Hafta Sonu Okuması, 29 Mart Sürümü – Microsoft Build 2013'ü Duyurdu

Hafta Sonu Okuma'nın bu haftaki sayısında, Build 2013 ile ilgili hikayeler, Windows'taki Posta, Takvim ve Kişiler uygulamalarında güncellemeler, müzikal bir Skype başyapıtı, Amerikan tarihindeki ilk WE Günü ve daha fazlası var.

Yapı 2013 duyurusu. Bu haftanın başlarında, kurumsal başkan yardımcısı ve baş evangelist, Geliştirici Platformu Evangelizmi Steve Guggenheimer, Build 2013 ile ilgili ayrıntıları açıkladı: "Herkesin ne planladığımızı bildiğinden ve hızla büyüyen bu ekosisteme katılabildiğinden emin olmak için, sizi 26-28 Haziran tarihleri arasında San Francisco'daki Moscone Center'da gerçekleşecek olan bir sonraki geliştirici konferansımız Build 2013'e duyurmaktan ve şahsen davet etmekten mutluluk duyuyoruz. Bay Area'daki son geliştirici etkinliğimizden bu yana uzun zaman geçti ve harika bir toplantı için sabırsızlanıyoruz. Tarihi kaydedin ve gelecek hafta saat 9:00'da 9:00.m PT'de 2 Nisan saatwww.buildwindows.com'da kayıt açılışı için takviminizi işaretleyin. Bu Salı yazısında hakkında daha fazla bilgi edinin Resmi Microsoft Blog.

Posta, Takvim ve Kişiler uygulamaları iyileşiyor! Pazartesi günü, Windows Mağazası'ndan Posta, Takvim ve Kişiler uygulamaları için bir güncelleme duyurduk. Bu uygulamalar, windows bilgisayarlarda ve tabletlerde Outlook.com, Exchange ve diğerleri gibi birden fazla hesapta iletişimi sorunsuz bir şekilde yönetmek için tasarlanmıştır. Müşterilerimizin genellikle kişisel kullanım ve iş kullanımı için iki veya daha fazla e-posta hesabı olduğunu, bu hesapları gün boyunca kullandıklarını ve sürekli olarak yönettikleri büyük miktarda e-postaya sahip olduklarını biliyoruz. Arkadaşlarınızla ve iş arkadaşlarınızla bağlantı kurmayı, gelen kutularınızı yönetmeyi, e-posta oluşturmayı ve göndermeyi ve takviminizi yönetmeyi kolaylaştırmak için performansta büyük iyileştirmeler ve ek yeni özellikler göreceksiniz. Bu konuda daha fazla bilgiyi Windows Deneyimi Blogundabulabilirsiniz.

Bing daha fazla Klout alır. Perşembe günü Klout, etki sıralaması amacıyla Facebook, Flickr, LinkedIn, Twitter, YouTube ve diğerlerinin yanı sıra Bing'i bağlı bir ağ olarak ekledi. Klout ilk kez bir etki işareti olarak 'arama' ekledi. Bing, sosyal ağlarda aktif olan profesyoneller ve ünlüler hakkında sergilediği bilgilere Klout puanlarını da ekledi. Bu ortaklık hakkında daha fazla bilgiyi Bing Arama Blogundabulabilirsiniz.

Biz Gün' ız. Bölgedeki yaklaşık 400 ortaokul ve liseden 15.000'den fazla genç, Kanada'da başlayan gençlik toplumu katılımının ve hizmetinin kutlandığı We Day'i kutlamak için Çarşamba günü KeyArena'da bir araya geldi. Microsoft CEO'su Steve Ballmer etkinlikte Microsoft'un YouthSpark girişimi ve gençlerin dünyayı değiştirmek için nasıl eşsiz bir fırsata sahip olduğu hakkında konuştu. Diğer konuşmacılar arasında Magic Johnson, Martin Sheen, Seahawks koçu Pete Carroll ve Seattle Sonics efsanesi Gary Payton yer aldı. We Day hakkında her şeyi Microsoft'un Kurumsal Vatandaşlık blogunda ve Microsoft Haber Merkezi'nde okuyun. Aşağıda Jennifer Hudson'ın We Day'de sahne alan bir fotoğrafı var.

