p

Hayal gücü öğrenciler, oyuncular ve araştırmacılar arasında buluşu körükler - Hafta Sonu Okuma: 28 Temmuz baskısı

Vizyoner zihinler bu hafta yakın ve uzak bir şekilde birleşerek diyabet yönetimi için bir bulut çözümü hayal eden öğrencilerden "Minecraft" aracılığıyla hayatlarını yeniden keşfeden insanlara kadar.
Gezegenin etrafında, Microsoft çalışanları büyük dünya sorunlarını hackledi. Evde, Microsoft araştırmacıları makine okuma anlama için yeni bir yol oluşturdu. Bu arada, eski bir icat dijitalleşti - yaz sıcağında sizi serin tutmak için.
Bu haftaki haberlerin yenilikçi ruhların nasıl aşılanmış olduğunu örneklenelim.
2017 Imagine Cup'ın kazananları törende kucaklaşıyor.
2017 Imagine Cup'ın kazananları açıklanırkenPerşembe günü mutlu gözyaşları aktı. Çek Cumhuriyeti'nden üç öğrenci olan X.GLU Takımı, diyabetli kişilerin hastalığın semptomlarıyla daha iyi başa çıkmalarına yardımcı olmak için donanım ve Microsoft Azure'u birleştirme projeleri için büyük onur aldı.
Kazananlar, Microsoft CEO'su Satya Nadella ile mentorluk oturumu, 100.000 $ nakit, 125.000 $ Azure Grant ve 2018 Build geliştirici konferansına bir gezi alır. Alan, kodu kullanarak dünyayı değiştirmek için fikirler ortaya atan ve daha sonra çözümlerini ve pazara çıkma planlarını geliştirmek için aylar harcayan on binlerce öğrenciyi kapsıyordu. Toplamda, 39 ülkeden 54 takım Seattle, Washington'daki Dünya Finalleri'nde yarışmaya seçildi.
Masalarda çeşitli projeler üzerinde çalışan insanlarla dolu bir odada beyaz tahtaya yazan geçmiş bir Hackathon katılımcısı
Microsoft'un Bir Haftalık Hackathon'ı Cuma günü sona erdi,kar amacı gütmeyen kuruluşların ve çalışanların gezegenin en büyük zorluklarından bazılarını ele alanfikirlerden çıkmak için ekipler kurdukları beş gün .
Hackathon'un ardından katılımcılar, dünyanın dört bir yanındaki yerlerde düzenlenen Bilim Fuarı'nda kreasyonlarını sergiledi. Kısa geçmişinde, etkinlik Microsoft Garagearacılığıyla müşteri indirme için gönderilen 23 projeyi beslerken, daha fazla fikir Microsoft ürünlerine ve uygulamalarına girdiYeni piyasaya sürülen Seeing AIda dahil olmak üzere, Microsoft JobsBlog'un yazdığı gibi.
Lydia Winters, Mojang marka direktörü
Mumbai'deki bir kentsel canlandırıcıdan İngiltere'deki bir şaire kadar, dünyanın dört bir yanındaki insanlar hayatlarını değiştirmek için "Minecraft" kullandılar.
En son .future podcast' i, yeni gelecekler oluşturmak için oyuna dokunan insanların hikayelerini paylaşıyor. Bazıları için, "Minecraft" kendini yeniden icat etme. Diğerleri için, toplumlarını iyileştirmelerine ve hatta güçlendirmelerineyardımcı oldu. Gimlet Creative ile ortaklaşa üretilen podcast,geleceği gerçekleştirme, yarının teknolojisini bugün keşfetme ve gelecek nesilleri nasıl etkileyeceğihakkında bir Microsoft serisidir.
YouTube Videosu
Karma gerçeklik, fiziksel ve dijital dünyalarınbir karışımıdır , neyin mümkün olduğuna dair tamamen yeni bir vizyonun kilidini açar - eskiden sadece hayal gücümüzün içinde elde edilebilen bir gerçeklik. İnsan-bilgisayar etkileşiminde bir sonraki evrim, daha önce imkansız olan şeyi yapmanıziçin sizi nasıl güçlendirecek?
