
GÜNCELLEME 4/9: Hedeflememizi test etmeye devam ediyoruz ve sonuç olarak, Sürüm Önizleme halkasındaki tüm Windows Insider kullanıcıları şu anda Build 17133'ün teklif edildiğini göremeyecek. Tam kullanılabilirliğe ulaşıldığında bu yayını güncelleyeceğiz.
GÜNCELLEME 4/5: Sürüm Önizleme halkasında Windows 10 Insider Preview Build 17133'ü (RS4) Windows Insider'lara sunduk. Yayın Önizleme halkasındaki tüm Insider'lar bu uçuşu almak için hemen hedeflenmeyecektir.4/9 Pazartesi Yayın Önizlemesi için tam kullanılabilirliği hedefliyoruz. Ancak, hemen yüklemek isterseniz, Ayarlar > Güncelleme ve Güvenlik > Windows Update altındaki güncellemelerin manuel olarak kontrol edilmesi yapıyı sunacaktır.
GÜNCELLEME 3/30:  Windows 10 Insider Preview Build 17133'ü (RS4) Yavaş halkada Windows Insider'lara sunduk. Bu uçuşun bir parçası olarak, Windows 10 özellik güncellemelerinin müşterilere dağıtımından sorumlu mühendislik sistemlerini test ediyoruz. Bu nedenle, Yavaş halkadaki tüm Insider'lar bu uçuşu almak için hemen hedeflenmeyecektir. 4/2 Pazartesi günü Yavaş halkada tam kullanılabilirliği hedefliyoruz, ancak hemen yüklemek isterseniz, Ayarlar > Güncelleme ve Güvenlik > Windows Update altındaki güncellemelerin manuel olarak kontrol edilmesi yapıyı sunacaktır.
NOT: “Windows 10, sürüm 1803 için özellik güncellemesi” olarak listelenecektir.
Merhaba Windows İçerdekiler!
Bugün, Hızlı halkada Windows 10 Insider Preview Build 17133'ü (RS4) Windows Insider'lara sunuyoruz.
İçinde Tıpkı Build'a 17128 , ayrıca masaüstünün sağ alt köşesindeki filigran Yine Build'a 17133. yılında bildirim kayboldu edeceğini, biz nihai serbest bırakılması için hazırlamak için son kod kontrol etme aşamasında bulunmaktadır.

PC için genel değişiklikler, iyileştirmeler ve düzeltmeler

  • Son uçuşlarda BitLocker'ın etkinleştirildiği belirli cihazların beklenmedik şekilde BitLocker kurtarmaya başlamasına neden olan bir sorunu düzelttik.
  • 4 veya daha fazla monitör bağlıyken, "Değişiklikleri koru"yu seçtiğinizde onay isteminin askıda kalması nedeniyle ekran çözünürlüğünün değiştirilememesiyle sonuçlanan bir sorunu düzelttik.
  • Microsoft Edge URL çubuğuna yazarken önerilen arama terimlerini tıklamanın hiçbir şey yapmamasına neden olan bir sorunu düzelttik.

Bilinen Sorunlar

  • Şu anda bu uçuş için bilinen önemli bir sorun yok, ancak Insider geri bildirimlerine göre herhangi bir sorun tespit edilirse, bunları buraya ekleyeceğiz.
Hustle-As-A-Service için kesinti yok,
 

16.08.2021

Diğer Haberler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.