Alışveriş Sepetim

Hafta Sonu Okuması: 11 Ekim- Büyük Xbox oyunlarının arkasındaki insanlarla özel röportajlar

Weekend Reading'in bu sayısında, en iyi Xbox oyunlarına ışık tutan röportajlar, yeni bir kurumsal bulut ürün ve hizmet dalgasının başlatılması ve sosyal ağ güç merkezlerine yönelik uygulamalarda büyük güncellemeler hakkında hikayelerimiz var.

Xbox dünyası, en iyi oyunların arkasındaki insanların röportajlarıyla çalkalandı. "FIFA 14" hayranları için, oyunun yapımcısı Santiago Jaramillo ile Xbox Wire'a özel bir röportaj var. NFL takipçileri muhtemelen "Madden NFL 25" yapımcısı Seann Graddy ve tasarımcı Brad Lippmanushers ile Xbox Wire özel röportajının yanı sıra SmartGlass ile çalışan yeni CoachGlass yardımcı uygulamasını sergileyen aşağıdaki videonun tadını çıkaracaklar. Ve "Tom Clancy's The Division"ı dört gözle bekleyenler, Massive Entertainment'tan Fredrik Rundqvist, baş yapımcı ve oyun yönetmeni Ryan Barnard ile Xbox Wire röportajı aracılığıyla bazı kepçeler alacaklar.

Xbox Wire ayrıca, yaklaşan Xbox One oyunları "Dead Rising 3", "Project Spark" ve "Just Dance 2014"ün akıllı telefonlarda ve tabletlerde temel oynanışı tamamlamak için SmartGlass yardımcı deneyimini nasıl kullanacağına dair ayrıntıları paylaştı. Ve gerçek hayatın oyunlar kadar önemli olduğunu göstermek için Activision Publishing, Treyarch ve Xbox, veterinerleri yüksek kaliteli kariyerlere yerleştiren kuruluşları finanse ederek hizmet üyelerini geri döndürmeye yardımcı olan Call of Duty Endowment - Activision Blizzard'ın 501(c)(3) kar amacı gütmeyen kuruluşunu desteklemek için bir araya geldi.

Microsoft Bulut ve Kurumsal İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Satya Nadella, kurumsal bulut ürün ve hizmetlerinden oluşan sonbahar dalgamızın Pazartesi günü piyasaya sürülmesine zemin hazırlayan bir yazı yazdı. 2 trilyon dolardan fazla potansiyel bir BT pazarında Microsoft, windows Azure'da küresel bir genel bulut platformu olan (tam olarak desteklenen altyapı ve platform hizmetlerine sahip tek genel bulut) hizmet olarak sınıfının en iyisi birinci taraf yazılım uygulamaları (örneğin Office 365, Yammer, Dynamics CRM, Bing, Outlook.com, Xbox Live) sunarak kurumsal bulutun bu sonraki döneminde lider olmaya hazırdır. son güncelleme) ve işletmelerin tutarlılıkla kendi bulutlarını oluşturmalarına yardımcı olan hibrit çözümler. "The Enterprise Cloud"daki bazı şaşırtıcı istatistikleri görmek için numbers tarafından bu Microsoft'a göz atın.

Sosyal ağ güç merkezleri ve bir dizi oyun için uygulamalarda yapılan büyük güncellemeler Windows Phone Mağazası'nı doldurdu. Sadece yeni bir Twitter güncellemesi yoktu, aynı zamanda Windows Phone 8 için resmi Facebook uygulaması haftanın en son uygulaması. Windows Phone kullanıcıları ayrıca en son Personel Uygulama Seçimi: Preggie Pals ve YumvY pişirme uygulamasına da göz atabilir. Daha önce Nokia Lumia kullanıcılarına özel üç Xbox oyunu artık tüm Windows Phone kullanıcılarına açık: "The Sims Medieval," "Storm in a Teacup" ve "Vampire Rush." Windows Phone geliştiricileri tarafından oluşturulan bağımsız oyunların bu ayki Next Big Thing koleksiyonu, Ekim ayının ürkütücülüğüne iyi uyan bazı oyunlar içeriyor. Son olarak, en son Red Stripe Fırsatları "Kara Şövalye Yükseliyor", "SİLAHLI!" ve Örgü Haber Okuyucusu.

clip_image002

Internet Explorer 11 yeni dokunma özellikleri gösterir ve bir hata ödül yarışması IE11'i daha güvenli hale getirmek için 128.000 $'dan fazla ödüle sahiptir. Windows Deneyimi Blogunda,Ryan Gavin, sınırsız sekmeler, yan yana tarama ve tarayıcınızdan telefon görüşmeleri yapabilme dahil olmak üzere IE11'in yeni özelliklerinin bir özetini verir. Haziran ayında, Microsoft Güvenlik Yanıt Merkezi, IE11 Preview Bug Bountyde dahil olmak üzere birkaç yeni ödül programı tanıttı. BlueHat Blog, IE11'i daha güvenli hale getirmeye yardımcı olacak uygun hataları tanımlayan altı hata ödül avcısının adını paylaştı. En büyük kazanan: Birleşik Krallık merkezli James Forshaw, Context Information Security'nin güvenlik açığı araştırma başkanı ve 100.000 dolardan fazla kazanan eski bir yazılım mühendisi.

Ayrıca Pazartesi günü, 2013 Vatandaşlık Raporu. Bu, şirketimizin geçen mali yıldaki misyonunu desteklemek için yaptığımız vatandaşlık çalışmalarını açıklar ve bir sonrakine ilişkin vizyonumuzu paylaşır. Microsoft Vatandaşlık ve Kamu İşleri Genel Müdürü Lori Forte Harnick'inbu Resmi Microsoft Blog yazısında, "2013 Mali yılı Microsoft Vatandaşlığıiçin önemli bir yıldı , hayırsever çalışmalarımızı dünyanın dört bir yanındaki gençlere eğitim, istihdam ve girişimcilik fırsatları sağlamaya odakladık." Aşağıdaki resimde rapordan daha fazla bilgiye bakın.

clip_image004

Bu hafta Microsoft Facebook sayfasındaXbox Live'ın 41 ülkede 48 milyondan fazla üyesiolduğunu öğrendik! Microsoft'ta şirket hakkında daha eğlenceli gerçekleri Numbers .

clip_image006

Hafta Sonu Okuması'nın bu baskısı için de bu kadar. Haftaya görüşürüz!

Tarafından gönderildi Athima Chansanchai
Microsoft Haber Merkezi Personeli

01.11.2021

Diğer Haberler