Alışveriş Sepetim

Hafta Sonu Okuması: 26 Temmuz– Nokia Lumia 625 ve büyük ekran çekiciliği

Hafta Sonu Okuma'nın bu sürümünde, Windows Phone 8 için mevcut olan en son cihaz grubunu (Nokia'nın Windows Phone için şimdiye kadarki en büyük ekranı dahil), Microsoft'un hata bulucuları ve oyun geliştiricilerini ödüllendiren programları ve öğrenciler için 10 harika teknoloji aracı harika bir slayt gösterisi gösteriyoruz.

Windows Phone 8, daha fazla modelde piyasaya sürülmeye devam ediyor ve Nokia Lumia 625, hayranlık uyandıran ekranıyla dikkat çekiyor. Uluslararası pazarlar için hedeflenen, renk gökkuşağında geliyor, devasa bir 4.7 inç LCD ekrana sahip (Nokia'nın bir Windows Phone için sahip olduğu en büyük ekran) ve Windows Phone Blogunagöre 4G LTE hazır . Ancak burada evde, müşterilerin sprint'in ilk Windows Phone 8 cihazı, HTC 8XTve AT&T'nin ön ödemeli Nokia Lumia 520gibi birçok seçeneği de var 100 $ . Nokia Lumia 1020 ayrıca 41 megapikselleriyle güveler gibi shutterbug'ları aleve çekiyor ve Seattle'ın Space Needle'ını tepesindeki bir konserden bu görüntüler gibi ne kadar iyi olduğunu göstererek yaratıcı hale geliyorlar. Aşağıda Lumia 625'in ekran görüntüsü var.

clip_image001

Microsoft ayrıca hata buluculara ve oyun geliştiricilerine büyük ödüller veriyor. Microsoft, güvenlik araştırmacılarını ve bilgisayar korsanlarını Internet Explorer 11 Preview ve Windows 8.1 Preview'da savunmayı geçen güvenlik açıklarını ve teknikleri aramaya teşvik eden yeni ödül programları kullanıma sundu. Karşılığında, IE hataları için 500 ila 11.000 $ arasında ve gerçekten yeni bir sömürü tekniği için 100.000 $ 'a kadar (gelecek hafta Las Vegas'taki Black Hat konferansında canlı bir demo ile) ödeme alıyorlar. Bu tekniklere karşı bir savunma sağlarlarsa, 50.000 dolar bonus da alabilirler. Ve oyun geliştiricileri için, Microsoft ve Unity arasında yakın zamanda duyurulan bir işbirliği ile 100.000 $ nakit ve ödüller mevcut.

Yaz hala tam gaz devam ederken, ebeveynler zaten okula geri dönmek istiyor olabilirler. Öğrenciler için bu seçenekleri daraltmaya yardımcı olabilecek 10 harika teknoloji aracı slayt gösterimiz var. Ayrıca, #MSFTback2school Twitter çekilişleriyle en sevdiğiniz Windows 8 bilgisayarını ve Office 365 Ev Ekstra'ya bir yıllık aboneliğinizi kazanabilirsiniz. Yeni bir üniversite mezunu, en sevdiği Windows 8 PC'yi - Surface RT ' sını - Vietnam'a rüyagibi bir geziye götürdü. Ve öğrenciler için daha da iyi haberler var: 1 Eylül'den önce PC finansman miktarını yerine getiren sonraki 100 öğrenci için, Windows ve Microsoft Citizenship, kentsel yetenekleri güçlendirmeye adanmış bir kuruluş olan Year Up'abir PC verecek. Windows Chip-in programının bu genişlemesinde, bir tane satın ettiğinizde, Microsoft bir.

clip_image001[6]

40'ınıncisi düzenlenen Bilgisayar Grafikleri ve İnteraktif Teknikler Uluslararası Konferansı ve Sergisi SIGGRAPH 2013'te 20.000katılımcıya 19 yeni araştırma makalesi ve iki gelişmekte olan teknoloji demosu sunan Microsoft Research için yoğun bir haftaydı. MSR ayrıca windows 8 içinyeni bir Video Kütüphanesi uygulaması , 4.000'den fazla röportaj, ders ve daha fazlası ile çok çeşitli teknoloji armatürleri. Microsoft'ta SIRADA Editör Steve Clayton geçen hafta Microsoft Araştırma Fakültesi Zirvesi'nde Clay Shirky ile yakaladı. İkili, NEXT'te yayınlanan ses klipleriyle bu düzenlenmiş transkriptte kaydedilen teknoloji ve kültür üzerine büyüleyici bir konuşma yaptı.

clip_image002

Oyunlar ve uygulamalar cephesinde, Xbox oyun fragmanları hayranları tantalize eder ve Fresh Paint Windows Phone 8'e gelir. "Batman: Arkham Origins" fragmanı Copperhead'i tanıtıyor ve "Splinter Cell: Blacklist Transformation" fragmanı kahramanın her yerde olduğuna inanmanızı sağlıyor. Comic-Con Expo'da bu "Dead Rising 3" belgeseli sizi perde arkasına götürüyor. Ve TV ekranınızda, CNET bir Xbox SmartGlass uygulaması olarak geldiXbox'ta ücretsiz seri "The Awesomes"gibi . "The Awesomes", Hulu Plus'ta piyasaya sürülen 1 Ağustos'a kadar Xbox kullanıcılarına özeldir. Windows Phone 8'de Fresh Paint, Today Show uygulamasınınyanı sıra ilk çıkışını yaptı (Windows 8.1 Preview aracılığıyla da kullanılabilen yeni sürümebir göz atarak).

Windows Phone 8'in giderek daha eğlenceli hale gelen listesine birkaç oyun da eklendi: "Crazy Machines Golden Gears," "Flight Control Rocket" ve "Blobster."

clip_image003

Son olarak, Microsoft'un Facebook sayfasında,emekli olduktan sonra Microsoft Paint'i keşfeden ve kendisini Piksel Ressamı olarak yeniden keşfeden 97 yaşındaki bir sanatçının muhteşem bir videosu var.

Vimeo'dakiPiksel Ressamı'ndan Piksel Boyacısı .

En son Hafta Sonu Okuması'na ayarladığınız için teşekkürler. Umarım yaz nerede olursanız olun size iyi davranıyordur!

Tarafından gönderildi Athima Chansanchai
Microsoft Haber Merkezi Personeli


 

01.11.2021

Diğer Haberler