p

Hafta Sonu Okuma: Kasım 1st Edition–Surface 2 ve Surface Pro 2'ye daha derin dalış

Hafta Sonu Okuma'nın bu ürkütücü sayısında, Surface 2 ve Surface Pro 2'yi oluştururken neler olduğuna, Microsoft Stories'in tanıtımına ve 10'unu kutlayan OneNote'a ilişkin hikayelerimiz var.lik yıl dönümü.
Surface 2 ve Surface Pro 2'nin 21 Ekim'deki lansmanından bu yana, basında çok fazla ilgi görüyor . Bu hafta her gün Surface Blog, New York'taki 23 Eylül Surface 2 duyuru etkinliğinden bir video yayınlayarak bu yeni nesil tabletlerin yapımına nelerin girdiğine daha derin dalışlar yaptı. Aşağıda gösterilende, Microsoft'un seçkin bilim adamı ve Microsoft Uygulamalı Bilimler ekibinin başkanı Stevie Bathiche, Surface 2 ve Surface Pro 2 için çok konuşulan aksesuar olan Touch Cover 2'nin inceliklerinden bahsediyor. Ayrıca ilginç olan, Surface cihazları için endüstriyel ve etkileşim tasarım ekiplerine liderlik eden Ralf Groene'nin, Surface 2'nin oluşturulmasını neden bir pinpon oyununa benzetti. Son olarak, sanatçıların nasıl yararlanarak yararlandığıgördük Surface Pen Yeni cihazlarla önceden yüklenmiş olarak geliyor.
Perşembe günü, Microsoft Stories'in tanıtımını gördük : bizi hareket ettiren insanlar, yerler ve fikirler hakkında perde arkası hikayeleri. İlk profil Andrew Kim'e odaklanıyorProfesörlerinden biri ona şu ödevi verdiğinde üçüncü sınıf tasarım öğrencisiydi: Dondurmayı Yeniden Icat Edin. Ancak Kim, Office'tenSurface'ekadar tüm Microsoft markasının cesur ve kapsamlı bir yeniden tasarımı olan " The Next Microsoft "u teslim etti.
clip_image001
Ekim ayında OneNote, hayatı daha düzenli hale getiren 10 yılını kutladı. OneNote Blogu, Milwaukee Brewers spikeri Joe Block gibi profesyonellerin ve düğün planlayanlar gibi diğer insanların not alma uygulamasını hayatlarına nasıl dahil ettiğini gösteren birkaç video yayınladı. Aşağıdaki, "The Conjuring"den sorumlu senaryo yazarlığı kardeşlerini sergilediği için bu haftaki Cadılar Bayramı olaylarına uyuyor gibi görünüyor.
Diğer Microsoft haberlerinde, işitme engelli kişiler ile Kinect kullanmayanlar arasındaki iletişimi, IE11'in geliştiricilere yaptığı çağrıyı ve Çalışan Verme Programı'nın geliştirilmesini gördük. Microsoft Research bize Kinect'in aynı dili bilmeyenler ile hatta duyabilenler ve konuşamayanlar arasındaki köprü olabileceğini gösterdi. Microsoft Research Asia, Çin Bilimler Akademisi ve Pekin Birlik Üniversitesiarasındaki işbirliği, işaret dilini gerçek zamanlı olarak konuşma diline ve konuşma dilini işaret diline çeviren bir prototipoluşturdu. Internet Explorer ekibi, Windows 8.1 için IE11'i kullanarak sitelerinden yüzde 11 daha iyi sayfa yükleme performansı elde edebileceklerini gösterebilecek geliştiricilere ücretsiz pizza da dahil olmak üzere ödüllerle bir çağrı yayınladı. Ve yıl sonundan önce bağışlarla hayır kurumlarına yardım etmek istiyorsanız, Microsoft, kar amacı gütmeyen kuruluşlar için bir sonraki milyarı toplamak için Çalışan Verme Programını geliştirdi.
Xbox dünyası akıllara durgunluk veren arabalar, yeni fragmanlar ve freebies haberleriyle yankılandı. Çarşamba günü, Audi, Mazda, Ford ve Honda'dan yeni arabalar Forza Motorsport 5 Showroom'ayuvarlandı. "Forza Motorsport 5" hayranları özellikle uzun zamandır beklenen bir rüyanın gerçekleşmesi olan Ariel Atom 500 V8'i takdir edebilir. (Nedenini görmek için aşağıdaki resme bakın.) Hotrods ayrıca aaron Paul'un imzası ford Mustang GT'i gelecek oyunda sürmenin tadını çıkaracak "Need for Speed Rivals." Ayrıca Çarşamba günü Xbox Wire, "Titanfall"un başlığın ömrü boyunca Xbox One, Xbox 360 ve PC'ye özel olacağını bildirdi. "Dead Rising 3", sadece aynı gün piyasaya sürülen Xbox One için 22 Kasım'da çıkacak ve yeni bir fragman omurganızdan aşağı ürpertiler gönderecek. "Halo: Spartan Assault" Aralık ayında Xbox One ve Xbox 360 için satışa sunulacak. O zamana kadar, Pazartesi günü yayınlanan "Ryse: Roma'nın Oğlu" için bunun gibi fragmanlar iştahı kabartacak. Bir izleyicinin ilgisinin peşini bırakmayacak bir fragman. Oyuna bu anlık bakış kalp-vurucu, drama-to-the-hilt iyi. Ayrıca, "Call of Duty: Ghosts" resmi fragmanı yeni bir Extinction modunu gösteriyor. Ve daha erken oynamak için bir şeye ihtiyacınız varsa, "Kinect Sports Rivals" ı 22 Kasım'dan itibaren ücretsiz deneyin.
clip_image002
Windows Phone uygulamaları, Nokia klasiklerinden en son pazarlıklara kadar gamut çalıştırdı. Haftanın Uygulaması: Windows Phone için "Yılan" eski bir favoriyi geri getiriyor (aşağıdaki ekran görüntüsünden de görebileceğiniz gibi), Staff App Pick: Wordament kelime ustalarına becerilerini esnetme şansı veriyor. Ayrıca, Windows Mağazası'nda ücretsiz ve yeni olan Disney'den mesajlaşma uygulaması Viber, "Stack Rabbit" oyunu için büyük bir güncelleme gördük. Ayrıca, öbür dünyada savaşan ölü samuraylar arasında destansı bir yüzleşme olan "Skulls of the Shogun" da dahil olmak üzere en son Red Stripe Fırsatlarınıkaçırmayın.
clip_image003
Bu hafta Microsoft Facebook sayfasında, Windows 8.1'i on yeni Windows tema.
clip_image005
Hafta Sonu Okuması'nın bu baskısı için de bu kadar. Umarım Cadılar Bayramı için hilelerden daha fazla ikram aldınız ve Pazar günü fazladan saatinizin tadını çıkarın. Haftaya görüşürüz!
Tarafından gönderildi Athima Chansanchai

Microsoft Haber Merkezi Personeli

 

01.11.2021

Diğer Haberler