Check out latest episode of the Microsoft Story Labs animated series “Explanimators” above to learn all you need to know about mixed reality. And be sure to pay extra attention to the pants.
Eski siyah beyaz fotoğraf, işçilerin elle ürün üretmelerini gösteriyor
Muhteşem bir yazın ortasında, mull etmek isteyeceğimiz son şey kış. Ancak Wisconsin kışlarının soğukluğuna dayanan ilham, hayatımızı termostatlar şeklinde etkilemeye devam ediyor.
Wisconsin-Whitewater Üniversitesi'nde profesör Warren Johnson 130 yıl önce beyin fırtınası yaptı. Derslik sıcaklıklarını kontrol etmek ve bodrum fırınını ayarlamak için hademelerin sık sık derslerini yarıda kestiğini gördü. Bu da Johnson'ın oda sıcaklığını izleyen ilk termostat olan Elektro Tele-termoskopu icat etmesine yol açtı. Zamanla, bu Johnson Controls'a yol verdi.
Microsoft başkanı ve baş hukuk sorumlusu Brad Smith ve Microsoft'un yönetici iletişim ve kamu işleri direktörü Carol Ann Browne tarafından ortaklaşa yazılan yeni bir LinkedIn gönderisi,bugünün Johnson Controls'ü inceliyor. Milwaukee merkezli şirket, teknisyenlerin potansiyel sorunların erken göstergelerini belirlemek ve sorun olmadan önce bunları ele almak için dijital araçları ve tahmine dayalı analizleri kullanmalarınısağlayan bir Akıllı Bağlı Soğutucular platformu sunar.
Yapay zekada yapay bir nöronun kavramsal görüntüsü.
Dedikleri gibi, okumak esastır. Okuduğunu anlama temel bir insani görevdir. Bununla birlikte, yapay zeka için, tam okuma anlama zor bir hedef olmaya devam ediyor.
Bu nedenle, makine okuma anlama (MRC) gerçekleştirebilen makineler inşa etmek büyük bir teknolojik ilerlemeye işaret edecektir. Bu takibin hayati bir uzantısı, yeni bir alan adı için bir MRC sistemi oluşturmayı içerir.
 Son zamanlarda, Microsoft Research AI ve Stanford Üniversitesi'nden üst düzey beyinler, MRC'nin bu soruna saldırması için bir transfer öğrenme algoritması geliştirdi. Eylül ayında, çalışmaları emnlp 2017'desunulacak, en iyi doğal dil işleme konferansı. Bu, MRC'yi daha geniş bir etki alanı yelpazesine genişletmek için ölçeklenebilir bir çözüm geliştirmeye yönelik önemli bir adımıtemsil eder , Microsoft Araştırma Blogu'ndabaş araştırmacı Xiaodong He yazıyor.
Microsoft makine okumaya odaklanmıştır ve şu anda alanında bir rekabete öncülük ediyor.
'Hala 'kalp' MS Paint' okuyan su rengi benzeri bir render
Ms Paint'e olan sevgi ve desteğin dışa vurması, hayranların Windows 10 Fall Creators Güncellemesi öncesinde 32 yaşındaki uygulamanın arkasında toplandığı sosyal medyadaki birçok konuşmayı renklendirdi.
Merak etme, bir şey olmaz. Microsoft bu hafta MS Paint'in yaşayacağını duyurdu - ve şimdi ücretsiz olacak ve Windows Mağazası'nda yenibir ev işgal edecek .
Ayrıca, deneyin Paint 3DWindows 10 Creators Update. Fotoğraf düzenleme, çizgi ve eğri araçları ve 2D oluşturma gibi ömür boyu fanları geliştiren MS Paint özelliklerinin çoğu Paint 3D'dedir. Daha fazla edinin Windows Blog. Ve Twitter ve Facebook'taWindows Mağazası'nda sıcak, yeni ve trend olanlara ayak uydurun.
Sonuç: MS Paint'i sizin kadar seviyoruz. Büyük beyinler benzer düşünür.
Hafta Sonu Okuması'nın başka bir baskısı için gelecek Cuma tekrar kontrol edin.
Tarafından gönderildi Bill Briggs

Microsoft Haber Merkezi Personeli

 

30.10.2021

Diğer Haberler