Alışveriş Sepetim
19,042
20,718

Hafta Sonu Okuması: 22 Temmuz-Microsoft, Dördüncü Çeyrek Gelirini Kaydettiğini, Rustock SpamBot'u Savaştırıyor ve Yeni Bir "Star Wars" Xbox & Kinect Paketi Yayınladı

Bu hafta, Microsoft rekor dördüncü çeyrek gelirini açıkladı, Rustock spam robotuyla savaştı, süper havalı bir Star Wars Xbox ve Kinect paketi yayınladı ve HealthVault hakkında bir duyuru yaptı. Bu hikayeler ve daha fazlası için Weekend Reading'in bu baskısına göz atın.
Microsoft Raporları, Dördüncü Çeyrek ve Tam Yıl Sonuçlarını Kaydeder. Perşembe günü Microsoft, 30 Haziran 2011'de sona eren üç aylık dönem için bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 8 artışla 17,37 milyar dolarlık rekor dördüncü çeyrek geliri açıkladı. Üç aylık dönem için faaliyet geliri, net gelir ve hisse başına seyreltilmiş kazançlar 6,17 milyar dolar, 5,87 milyar dolar ve hisse başına 0,69 dolar meydana geldi ve bu da bir önceki yıl dönemine kıyasla sırasıyla yüzde 4, yüzde 30 ve yüzde 35'lik artışları temsil etti. Tam sonuçlar için Microsoft Haber Merkezi'ndekibu basın açıklamasını okuyun.
Microsoft, Rustock hakkındaki bilgiler için ödül sunar. Geçen ay iki Rus gazetesinde Rustock spambot operatörlerine sivil davayı bildirmek için bildirimler yayınladıktan sonra Microsoft, bu kişilerin tanımlanması, tutuklanması ve cezai mahkumiyetiyle sonuçlanan yeni bilgiler için 250.000 $ tutarında para ödülü vererek azılı Rustock botnet'ini kontrol etmekten sorumlu olanları belirlemek için sivil keşif çabalarımızı artırmaya karar verdi. Bu gelişen hikayenin geri kalanı için, bu Pazartesi yazısınıokuyun Resmi Microsoft Blog .
Aradığınız droidler bunlar. Perşembe günü 41.st yıllık Comic-Con International, Xbox ve LucasArts, tüm zamanların en büyük film franchise'larından birinin hayranlarını hedefleyen sınırlı sayıda üretilen "Kinect Star Wars"paketini tanıttı. Donanım, Star Wars filmlerinden benzersiz sesler içeren özel bir R2-D2 temalı 320 GB Xbox 360 konsolu içerir; beyaz bir Kinect sensörü; ve altın C-3PO temalı Xbox 360 kablosuz oyun kumandası. Aşağıda gösterilen paketin daha fazla resmini görmek için bu slayt gösterisine göz atın.
Kinect Star Wars
Xbox 360 için Kinect, Engelli Çocuklara Oyun Getiriyor. Geçen sonbaharda piyasaya sürülen Kinect, oyun değiştirici olarak adlandırıldı. Ve daha önce hiç oyun oynayamayan bazı gençler için bu bir hayat değiştirici oldu. Kontrol cihazını ortadan kaldıran Kinect, hareket kabiliyeti ve koordinasyon güçlüğü çeken bazı insanlar için bir engeli kaldırdı. Bunların arasında Avri Davis de var. 14 yaşındaki çocuk altı çocuğun en büyüğü olmasına rağmen, kardeşlerine hiç ayak uyduramadı. Avri hidrosefali ile doğdu, aşırı sıvının beynine baskı yaptığı bir durum. Sakatlık koordinasyonunu sınırladı ve aile PlayStation 3'lerinde oyun oynadığında sık sık katılmasını engelledi. Avri hakkında daha fazla bilgi edinmek için, bu özellik hikayesini Microsoft Haber Merkezi 'ndenokuyun.
HealthVault hala iş için açık. Google Health duyurusununardından, bir dizi kişi Microsoft'un Google gibi başka bir satıcı olmadan HealthVault'u geliştirmeye devam edip etmeyeceğini sorguladı. Gerçek şu ki, statükoyu her zaman en büyük rakibimiz ve Google'ı dünya çapında sağlık hizmetlerini dönüştürme hareketinin bir müttefiki olarak gördük - bu yüzden tartışmada seslerinikaybettiğimiz için üzgünüz . Google'ın duyurusundan bu yana, iki şirket Google Health kullanıcılarının verilerini Microsoft HealthVault'a aktarması için yollar oluşturmak için birlikte çalıştı. Bugün, sadece birkaç tıklamayla veri aktarımınıetkinleştirmek için şifreli mesajlaşma için Doğrudan Proje protokolü . Bu hikayenin ayrıntılarına göz atın Bu Pazartesi yayınlanan Resmi Microsoft Blog.
İnsanlar Haftası, Sürüm 2.0. Bu hafta, Next at Microsoft Blog Editörü Steve Clayton, tasarımcılara özel olarak odaklanarak Microsoft'taki insanların profilini çıkarmaktadır. Xbox Incubation için Kullanıcı Deneyimi Tasarımcısı Sheridan Martin Smallve Interactive Entertainment Business'ta Deneyim Geliştirme ekibinin başındaki tasarım lideri Rochelle Benavides'inbu profillerini kaçırmayın.
Yeni araştırmalar, Windows Phone'un insanlarla bağlantı kurduğunu gösteriyor. Microsoft, yeni Windows Phone evlerini aldıktan ve bir süre kullanma şansı elde ettikten sonra ne kadar memnun olduklarını görmek için her zaman Windows Phone müşterileri ile kontrol ediyor. Ne de olsa önemli olan bu, değil mi? Telefon hayatınıza nasıl uyuyor ve bir akıllı telefondan yapmasını istediğiniz şeyleri ne kadar iyi başarır? Anketlerimizde, insanların büyük çoğunluğunun ya "memnun" ya da "çok memnun" kampa girdiğini gördük, bu da doğrudan insanları ilk sıraya koymakla ilgili olan akıllı telefon tasarımına benzersiz yaklaşımımıza atfedildiğini düşünüyoruz. Anket sonuçlarını görmek için, bu Pazartesi yazısını okuyun Windows Phone Blog.
Microsoft, yeni nesil öğrenme modellerine 15 milyon dolarlık Ar-Ge odağı açıkladı. Microsoftolarak, daha iyi öğrenci performansıyla sonuçlanan ve öğrencilerin hayatlarının dijital doğasını yansıtan daha ilgi çekici ve etkili öğrenme ortamları yaratmaya devam etmeliyiz. Bununla birlikte, çoğu zaman okulların teknoloji uğruna teknolojiyi uyguladığını gördük. Bu nedenle Pazartesi günü, üç temel inovasyon alanına 15 milyon dolarlık bir yatırım açıkladık - katılımı artırmak, bilgiyi yönetmek ve eğitimcileri desteklemek. Tüm hikaye için Education Insights Blog'daki bu yazıyı okuyun.
Weekend Reading'in bu baskısı için bu kadar! Microsoft'taki en son haberler ve olaylar hakkında güncel kalmak için gelecek hafta bloga tekrar uğrayın.
Tarafından gönderildi Jeff

Meisner 
Editor, Resmi Microsoft Blog

4.11.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.