JenniferHudsonFiresu_Web 

Windows Phone 8 için yeni oyunlar. Temple Run, Orcs Must Survive, Gravity Guy 2 ve Ruzzle bu hafta Windows Phone 8 kullanıcıları için mevcut olan başlıklar arasında yer alıyor. Ruzzle ($2.99), Perşembe günü Mağazaya gelen boggle-scrabble karışımıdır. Temple Run (ücretsiz), Çarşamba günü gelen bir engel yarışı hazine avıdır. Gravity Guy 2 ($2.99), son derece popüler, yerçekimine meydan okuyan bir oyun olan selefinin kaldığı yerden devam ediyor: Yerçekimi yasaları sizin tarafından çiğnendi. Şimdi hayatınız için bazen baş aşağı koşun. Oyun Çarşamba günü geldi ve önümüzdeki ay için sadece Windows Phone'da kullanılabilir. Bu başlıklar ve daha fazlası hakkında bilgi edinmek için Windows Phone Blog. Aşağıda Gravity Guy 2'den bir ekran görüntüsü var.

Hafta Sonu Okuma GRAVITY GUY Mart 28 2013

Windows 8 için Xbox uygulamaları yenilenir. Windows 8 için Xbox uygulamalarının bu hafta bazı güncellemeler aldığını fark etmiş olabilirsiniz. Bazıları tamamen fark etmediğiniz arka plan güncellemeleridir, ancak birkaç kozmetik ve işlevsel güncelleme de vardır. Windows 8 ve Windows RT için Xbox Games ve Xbox SmartGlass uygulamaları bu hafta yeni görünümler ve bazı yeni özelliklerle yenileniyor. Yenilenen Xbox Games uygulaması, Windows 8 ve Windows RT tablet ve PC oyununu daha basit ve daha kişisel hale getirecek. Güncellenen Xbox Games uygulamasının ana ekranı artık son yedi gün içinde oynadığınız son oyunu gösterecek. Xbox LIVE'ın Major Nelson'ı tüm hikayeye sahiptir.

Windows 8 için Xbox Uygulaması

Çağlar boyu sanal bir koro. Grammy ödüllü besteci Eric Whitacre, California State-Long Beach, Cal State-Fullerton ve Riverside City College'dan 100 koro üyesini, Skype üzerinden bağlanan 28 farklı ülkeden 30 şarkıcıyla bir araya geldi. Sonuç, üç hafta önce TED 2013 konferansında piyasaya çıkan bir müzikal başyapıt oldu. İnternet bağlantıları bazen görüntüleri veya sesleri geciktirebildiğinden, daha önce hiç kimse sanal bir koroyla canlı bir koro kurmaya çalışmamıştı. Sonucu kontrol edin ve Skype'ın Büyük Blog'undan bu 22 Mart gönderisinde bu deneme hakkında daha fazla bilgi edinin.

Microsoft kadınları onurlandırır. Microsoft, geçen yüzyılda Amerikalı iş kadınları hakkında çevrimiçi bir sergi olan "Fikirlerden Bağımsızlığa: Girişimci Kadınların Yüzyılı"nı başlatmak için ABD Ulusal Kadın Tarihi Müzesi ile ortaklık yapıyor. On yıldan on yıla, sergi kadınların hikayeler, biyografiler ve bilgiler aracılığıyla ekonomik ve profesyonel güçlenmeye giden yollarını araştırıyor. Bu ortaklık hakkında daha fazla bilgi edinin ve Microsoft Haber Merkezi'nden kadın girişimcilerle ilgili 28 Mart slayt gösterisini izleyin.

Hafta Sonu Okuması'nın bu baskısı için bir paket... Uğradığınız ve harika bir hafta sonu geçirdiğiniz için teşekkürler!

Tarafından gönderildi Jeff Meisner
Editor, Resmi Microsoft Blog

04.11.2021

Diğer Haberler