p

Hafta Sonu Okuması: 4 Ekim 11.000 pilotu Surface 2 ile donattı

Weekend Reading'in bu sayısında, 11.000 pilotuna Surface 2 tablet veren Delta gibi müşteriler hakkında hikayelerimiz var; Xbox One ve Microsoft Research arasında yenilikçi bir işbirliği; ve Windows Azure bulut hizmetleri kritik bir federal güvenlik kilometre taşına ulaşarak.
Pazartesi günü Delta'nın 11.000 pilotu Surface 2 ile donattık duyurusu, bankacılıktan satışa ve eğitimden Microsoft'un tabletlerine yönelen alanlardaki birkaç şirkettensadece biri. Delta pilotları, daha önce ağır uçuş çantalarında tutulan binlerce sayfalık kolay erişilebilir elektronik belgeler, grafikler, navigasyon yardımcıları, kontrol listeleri ve diğer önemli referans malzemeleriyle doldurulacak Surface 2 elektronik uçuş çantası cihazlarıyla çok daha hafif bir yük bulacak. Surface tabletleri seçen diğer işletme ve kuruluşlar arasında Hokkoku Bank, The London School of Business &Finance ve Novartis bulunmaktadır. Surface Genel Müdürü Brian Hall Çarşamba günü yayınladığı bir blog yazısında, birkaç Surface 2 ürününün ön sipariş stoğunun tükendiğini veya buna yakın olduğunu bildirdi.
Xbox bu hafta yeni oyun oyunları, ücretsiz tanıtımlar ve yenilikçi işbirlikleri ile haberleri aydınlattı. Microsoft Research Kıdemli Yazarı Rob Knies, Resmi Microsoft Blog'unda Silikon Vadisi merkezli bir donanım ekibinin Xbox One'daki yeni uçuş zamanı algılama kamerasıyla teknolojik engelleri aşmak için Microsoft Research ile nasıl işbirliği yaptığı hakkında yazdı. İki yeni oyun oyunu Sınırlı bir süre için Xbox Gold Live üyelerine ücretsiz olarak sunulmaktadır: 1 - 15 Ekim tarihleri arasında "Might & Magic Clash of Heroes" ve 16 – 31 Ekim tarihleri arasında "Halo 3". Cumadan pazara kadar Xbox Live Gold'un kilidi birkaç bölge için açılacak. "Forza Motorsport 5 Showroom" iki yeni araba ekledi ve dünya çapındaki katılımcı perakendecilerde "Destiny" ön sipariş veren hayranlar, 2014'ün başlarında Xbox One, Xbox 360 ve daha fazlasında sunulacak beta sürümüne erken erişim elde edecek.
Microsoft klasik bir PC oyunu getirdi - "Hover," , ancak modern Web için güncellendi. Aşağıdaki videoda göz atın.
Devlet kuruluşlarının daha güvenli bulut bilişimden yararlanması artık daha kolay. Microsoft Federal'in baş teknoloji sorumlusu Susie Adams'ın Resmi Microsoft Blog'da açıkladığı gibi, "Microsoft, Windows Azure'a FedRAMP Ortak Yetkilendirme Kurulu (JAB) Geçici Çalışma Yetkisi (P-ATO) verildiğini bildirdi. Windows Azure, jab P-ATO alan altyapı hizmetleri ve platform hizmetleri ile ilk genel bulut platformudur.
Bir P-ATO'nun JAB'den güvenliğini sağlamak, devlet kurumlarının Hizmet Olarak Altyapı (IaaS) veya Hizmet Olarak Platform (PaaS) gereksinimi olduğunda, Windows Azure'un gerekli güvenlik değerlendirmelerini başarıyla karşıladığını bilmelerini sağlar. Bu sadece daha hızlı bulut benimsemesi için kapı açmakla kalmaz, aynı zamanda ajansların buluta daha aerodinamik ve uygun maliyetli bir şekilde taşınmasına yardımcı olur."
Pazartesi günü Uluslararası Çeviri Günü'nü kutlarken, dünyanın neresinde olursanız olun ve hangi cihazı kullanıyor olursanız olun çeviri hizmetlerimizin erişiminden zevk almak için mükemmel bir zamandı. Microsoft'un çeviri araştırması, telefonunuzdan masaüstüne ve ötesine kadar çevrenizdeki gelişmelere güç veriyor. Yirmi yıldan fazla bir süredir, Microsoft, insanların her gün kullandığı araçları üreten makine öğrenimi ve doğal arayüzlere derin yatırımlar yaptı. Dil artık e-postaları ve Web sayfalarını anlamakta bir engel değildir.
"); ]]>
Bilgisayardaki Kadınlar için Grace Hopper Celebration (GHC), genel olarak Microsoft'un (ve özellikle Microsoft Research'ün) bilgisayar bilimi ve mühendisliğinde kadınları büyütmeye ve elde tutmaya odaklanması için bir fırsattır. Microsoft Araştırma Genel Müdürü Kevin Schofield, bilgi işlem alanında çeşitliliğin teşvik etmenin önemini tartışıyor. Microsoft Research Connections Eğitim ve Akademik İletişimden sorumlu baş araştırma direktörü Rane Johnson-Stempson,şirketin kadınların bilişime katılımını artırma yaklaşımını araştırıyor. Bing'in kıdemli program yöneticisi Betsy Aoki, Bing Arama Blogu'nda, erkeklerin teknoloji endüstrisindeki cinsiyet farkını kapatmada müttefik olmasının ne kadar kritik olduğunu yazdı. Katie Doran'ın öğrenciden Microsoft çalışanına olan yolculuğu, mentorların ve alandaki kadınlara maruz kalmanın bilgi işlemdeki varlıklarını artırmada yaratabileceği etkinin sadece bir örneğidir.
clip_image002
Satışa sunulan spor uygulamaları ve oyunların bir grand slam'i, Windows Phone ve Windows 8 cihaz sahiplerine bu hafta tezahürat yapmak için birçok neden verdi. Bir spor hayranının hayatta kalma kılavuzu bize şimdi telefonunuzda ve tabletinizde ihtiyacınız olan 13 uygulama verdi, Windows Phone için Bing Sports App, ESPN Scorecenter, Windows Phone ve Windows 8 için NFL Mobil Uygulaması olmazsa olmazlar, Windows Phone için MLB At Bat 2013 ve MLB dahil. Windows 8 için TV. Cihazınız için daha fazla seçenek arasında en son Personel App Pick: Allrecipes, "Babel Rising 3D" ve şu anda her biri sadece $ 99 olan üç favori Xbox başlığında kalıcı fiyat indirimleri bulunur: "Assassin's Creed: Altaïr's Chronicles HD," " Brain ChallengeHD" ve "Uno HD." Son olarak, Windows Phone Mağazası'ndaki en son Red Stripe Deals koleksiyonu ProShot, "The Path of Kara" ve "iBlastMokiiçerir.
clip_image003
Bu hafta Microsoft Facebook sayfasında, Windows95'in 13 diskette gönderildiğini öğrendik!
clip_image005
Hafta Sonu Okuması'nın bu baskısı için de bu kadar. Haftaya görüşürüz!
Tarafından gönderildi Athima Chansanchai

Microsoft Haber Merkezi Personeli

 

01.11.2021

Diğer Haberler