Alışveriş Sepetim

Hafta Sonu Okuması: 17 Ocak- Microsoft cihazları ve hizmetleri Ulusal Perakende Federasyonu kongresinde yeni kapılar açıyor

Hafta Sonu Okuma'nın bu sayısında, Microsoft'un Ulusal Perakende Federasyonu kongresinde bulunması, şirketin GoDaddy ile ortaklığı ve Office 365'in RCS MediaGroup ve Coles gibi hizmet şirketleri arasında iletişim altyapılarını modernleştirmek ve mobil çalışanları bağlı tutmak için nasıl kullandığına dair hikayeler var.

Yakın zamanda dünyanın dört bir yanından 30.000'den fazla perakendeci, New York'taki Javits Center for the National Retail Federation's Annual Convention and Expo'ya (diğer adıyla "Retail's Big Show") paketledi. Yaklaşık dört futbol sahasını kapsayan bir sergi alanında 500 satıcı arasında öne çıkmak için, demonuzda Windows için Microsoft Kinect sensörü ve SDK'nın yer alıp almamanız yardımcı olur. NRF, Windows cihazlarının müşterilerle nasıl etkileşim kurabileceğini ve perakendeciler için yeni kapılar açabileceğinigöstermek için birincil zemindi. NEC Corporation of America, Razorfish ve FaceCake katılımcılara sergi katında öne çıkan Kinect deneyimleri verdi. Microsoft ve Accenture "Bağlı Bağlantı Odası"nı gösterdi; Windows Embedded tabanlı bir hizmet noktası çözümü, işletmelerin müşteri hizmetleri ve iş operasyonlarını basitleştirmek için hazır donanımı nasıl kullanabileceklerini gösterdi. Yeni Microsoft iş ortakları AnywhereCommerce ve MagTek, Surface kullanan perakendeciler için güvenli çevrimiçi ve mobil işlemler için donanım, yazılım ve ağ geçidi çözümleri paketleri sunar.

Pazartesi günü, GoDaddy ve Microsoft, Office 365'i GoDaddy'nin küçük işletme müşterilerine özel temel iş sınıfı e-posta ve üretkenlik hizmeti olarak sunmak için uzun vadeli bir stratejik ortaklık duyurdu. Küçük işletmeler, hepsi GoDaddy desteğiyle desteklenen kendi alan adları, bulut depolama ve piyasadaki en iyi bilinen üretkenlik araçlarıyla profesyonel e-postalara erişecektir.

Microsoft Office 365, dünya çapında daha fazla çalışanın bağlı kalmasına yardımcı olur. Küresel bir İtalyan multimedya yayıncılık şirketi olan RCS MediaGroup,Microsoft Office 365, Windows Azure, Microsoft Lync 2013, Windows Server 2012 ve Microsoft SharePoint 2013'ü içeren kapsamlı bir Microsoft teknoloji çözümü aracılığıyla iletişim altyapısını modernize etti ve birleştirdi ve esnek, bulut tabanlı işbirliğine olanak sağladı. İtalya'nın en büyük süpermarket zinciri coop Italia ve önde gelen Avustralyalı perakendeci Coles, masasız çalışanların sosyal olarak bağlantıda kalmalarına yardımcı olmak ve müşterilerle bireysel iletişim kurmak için Office 365'ide giderek daha fazla kullanıyor. Coles, yaklaşık 100.000 Office 365 koltuğu dağıtmayı ve çalışanların ve iş ortaklarının bağlantı kurmasını ve bilgi paylaşmasını sağlamak için Yammer'ı kullanmayı planlıyor.

Microsoft'un Microsoft ve Microsoft dışı teknolojiler arasında köprü kurma konusundaki bir yan kuruluşu olan Microsoft Open Technologies Inc. (MS Open Tech), Çin'de açık inovasyon ve açık kaynak ve açık standartlar topluluklarıyla işbirliğine odaklanacak bir yan kuruluş açıldığını duyurdu. MS Open Tech Shanghai, kökleri açık kaynak ve açık standartlara dayanan mühendisler, standartlar profesyonelleri ve teknik evanjelistlerden oluşan sağlam bir ekibe sahip olacak. Temmuz 2013 tarihli bir raporda Gartner Research, "bulut teknolojilerinin, açık kaynaklı yazılımların, paylaşılan hizmetlerin, yazılım tanımlı ağ gibi veri merkezi teknolojilerinin, akıllı şehirlerin ve yeşil BT / sürdürülebilirliğin evrimine Çin'e artan ilgiye" ışık tuttu.

clip_image002

Xbox One, NPD Group'a göre Aralık ayında 908.000 adet satarak ABD'de pazarda 1 numaralı satış konsoluydu. NPD numaraları ayrıca, Aralık ayında Xbox platformunda (Xbox One ve Xbox 360) harcanan toplam toplam perakende doların 1,39 milyar dolara ulaştığını gösterdi - insanların ABD'deki yazılım, donanım ve aksesuarlara harcadığı toplam tutarın yüzde 50'si. Şimdi Xbox Live Games Store'da en az yüzde 50 indirimle satışa sunulan "ArcaniA" ve "Wheel of Fortune" gibi oyunlarla Xbox 360 oyunlarından ve eklenti fırsatlarından tasarruf etme zamanı. Ama acele edin - bu fiyatlar sadece 20 Ocak'a kadar iyidir. Xbox 360'a yeni bir kadın suikastçı tanıtan "Assassin's Creed Liberation HD"deki yeniliklerden öğrenin.

clip_image004

Windows Mağazası, geliştiriciler için arzu edilen bir hedef olduğunu kanıtlamaya devam ediyor. En son iki Personel Uygulaması Seçimi, Discovery News ve GeoramaZara uygulaması ve Haftanın Uygulaması: Windows için Craigslist Classifieds uygulaması müşterilere stressiz deneyimler sunarken, eğitim ve pratik seyahat uygulamalarının Windows cihazlarında ne kadar görkemli görünebileceğini gösteriyor. Windows için Bing Translator uygulaması her zamankinden daha kullanışlıdır, artık çeviriyi anadili aksanıyla duymanızı sağlayan konuşmadan konuşmaya özelliklerle güncellenmiştir. Bütçe bilincine sahip müşteriler ayrıca Little Red Riding Hood HD, " Big BuckHunter,""Nightmares from the Deep: The Cursed Heart (Full)" " " GreenJelly," " Dragon Portals " ve " FantasticFarm" dahil olmak üzere en son Red StripeFırsatlarınıtakdir edecektir. Dikkat etmesi gereken diğer oyunlar: "3rd Floor Word Search," "Flea Symphony" ve "The Zombies are Coming!" koleksiyonu.

clip_image006

Bu hafta Microsoft Facebook sayfasında, bu ücretsiz Windows temasıileyamaçlara çarpıyoruz .

clip_image008

Weekend Reading'in bu baskısına göz atarak teşekkür ederim. Haftaya görüşürüz!

Tarafından gönderildi Athima Chansanchai
Microsoft Haber Merkezi Personeli

01.11.2021

Diğer Haberler