Hafta Sonu Okuması: 29 Temmuz–Microsoft Avatar Kinect'in yanı sıra Xbox Live, Bing, OneNote ve Windows Phone'u Duyurdu

Hafta Sonu Okuma'nın bu sürümünde Xbox Live, iki yeni Kinect deneyimi, Windows Phone ve diğerleri var. Okumaya devam edin...

Yazın en iyi şekilde sınayın. Microsoft, ücretsiz Bing ve Windows Live araçlarından Windows Phone için "Angry Birds"e kadar tüm yaz etkinliklerinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur. Bu yazı hatırlamanıza yardımcı olacak birçok fikir için Microsoft Haber Merkezi'ndeki bu slayt gösterisine göz atın.

Xbox, Avatar Kinect, Kinect Sparkler Etkileşimli Deneyimlerini Yayınladı. Kontrol cihazı teknolojisindeki gelişmeleri sergileyen yenilikçi cihazlar için bir merkez olan Kinect Fun Labs, bu hafta avatar Kinect ve Kinect Sparkler olmak üzere iki yeni deneyim sunuyor. Avatar Kinect, gece yarısı talk show setinden uzaya ve spor bagaj kapağı partisine kadar 24 sanal aşamada yedi arkadaşla etkileşim kurmanıza veya takılmanıza olanak tanır. Kinect Sparkler, oyuncuların parmaklarını kullanarak parlayan parlak çizgiler, önlerinde, arkalarında ve yaklaşık 3 boyutlu fotoğraflarının önünde altın yıldızlar çizmelerini sağlar. Daha fazla ayrıntı için, bu özellik hikayesini Microsoft Haber Merkezi 'ndenokuyun.

Microsoft, Küresel Yazılım Bağış Programını Genişletiyor. Microsoft Çarşamba günü, kar amacı gütmeyen kuruluşların uygun fiyatlı teknolojiye erişmesini kolaylaştıran yazılım bağışı programındaki güncellemeleri duyurdu. 1998 yılından bu yana dünya genelinde kar amacı gütmeyen kuruluşlara 3,9 milyar dolardan fazla yazılım sağlayan program, daha fazla kar amacı gütmeyen kuruluşun yılın herhangi bir noktasında ihtiyaç duyduklarında yazılım bağışı talep etmelerini sağlamak için genişletiliyor. Şu anda dünya çapında 100'den fazla ülkede bulunan Microsoft Yazılım Bağışı programı güncellemeleri, bu basın bülteninde ve bu Çarşamba gönderisinde microsoft Unlimited Potential Blog .

iPhone için güncelleştirilmiş Microsoft OneNote uygulaması kullanıma sunuldu. Ocak ayında, iPhone için Microsoft OneNote uygulamasının ilk sürümünü yayınladık. Salı günü OneNote ekibi, arama, paylaşılan not defterleri ve daha fazla özelleştirme seçeneği sunan yeni bir sürüm (1.2) olduğunu duyurdu. iPhone için OneNote uygulaması artık 5 ek pazarda da kullanıma sunulacak: Kanada, İngiltere, İrlanda, Avustralya ve Yeni Zelanda. Bu hikayenin geri kalanı için, bu Salı yazısını okuyun Inside Windows Live Blog.

Xbox Live haberleri: ESPN uygulama güncellemesi Ağustos ayında geliyor. Xbox ekibi, XBOX LIVE'daki ESPN uygulamasınıgüncellemekle meşguldü ve güncellemeyi Ağustos ayının sonlarında yayınlayacağımızı bildirmekten mutluluk duyarız. Güncellemedeki bazı yeni özellikler hakkında daha fazla bilgi için, bu Perşembe blog gönderisi Xbox Live'ın Major Nelson.

Windows Phone – anlaşma avcısı. Tammilee's Tips'in Windows Phone kullanıcısı Tammilee Tillison, bu yılın başlarında TLC'nin Extreme Couponing'inde bir alışveriş gezisi sırasında kuponları izlemek için HTC HD7'sini kullanarak yer aldı. Bu nedenle, en sevdiği uygulamalardan bazılarını, para tasarrufunu en üst düzeye çıkarmak için ipuçlarını ve püf noktalarını Windows Phone'unuzla paylaşmasını istedik. Bu hikayenin geri kalanını okumak için, bu Çarşamba gönderisinegöz atın Windows Phone Blog .

Weekend Reading'in bu baskısı için bir paket. Başka bir haber toplama için gelecek hafta tekrar Resmi Microsoft Blog'a uğrayın.

Tarafından gönderildi Jeff
Meisner 
Editor, Resmi Microsoft Blog

30.10.2021

Diğer Haberler