Alışveriş Sepetim
19,042
20,718

Hafta Sonu Okuma: Şubat 18th Edition – Yeni Bing Bar, Windows Phone için MSN Video, PC Mag's Rave İnceleme Hotmail, Windows 7 ve Daha Fazlası

Fin cep telefonu üreticisi Nokia ile büyük bir yeni ortaklık duyurduktan sonra Microsoft'un bir gün izin alacağını düşünebilirsiniz, ancak durum böyle değil. Bu haftaki büyük duyurular Bing, Internet Explorer, Windows Phone 7 ve Dynamics CRM'den dökülmeye devam ediyor.

Yani, lafı daha fazla uzatmadan...

Yeni Bing Bar geldi! Yeni Bing Bar, web'de her gün yaptığınız her şeye kolay erişim sağlar - arama, e-posta, Facebook, haritalar, haberler, finans ve oyunlar. Bing Arama Blog'daki bu 17 Şubat gönderisine göz atın, şimdi indirilebilenyeni Bing Bar'ı oluşturmaya nelerin girdiği hakkında daha fazla ayrıntı için .

Windows Phone 7 için MSN Video yayınlanıyor. Bu haftanın başlarında, Microsoft Windows Phone 7 için MSN Video'ya çıktı. MSN Mobile'ın baş yapımcısı MSN Blog yazarı Eva Corets'a göre, artık Marketplace'te ücretsiz olarak sunulan yeni uygulama, "eğlence, haber, spor, komedi, nasıl olunacak ve diğer popüler kategorileri kapsayan video" seçenekleri sunuyor. Ayrıca, Xbox 360 için Kinect oynayan kişilerinMicrosoft Haber Merkezi'ndeki bu video galerisine göz atın Windows Phone 7 telefonları . İlgili haberlerde, Kaçırmayın Şubat 11th Edition PinworthyNerede Windows Phone Blog yazarı Michael Stroh Pazaryeri en son ve en büyük WP7 uygulamaları vurgular.

PC Magazine yeni Hotmail rave değerlendirmeleri verir (5 yıldızdan 4.5'i!) Bilmeyenler için, Windows Live Hotmail yakın zamanda güncellendi. Windows Live ürün yönetimi direktörü Dharmesh Meta'ya göre, bu güncellemelerden bazıları "gelen kutunuzdaki dağınıklığı gidermenize yardımcı olmak, fotoğraf paylaşmayı kolaylaştırmak, Office'in gücünü gelen kutunuza getirmek ve e-postayı daha etkileşimli hale getirmek" içerir. PC Magazine yazarı Michael Muchmore, 14 Şubat'taki hikayesinde yeni Hotmail hizmetini "hızlı, temiz, gözlerde kolay ve kullanımı kolay" olarak tanımlıyor.

Çok fazla IE indirmesi var. Internet Explorer ürün pazarlama direktörü Exploring IE Blog yazarı Roger Capriotti'ye göre, Internet Explorer 9 sürüm adayı halka açık hale geldikten sadece birkaç gün sonra 2 milyon kez indirildi. Ayrıca, 14 Şubat'ta IE9, daha önce beta sürümünü indiren kullanıcılar için Windows Update aracılığıyla kullanılabilir hale geldi. Internet Explorer ekibi, 14 Mart'ta Austin, Teksas'taki South by Southwest fuarında Web'in güzelliğini yaratmaya yardımcı olan tüm geliştiricilerin sıkı çalışmalarını kutlayacak.

Windows 7 Service Pack 1 ile ilgili güncelleştirme. Windows 7 Service Pack 1, 22 Şubat'ta Microsoft Yükleme Merkezi veya Windows Update aracılığıyla kullanıma sunulacaktır. Blogcu Brandon LeBlanc, Blogcu Brandon LeBlanc'ta, windows 7 SP 1'i yüklemenin en iyi yolu, yüklemeye başlamadan önce bilgisayarınızı yedekleme ve sisteminizi kötü amaçlı yazılımlara karşı kontrol etme gibi.

Microsoft Dynamics CRM yayımlandı. Microsoft, 16 Şubat'ta Microsoft Dynamics CRM'nin şirket içi ve iş ortağı tarafından barındırılan dağıtımlarının artık müşteriler tarafından kullanılabildiğine dair duyuru yaptı. Haber, CRM Online 2011'in Ocak ayında piyasaya sürülmesinin hemen ardından geldi. ZDNet muhabiri Mary Jo Foley, günlük Microsoft Hakkında Her Şey sütunundahikayeyi ele aldı.

Kolektif savunma ihtiyacı hakkında daha fazla düşünce. Microsoft on the Issues Blog'daki bu 15 Şubat yazısında, Güvenilir Bilgi İşlem şefi Scott Charney, fikirlerini İnternet'e bağlı cihazları kötü amaçlı yazılım saldırılarından korumanın en iyi yolu üzerinde ilerletti. Gönderi, Charney'nin 15 Şubat'ta San Francisco'daki RSA 2011 konferansındaki sözleriyle birlikte yapıldı ve kolektif savunma fikrini tanıtan Sorunlar Blog gönderisinde orijinal Microsoft'unun ardından geldi.

Weekend Reading'in bu baskısı için bu kadar. Gelecek Cuma burada görüşürüz ve okuduğun için teşekkürler!

Tarafından gönderildi Jeff
Meisner
Kıdemli Müdürü, Kurumsal Bloglar

30.10.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.