Hafta Sonu Okuması: 20 Haziran— LA County 100.000 çalışanını Office 365'e taşıdı

Hafta Sonu Okuma'nın bu sayısında, Office 365'in L.A. County İtfaiye Departmanı ve Chicago şehri üzerindeki etkisi, Microsoft Azure Machine Learning ve Cannes Lion Yaratıcılık Festivali 2014'ten gelen haberler hakkında hikayelerimiz var.

Ülkenin en büyüğü olan Los Angeles County, 30'dan fazla departmanda 100.000'den fazla çalışanı Office 365'egeçiriyor. 300.000'den fazla olaya müdahale eden itfaiyenin yanı sıra ilçenin sosyal hizmet uzmanları, bölge savcıları, değerlendiricileri, saha müfettişleri, hayvan kontrol ve adli tabipler de yer alıyor. Yarım ülke ötede, Chicago şehri ve Walsh Group, ray hattını sağlam tutarken Logan Meydanı'nı açık bir eğlence alanına dönüştürmenin ayrıntılarını ve koordinasyonunu ele almak için Office 365'i kullandı.

Tahmine dayalı analiz çözümleri oluşturmak için tam olarak yönetilen bir bulut hizmeti olan Microsoft Azure Machine Learning,Machine Learning'den sorumlu kurumsal başkan yardımcısı Joseph Sirosh tarafından Pazartesi günü duyuruldu. Hizmet, çoğu işletmenin makine öğrenimini dağıtma ve kullanma konusunda karşılaştığı zorlukların üstesinden gelmeye yardımcı olur. Bulutun tüm avantajlarına sahip kapsamlı bir makine öğrenimi hizmeti sunar. Azure ML ile müşteriler ve iş ortakları, daha önce haftalar ve aylar süren bir işlem olan gelecekteki sonuçları saatler içinde tahmin etmek, tahmin etmek ve değiştirmek için veriye dayalı uygulamalar oluşturabilir.

Cannes Lions Yaratıcılık Festivali 2014'teMicrosoft Advertising, Activision, Emirates Airline, Ford, Lexus ve O2 Telefonica için üretilen ve çok ekranlı hikaye anlatımını gösterenbir dizi video sundu. Microsoft ayrıca "Lego Filmi" yapımcısı Dan Lin'i teknolojinin ve yaratıcı sürecin nasıl olduğu hakkında bir tartışma için Cannes'a getirdi ve onunla bu konuda bir sohbet kaydetti. Ayrıca Cannes'da infografikler sosyal medya kullanımına, yeni bir telefon satın alma ve TV izlerken diğer cihazları kullanma faktörlerine ışık tutuyor.

Bazı şanslı hayranlar için, E3 2014'teki Xbox Media Briefing, olayları ve yoğun bir E3'ü kapatan oyunları ortaya çıkardığı için Noel sabahı gibi hissetti. Xbox'ın brifingden sonraki ilk canlı soru-cevap bölümü de bu hayranlar için bir zevkti. Yeni interaktif seri "Every Street United", Pazar günü piyasaya çıktı ve şimdi Tüm aksiyonu Xbox Video'da ve Xbox One ve Xbox 360'taki uygulama üzerinden yakalayabilirsiniz. Şu andan temmuz sonuna kadar, ulusal gururunuzu gösterin ve "Kinect Sports Rivals: Summer of Sport"ta yarışın, burada puan değil, kazandığınız taraftar sayısı önemlidir. Sporla ilgili diğer haberler arasında Xbox One için "EA SPORTS UFC" nin kullanılabilirliği ve MLG Uygulamasının Çarşamba günü Xbox One için piyasaya sürülmesi, MLG Şampiyonasıiçin tam zamanında , 20-22 Haziran tarihleri arasında Anaheim, Kaliforniya'dan canlı yayınlanacak.

Endüktif şarj kullanarak, bir İngiliz tasarımcı Lumia akıllı telefonlar içinilk kablosuz şarj pantolon çiftiniyarattı. Akıllı pantolondan bahset! Kadın versiyonunun ne zaman satışa sunulacağından bahsedilmiyor, ama umarım sırada bu vardır.

Windows Phone, PC'ler ve tabletler için uygulamalar bize Facebook Beta ve "Angry Birds" güncellemeleri ve "Words With Friends"in tanıtımını verdi. Artık videoları doğrudan Windows Phone için Facebook Beta'dan yükleyebilirsiniz, haftanın uygulaması: "Angry Birds: Epic" domuz patlatan arkadaşlarla yepyeni bir çıkıştır. "Words With Friends", Windows Phone Mağazası'na geldi ve bağımlı kelime ustaları her yerde sevindi. Mağazada ayrıca yeni: Expedia ve Moovit.

Ayrıca en son Personel Uygulama Seçimlerine de göz atabilirsiniz: SponsorHubOrbitz ve Simple.TV.

clip_image002

Snaps'in bu haftaki bölümünde Microsoft Stories'indijital fotoğraf albümüNational Geographic fotoğrafçısı Stephen Alvarez'in Nokia Lumia 1020 kullanarak çektiği bir fotoğrafla Brezilya'nın Rio de Janeiro kentindeki Two Brothers Dağı'nda şafakla güne başlıyoruz.

clip_image004

Birçok insan için, bir fincan kahve günü doğru başlar. Microsoft Facebook sayfasındahaftaya başlamanınnasıl harika bir yolu olduğunu görebilirsiniz.

clip_image006

Weekend Reading'in bu baskısına göz atarak teşekkür ederim. Umarım yazın tadını çıkarıyorsundur. Haftaya görüşürüz!

Tarafından gönderildi Athima Chansanchai
Microsoft Haber Merkezi Personeli

01.11.2021

Diğer Haberler