Alışveriş Sepetim
19,023
20,646

Hafta Sonu Okuma: Kasım 8th Edition – Microsoft Dynamics CRM 2013 artık yaygın olarak kullanılabilir

Hafta Sonu Okuma'nın bu sürümünde, Microsoft Dynamics CRM 2013, office 365 Web Apps'i iş arkadaşlarınızla gerçek zamanlı olarak işbirliği yapmak için nasıl kullanabileceğiniz ve Microsoft'un rüzgar gücünü kullanarak yeşil enerjiye olan büyük bağlılığı hakkında hikayelerimiz var.

Microsoft, bu hafta Barselona'da düzenlediği yıllık Yakınsama etkinliğinde, Microsoft Dynamics CRM 2013'ün geniş kullanılabilirliğiniduyurdu. Microsoft Dynamics AX 2012 R3 de tanıtıldı. Microsoft ayrıca spor yönetimi, sağlık hizmetleri, devlet ve kar amacı gütmeyen kuruluşların yanı sıra hapishane suçlu yönetimi gibi bazı özel alanları içeren 18 yeni önceden tanımlanmış ve yapılandırılabilir süreç şablonu seti duyurdu. Buna ek olarak, Microsoft, müşterilere hareket halindeken güçlü işlevsellik ve analiz sağlayan Windows Telefonlar, iPhone'lar ve Android telefonlarda ayrı bir lisans ücreti olmadan dokunma için optimize edilmiş yeni deneyimlerin kullanılabilirliğini doğruladı. Dünyanın en büyük üç kuyumcusu arasında yer alan Pandora Jewelry'ninMicrosoft Dynamics CRM'yi kullanarak kendi müşteri deneyimlerini nasıl parlattırmasını anlattık.

Office Web Apps bu hafta Word, PowerPoint ve Excel'deki belgeler üzerinde işbirliği yapma konusunda çok daha fazla işbirliği yaptı. Şu andan itibaren, Office uygulamalarına en iyi ücretsiz alternatif olan Office Web Apps (aşağıdaki ekran görüntüsü), İnternet'e bağlanan herhangi bir cihazdan gerçek zamanlıolarak çalışmanıza izin verecektir. Çevrimiçi olamıyorsanız, bir belgede çalışmaya devam edebilirsiniz. Tekrar çevrimiçi olduğunuzda, değişiklikleriniz belgenizde çalışan diğer kişilerin görmesi için eşitlenir. Ayrıca, en son "Garage Series" şovunda,Jeremy Chapman ve SharePoint kıdemli ürün yöneticisi Mark Kashman, BT profesyonellerinin Office 365 kullanıcı erişimini ve mobil cihazlara veri akışını (Android ve iOS'tan Windows ve Windows Telefonlara kadar) yönetmesine yardımcı olur. Ve gemiye binme zamanı. Kuzey Amerika'nın en eski ve en büyük yük demiryolu ağlarından biri olan BNSF RailwayCo.'nun yaptığı da bu. Şirket, 40.000'den fazla çalışanın bilgisayar, kiosk ve kişisel cihazlar aracılığıyla fikir ve bilgi paylaşabilmesi için Microsoft Office 365'i seçti.

Office Web collegial

Microsoft, Teksas'ta yakında inşa edilecek Keechi Rüzgar Çiftliği Projesi'nden üretilen elektriğin yüzde 100'ünü satın almak için RES Americas ile 20 yıllık bir güç satın alma anlaşması yapmayı taahhüt ettiğini duyurdu. Microsoft'un yenilenebilir enerjiye yaptığı son yatırım, şirketin son birkaç yılda takip ettiği birkaç yenilikçi proje ve yaklaşımdan sadece biri. Microsoft'un baş çevre stratejisti Rob Bernard, Keechi'yi şirketin son birkaç yıldır izlediği sürdürülebilir enerji stratejisi yönünde artan bir odaklanma ve ivme içeren bir "yolculuğumuzdaki an" olarak görüyor. Başlangıçları karmaşık bir şekilde 88 Dönümayrıntılı olan bir yolculuktur.

RES Americas Central Plains Wind Farm

Ordudan geçiş yapan ABD'li aktif görevdeki hizmet üyeleri için 16 haftalık yoğun bir kurs olan Microsoft Yazılım ve Sistemler Akademisi,Microsoft yönetim kurulu başkan yardımcısı ve genel danışman Brad Smith tarafından Pazartesi günü açıklandı. Smith, kursun "hizmet üyelerinin sahip olduğu benzersiz iş deneyimi ve eğitimi üzerine kurulu olduğunu ve geliştirici, uygulama mühendisi ve BT proje yöneticisi gibi bilgi teknolojisi kariyerleri için gerekli sertifikayı almalarına yardımcı olduğunu" yazdı. Tacoma, Wash yakınlarındaki Joint Base Lewis-McChord'da "pilot program zaten çalışıyor" ve "gelecek ay Kaliforniya ve Teksas'taki üslere genişletilecek ve diğer eyaletler de takip edecek." Elit ABD Yeşil Bereliler'in bir üyesi olan Personel Çavuşu Adam Citterbart (aşağıda gösterilmiştir), akademiye kaydolanlar arasındadır. Citterbart, "Bu kariyere girmek için daha iyi bir teklif isteyemezsiniz." dedi. "Bu programla ilgili en iyi şey, hizmet üyelerinin genellikle yapması gerektiği gibi, yeni bir iş aramak yerine 16 haftalık bir eğitim olmasıdır."

