Hafta Sonu Okuma: Kasım 22nd Edition - Xbox One dünya çapında piyasaya sürüldü ve Windows Phone Instagram'a kavuştu

Weekend Reading'in bu sürümünde, Xbox One'ın dünya çapında piyasaya sürülmesi, Windows Phone'un Instagram ve tatil alışverişi yardımı almasıyla ilgili hikayelerimiz var.
Photo by Ollie Dale
Virtually Famous 

22/NOV/2013

Dan Livingstone getting the 1st XBOX ONE in the world SHED 10, Auckland, NEw Zealand
22 Kasım'da, aylar süren beklentiden sonra Microsoft, Yeni Zelanda ve Avustralya'dan başlayarak los angeles, New York, Londra ve Paris'e kadar uzanan dünyanın dört bir yanındaki partilerle Xbox One'ı başlattı. Yeni Zelanda'da Dan Livingstone, konsolun elinde ilk sıralarda yer alan mutlu bir adamdı, Avustralya'nın Sidney kentinde ise Master Chief de şenliklere katıldı.
Xbox One Sydney Launch event
New York'ta parti erken başladı, Times Meydanı'nda ve mağaza sıralarında, hayranları Xbox One'ı eve getirmeye hazırlanırken, etkinliğin ilk saatleri Xbox LIVE'dan Binbaşı Nelson, nam-ı diğer Larry Hryb tarafından kronikleşti.

Partilerden bahsetmişken, Xbox One'da çevrimiçi oyunlar oynadığınızda bir Xbox Live partisine dahil olduğunuzu ve evinizden çıkmanıza bile gerek olmadığını söyledik. Ve sadece hamleleriniz hakkında oynamak ve övünmek istiyorsanız - ve bunları dünyaya (veya sadece birkaç arkadaşınıza) göstermek istiyorsanız, Xbox One'ın yeni Oyun DVR ve Yükleme özellikleriile skydrive .
Xbox One ve yeni nesil Kinect hakkında oldukça heyecanlı olan oyun geliştiricileri, Kinect'in artan hassasiyet ve duyarlılığından nasıl yararlandıklarını paylaştıklarıiçin kendi nazik böbürlenmelerini yaptılar.

Windows Phone için büyük bir haftaydı, çünkü Windows Phone Mağazası'nda ençok aranan uygulama olan Instagram kullanılabilir hale geldi . Evet, arkadaşlarınızla ve ailenizle fotoğraf paylaşmanın en hızlı, en güzel ve eğlenceli yollarından biri olan Instagram, şimdi dünyanın en iyi kameralı telefonlarından bazılarıyla eşleştirilmiştir (Nokia L-U-M-I-A'yı heceleyebilir misiniz?). Hatta facebook, Twitter, Tumblr ve Foursquare'de de paylaşabilirsiniz. Instagram, beta sürümünde, burada.
Instagram%202_PNG-550x0
Ayrıca şimdi Windows Phone için trafik uygulaması Waze, sizi bölgenizdeki kısayollar ve alternatif yollar da dahil olmak üzere gerçek zamanlı seyahat haberlerini paylaşan bir sürücü ağına takmak için kalabalık kaynaklı bilgiler kullanır. Sadece bir dokunuşla trafik, kazalar, yol kapatmalar ve daha fazlası hakkında kendi raporlarınızı paylaşın.
Kargaşanın daha da derinine inmek isteyen "Grand Theft Auto V" hayranları artık hızlı ve öfkeli sürüşlerini bir yardımcı uygulama olan "Grand Theft Auto: iFruit" ile özelleştirebilirler. Ayrıca, Windows Phone'daki American Airlines uygulamasına yapılan bir güncelleme, artık biniş kartınızı telefonunuza ekleme ve uçuşunuzdaki canlı güncellemeleri bir bakışta görme olanağı sağlar. Sonra bu haftanın Personel App Pick var: "The Walking Dead" için AMC Hikaye Senkronizasyonu, zaten yürek hoplatan bir şova harika bir ikinci ekran deneyimi getiriyor.
Son olarak, Windows Phone Mağazası'ndaki Xbox One Celebration uygulama koleksiyonuna göz atıp çıktığınızı unutmayın. "Halo: Spartan Assault" ve "Angry Birds Star Wars II" gibi oyunlar ve hulu Plus ve Crackle gibi cihazlarda en sevdiğiniz video içeriğini oynatmanıza, duraklatmanıza ve sürdürmenize izin veren uygulamalar da dahil olmak üzere, Xbox One arkadaşı olarak Windows Phone'unuzdan en iyi şekilde sağlayan bu yeni koleksiyonda birçok şey bulacaksınız. Xbox One'ınızı yapılandırmanıza ve xbox one'ınızla etkileşim kurmanıza yardımcı olmak için yepyeni Xbox One SmartGlass uygulamasını unun.
Hepsi söylendi, Windows Phone her gün ortalama 500 yeni başlık görüyor. Ve Windows Phone popülaritesi artmaya devam ediyor. Size IDC'nin Cep Telefonu İzleyicisi'nden gelen ve Latin Amerika'daki Windows Phone gönderilerinin geçen yıla göre bu yılın üçüncü çeyreğinde yüzde 20 arttığını gösteren bir rapordan bahsettik, IDC'nin Cep Telefonu İzleyicisi'ninyeni bir raporuna göre ve küresel ölçekte, yıllık büyümenin Yüzde 156 olduğunu, Windows Phone rakiplerinin çok üzerinde olduğunu söyledik.
Tatil teknolojisi alışverişine başlamadıysanız, hediye avınızı kolayca tamamlamanıza yardımcı olabilecek çok çeşitli tabletler ve dizüstü bilgisayarlar gösterdik. Seçiminizi yapın:8 ve 10 inç tabletler, tablete dönüşen dizüstü bilgisayarlar, tıklama klavyeli tabletler ve dokunmatik dizüstü bilgisayarlar. Ayrıca bu slayt gösterisi ile yüksek teknoloji istek listenizi bir araya getirmenizi kolaylaştırdık.

