p

Hafta Sonu Okuması: 15 Kasım 2015- Microsoft'un yeni siber suçlarla mücadele karargahına özel bir bakış

Weekend Reading'in bu sürümünde, Microsoft'un dijital dedektifleri, Windows Mağazası'ndaki hepsi bir arada Xbox One ve Windows 8.1 güncellemeleri hakkında hikayeler var.
Siber suçlarla mücadele için Microsoft'un yeni yüksek teknoloji merkezineözel bir bakış attınız. Hız ve gizlilik kullanarak, siber suçlular milyonlarca bilgisayara kötü amaçlı yazılım bulaştırabilir ve kimlik hırsızlığı, finansal dolandırıcılık ve daha kötüsü gibi suçları işlemek için seferber olmuş acımasız bir zombi ordusuna dönüştürebilir. Microsoft yıllardır siber suçlarla mücadeleye öncülük etmesine yardımcı oldu. Geçen yaz şirket, 5 milyon bilgisayara bulaşan ve insanlardan ve işletmelerden yaklaşık yarım milyar dolar çalan devasa Citadel botnetini çökertmek için FBI ile paralel olarak çalıştı. Şirketin Redmond, Wash.'da Perşembe günü açılan yeni Siber Suç Merkezi, Microsoft, kolluk kuvvetleri, müşteriler ve iş ortakları arasındaki benzer işbirliği çabaları için yeni bir merkez olarak hareket edecek.
8 Kasım'da Microsoft, Xbox One'ın en sevdiğiniz filmler, müzik, spor ve canlı TV deneyimlerinin yanı sıra en iyi oyunları ve çok oyunculu özellikleri nasıl sunduğunu tek bir yerde gösteren eksiksiz Xbox One deneyimini tanıttı. En havalı yeni Xbox One özelliklerinden bazıları ses kontrollü oynatma ve arama; bir oyundan canlı TV'ye, müziklere, filmlere, sporlara, web sitelerine kadar bir deneyimden diğerine hızlı bir şekilde atlayabilmek ve sadece sesinizi kullanarak saniyeler içinde tekrar geri dönebilmek; canlı TV izlemek; ve snapkullanarak aynı anda iki şey yapabilmek Oyununuzu ekranın sol tarafında oynamak gibi, sağ tarafta Xbox One, arkadaşlarınızın etkinlik akışlarını göstermek, ESPN izlemek veya Web'de gezinmek için sesli komutlarınıza yanıt verir.
Diğer Xbox haberlerinde, seçim çerçevesi Xbox One lansman etkinliklerinin tarihlerini kaydedin, imrenilen beyaz bir Xbox One konsoluna teklif edin ve bir dizi oyun haberine göz atın. Xbox One'ın .m 12:01'de piyasaya sürülmesine kadar geçen saatlerde büyük küresel lansman etkinlikleri planlanmaktadır. Kasım 22 dünya çapında, ve sen davetli. Xbox LIVE'dan Major Nelson, nam-ı diğer Larry Hryb, tüm gelirleri Wounded Warrior Project'i destekleyen süper sınırlı sayıda üretilen beyaz xbox one konsolunu açık artırmaya çıkarıyor. Popular Science, Xbox One için Kinect'i yılın "Yeniliklerin En İyisi" teknolojilerinden biri olarak seçti. Perşembe günü, yarışmacılardan sevdikleri herhangi bir Xbox 360 veya Xbox One oyununun bir dakikalık videosunu oluşturmalarını isteyen Upload Outreach Programı'nın kazananlarını gördük. 16-17 Kasım tarihleri arasında Xbox 360'ta "Battlefield 4" çok oyunculu oyunu herkese (Xbox Live Gold ve Silver üyeleri) açıktır. Ayrıca Perşembe günü Crytek ve Microsoft Studios, oyunun muhteşem set parçalarını sergileyen bir dizi çarpıcı "Ryse: Roma'nın Oğlu" flythrough videosu yayınladı. Canlı aksiyon orijinal dizisi "The Fall"ı takip eden oyunun hayranları artık son iki bölümü izleyebilir. Son olarak, Salı günü "Forza Motorsport 5"e eklenen iki yeni klasik pist gördük - Yas Marina ve Le Mans.