_Adam-thumb-2_thumb_5D61AE7C

motorlarınızı yenilemek veya Roma'da intikam almak için zaman harcamak ister, Xbox One için bunu yapan iki oyuna heyecan verici ilk bakışları paylaştık. "The Fall"ın "Ryse: Son of Rome"daki birinci ve ikinci bölümleri ve oyunun savaş mekaniğini, kombo sistemini ve sürekli değişen Kolezyum'u ayrıntılarıyla anlatan "Ryse: Fight for Rome" fragmanı yayınlandı. Bu arada, mekanik ve yarış arabası severler "Forza Motorsport 5" Showroom'unen son ve son baskısını gördü. Göze çarpan kesinlikle Lotus e21 idi (aşağıda gösterilmiştir).

0218_Forza5_CarReveal_Lotus_E21_WM_thumb_47B09F69

Taraftarlar ilk kez Formula 1 pilotları Kimi Raikkonen ve Romain Grosjean'ın kullandığı aracı kullanabilecekler. Ayrıca, indianapolis motor speedway ve Silverstone Circuit - "Forza Motorsport 5" için uluslararası yarış sahnesinin iki taç mücevher yarış pisti açıklandı. "Forza Motorsport 5" ve "Ryse: Son of Rome", Xbox One ile aynı gün, 22 Kasım'da piyasaya sürülecek.

Yoğun yaşamlarımızla, Windows Phone bazı favori TV şovlarına yakalanmayı kolaylaştırıyor. "Simpsonlar", "Sleepy Hollow", "Bones" ve diğer popüler Fox Network şovlarının bölümleri artık yeni, ücretsiz FOX NOW Windows Phone 8 uygulaması kullanılarak izlenebilir. AT&T U-Verse, Mediacom ve Verizon FiOS müşterileri tam bölümlere ve tam içerik kütüphanesine erişebilirken, diğer herkes ücretsiz bölümlerden oluşan bir seçki izleyebilir, klipleri gösterebilir, sahne arkası içeriği ve daha fazlası. (Ve aynı şeyi "Skandal", "Modern Aile" ve "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D" gibi ABC şovlarında da yapmanız gerekiyorsa, Windows için WATCH ABC uygulamasına göz atın. Artık Windows ve Windows Phone mağazalarında yeni olan "Star Wars: Tiny Death Star" da kötü bir adam rolünü oynayabileceğinize dair haberler de vardı (aşağıdaki ekran görüntüsü). Karanlık Tarafa gideceksiniz ve İmparator Palpatine ve Darth Vader ile güçlerini birleştirerek yeni bir ay büyüklüğünde bir Ölüm Yıldızı inşa edersiniz.

StarWars TinyDeathStar

Öte yandan, dünyayı felaketin eşiğinden geri çekmek isterseniz, başka bir yeni oyunu vurguladık, Windows ve Windows Phone 8için "Avengers Initiative" . Ve bağımsız oyun geliştiricilerinin ihtiyaç duydukları araçlara sahip olduklarından emin olmak için, Unity için Xbox One eklentisinin, 2014'te piyasaya sürüldüğinde, ID@Xbox programındaki geliştiricilere hiçbir ücret ödemeden sunulacağıaçıklandı. Microsoft'un Xbox One için bağımsız geliştirici kendi yayın programı ID@Xbox'in direktörü Chris Charla, "Xbox One için Unity eklentisi, Kinect'ten SmartGlass'a, yeni oyun kumandasının dürtü tetikleyicilerine kadar Xbox One'ın her unsurunu destekliyor" diye yazdı.

İş halletmek Windows geliştiricileri için de kolaylaşıyor. Bundan böyle, uygulama geliştiricilerinin hem Windows Mağazası hem de Windows Phone geliştiricileri için yeni, birleşik bir kayıt deneyimi ile kolaylaştırılmış şeyler bulacağını duyurduk. Ayrıca, Marmalade sadece Marmalade 7'nin son sürümünü yayınladı, platformlar arası C ++ SDK Windows Phone 8 desteği . Yüzlerce Marmelat geliştiricisi, Windows Phone Mağazası için geliştirme ve özel bir Marmelat teklifinekatılma fırsatından yararlandı Uygulamanızı Windows Phone Mağazası'na taşımanın ödülleri. Teklifin bir parçası olarak, uygulamasını veya oyununu Windows Phone 8'e getiren geliştiriciler ücretsiz bir Windows Developer Center kayıt belirteci, ücretsiz bir Windows Phone 8 cihazı ve üç aylık ücretsiz Marmalade Indie Lisansı alabilir. Teklif 31 Aralık'ta sona eriyor.

Bu hafta Microsoft Facebook sayfasında, size nasıl bir Giving Hero olunacağınızıöğrettik. Ve bu, başkalarına verme mevsimine girerken iyi bir fikirden daha fazlası gibi görünüyor.

Dream Jamaica

Resmi Microsoft Blog'a uğradığınız için teşekkürler. İyi hafta sonları!

Tarafından gönderildi Suzanne Choney
Microsoft Haber Merkezi Personeli

1.11.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.