Bu arada, başka bir alışveriş mekanı sunmak için eBay'deki Microsoft Store'ı tanıttık. Müşterilerimizin "microsoftstore.com'da bekledikleri aynı güvenli çevrimiçi alışveriş deneyimini, iade politikasını ve eBay'deki Microsoft Store'dan ücretsiz gönderimi bekleyebileceği bir yerdir," Kevin Eagan, Microsoft'un çevrimiçi ticaret başkan yardımcısı, bir gönderiyazdı.
Tatillerde stresli olabilecek sadece alışveriş değil; ayrıca, gelen kutularımıza sürekli olarak akış sağlayan çeşitli teklifler ve fırsatlar ile e-posta aşırı yüklemesi de vardır. Bu kaotik dönemde Outlook gelen kutunuzu "eğitmenize" yardımcı olacak bazı ipuçları paylaştık.
Tabii ki, stres sadece tatillerde değil, çoğumuzla 7/24. Ya bilgisayarınız size rahatlamanızı söyleyebilirse - derin bir nefes alın veya yürüyüşe çıkın? Microsoft Research bünyesindeki VIBE grubundaki (İş ve Eğlence için Görselleştirme ve Etkileşim) Microsoft araştırmacılarından oluşan bir ekip, bu tür bir müdahaleyi mümkün kılabilecek teknoloji üzerinde tam olarak bunu çalışıyor.
İnsan bilgisayar etkileşimi (HCI) ve klinik psikolojiye odaklanan devam edenbir çalışmadır. Üç yıl önce ekip, kendi durumunuza yansıtmanıza yardımcı olmak için ruh halinizi belirlemeye ve buna göre tepki vermeye çalışan duyuşsal bilgi işlem, tasarım sistemleri - bazıları giyilebilir bilgi işlem cihazları dahil - alanında çalışmaya başladı.
Çarşamba günü, VIBE Group'un baş araştırmacısı Mary Czerwinski, Washington, D.C.'deki AMIA 2013 Yıllık Sempozyumu'nun kapanış açılış konuşmasını yaptı ve burada ekibinin duygusal bilgi işlem alanını sağlık topluluğuyla daha da ilerletmek için yenilikçi araştırma sonuçlarını paylaştı.
Bu arada, Almanya'da Microsoft teknolojisi, Windows Embedded'in temel platformda önemli değişiklikler gerektirmeden yeni cihazları ve veri kaynaklarını kolayca entegre ettiği önde gelen bir hastanede akıllı bir ameliyathane oluşturmak için kullanıldı.
Hastanenin üroloji bölümü başkanı olan doktor,"Ürolojideki öncü çalışmalarımız ve hayat kurtaran endoskopik cerrahi için yeni teknikler geliştirmemizle uluslararası alanda tanınıyoruz." dedi. "Ultrason ve röntgen görüntüleri de dahil olmak üzere ameliyatların gerçek zamanlı video iletimi yoluyla daha fazla cerrah yetiştirmemizi sağlayacak dijital bir ameliyathane oluşturmak istedik."

Almanya'daki hastaneden Kanada'daki büyük bir eczane zincirine gidiyoruz. Burada, eczane perakende devi Jean Coutu Group, genel merkezinden mağazalarındaki satış noktası cihazlarına kadar tüm perakende operasyonlarını yönetmek için Perakende için Microsoft Dynamics'i seçtiğini duyurdu. Kanadalı şirket, 2014'ten itibaren 400'den fazla mağazada, 3.000 satış noktası sisteminde ve 11.500 cihazda Microsoft Dynamics'i kullanacak. Şirket 19.000'den fazla kişiyi istihdam ediyor.
groupe_jean_coutu_6_thumb_32FC22B7
Bu hafta Microsoft Facebook sayfasında, Microsoft çalışanlarına gençlik nedenlerini destekleyereknasıl bir Giving Hero olacağınızı gösterdik.
FB MS
Weekend Reading'in bu baskısı için bu kadar. İyi ve mutlu Şükran Günü'nüz var, haftaya görüşürüz!
Tarafından gönderildi Suzanne Choney

Microsoft Haber Merkezi Personeli

27.10.2021

Diğer Haberler