Windows 8.1'in piyasaya sürülmesiyle, Windows Mağazası, uygulama geliştirme ve Skype'ta güncellemeler gördük. Windows 8.1 güncelleştirmesinde, Windows Mağazası'nda beğendiğiniz uygulamaları bulmayı kolaylaştıran bazı değişiklikler görürsünüz. Windows App Builder Blog, Windows 8.1'in uygulama geliştiricilerine yardımcı olmak için bazı yeni metin özellikleri eklediğini bildirir. Windows 8.1'de Skype ile ilgili değişiklikler olsa da, pusulanız olarak Skype'ın Ana ekranını kullanın. Ve işte Windows 8.1 ile ilgili büyüleyici bir gelişme: özel teknolojiler, ağ erişimi ve farklı ekran kabloları ve adaptörlerle uğraşmadan kablosuz olarak büyük bir ekrana yansıtmanızı sağlayan bir ekran.
clip_image001
Geliştiriciler için, Facebook Giriş'i sorunsuz bir şekilde entegre etmek, kimlik ekranını geçerek yeni bir uygulamayı denemenin önündeki büyük bir tüketici engelini aşıyor. Şimdi, Onlara yardımcı olmak için Windows 8 / 8.1 ve Windows Phone 8'de Facebook giriş API'leri bulacaklar . Microsoft'un kurumsal başkan yardımcısı ve Geliştirici Platformu Evangelizm baş evangelisti Steve Guggenheimer, Perşembe günü yaptığı açıklamada, şirketin zengin geliştirme senaryolarını desteklemek için Facebook ile devam eden ortaklığının bir parçası olarak, tüketicilerin "tek bir tıklama veya dokunuşla bir uygulamaya giriş yapabileceklerini, cihazda depolanan Facebook kimlik bilgilerini yeniden kullanabileceklerini, yüksek puanları ve diğer uygulama etkinliklerini Facebook'ta paylaşabileceklerini, arkadaşlarınıza karşı oyun oynamak veya yeni rakipler bulmak gibi sosyal etkileşimlerde bulunun ve bir uygulama bağlamında fotoğraflara kolayca erişin ve paylaşın." Windows 8 için Facebook Girişi üretim uygulamalarında kullanıma hazırdır ve Windows Phone 8 için Facebook Girişi Perşembe günü 60 gün (veya daha az) sürmesi gereken bir beta olarak başlatıldı.
clip_image003
Windows Mağazası ve Windows Phone Mağazası'na yeni ve güncelleştirilmiş oyunlar ve uygulamalar girdi. Windows 8/8.1'de, yakın zamanda güncellenen NOOK'u ve ücretsiz "Hill Climb Racing."i de bulacaksınız. Gameloft'un yepyeni "Asphalt 8: Airborne" artık Windows Mağazası ve Windows Phone Mağazası.. Yarış oyunu serisinin bu sürümünde, seçtiğiniz 47 lüks otomobilde yüksek hızlı hava dublörleri gerçekleştirebilirsiniz. "Nightmares from the Deep 2: The Siren's Call", diğer platformlara yayınlanmadan önce en az iki hafta boyunca Windows Mağazası ve Windows Phone Mağazası üzerinden kullanılabilir. Ayrıca Windows Phone cihazlarında, artık yeni Haftanın Uygulaması: Vineile kalbinizin içeriğine altı saniyelik videolar çekebilir ve Staff App Pick: Business Insiderile biz ve teknoloji haberlerinde hız edinebilirsiniz. Windows Phone 8 cihazları için ücretsiz ve yeni Xbox oyunu, "Kingdoms & Lords," bir krallık ve ordu ile ilgilenmek için sizi Ortaçağ'a taşırken, Konuşan Tom'um sorumluluğu mikro düzeyde üstleniyor: bir kediyi evlat edinmek, beslemek ve büyütmek için kendi sanal bebek kediniz.
clip_image004
Bu hafta Microsoft Facebook sayfasında,Microsoft çalışanlarına gençlik nedenlerini desteklemeleri ve bir Giving Hero olmalarıkonusunda nasılkatılacakları hakkında bilgi verdik.
clip_image006
Hafta Sonu Okuması'nın bu baskısı için de bu kadar. Haftaya görüşürüz!
Tarafından gönderildi Athima Chansanchai

Microsoft Haber Merkezi Personeli

 

01.11.2021

Diğer Haberler