Hafta Sonu Okuma: Kasım 18th Edition–Facebook'tan Facebook'a Çağrılar Skype'a Geliyor, Xbox 360 NFL ile Birlikte Geliyor, ayrıca Surface, Bing, Windows Phone ve MSN

Weekend Reading'in bu sürümünde Skype ve Facebook, Xbox 360'ın NFL ile bir arada çalışması, Microsoft'un Live@edu bulut hizmetinde büyük büyüme ve çok daha fazlası hakkında hikayelerimiz var!

Skype ve Facebook – birlikte çok mutluyuz! Temmuz ayında, Skype tarafından desteklenen Facebook görüntülü arama başlatıldı. Perşembe günü, Facebook ile ortaklığımızın, Mac için Skype 5.4 Beta ve Windows için Skype 5.7 Beta'nın başlatılmasıyla, Skype içinden Facebook'tan Facebook'a bir arama yapmanızı sağlayan başka bir kilometre taşına ulaştığını duyurduk. Skype-Facebook ortaklığındaki bu yeni gelişme, Skype'ın iletişim engellerini nasıl kaldırdığının ve arkadaşlarınızla, ailenizle ve iş arkadaşlarınızla bağlantı kurmayı nasıl kolaylaştırdığının en son örneğidir. Bu hikaye hakkında daha fazla bilgi için, bu Perşembe blog gönderisini okuyun Skypekısa bir video içeren.

Xbox 360 için ne hafta ama! Xbox 360 için harika bir hafta oldu. Geçtiğimiz Cuma günü Xbox 360'ın ABD'nin bir numaralı video oyun konsolu olarak saltanatına devam ettiği açıklandı. Ardından, Salı günü, Microsoft Xbox'ın 10 yıl dönümünü kutladı, hit konsolun bu özellik hikayesindeki ve Slayt Gösterisindekibirçok kilometre taşına dikkat etti Microsoft Haber Merkezi . Son olarak, Perşembe günü, Microsoft ve Ulusal Futbol Ligi, Xbox 360'ı NFL ve NFL PLAY 60'ın resmi konsol sponsoru yapan çok yıllı bir sponsorluk açıkladı. Xbox 360, Çocuklara Xbox 360 için Kinect ile eğlenirken sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzının önemini öğretmeye yardımcı olmak için NFL'in gençlik sağlığı ve sağlıklı yaşam programı NFL PLAY 60 ile birlikte çalışacak.

Surface'in yeni sürümü artık perakendeciler için kullanılabilir. Microsoft Surface'in ikinci ve daha perakende dostu sürümü artık 23 ülkede ön siparişe açıldı. Bu haftanın başlarında, Popular Science Samsung SUR40'ı 2011 "Yeniliklerin En İyisi" ödülüne layık gördü. Daha fazla ayrıntı için Bu özellik hikayesini Microsoft Haber Merkezi'ndenokuyun. Aşağıda Samsung SUR40'ın ekran görüntüsü verilmiştir:

11-17Surface_lg

Live@edu 22M kullanıcılarının başında yer alıyor, yıldan yıla yüzde 100 büyüyor. Çarşamba günü Microsoft, 22 milyondan fazla kişinin Live@edu kullandığını ve bunun yıldan yıla yüzde 100'lük bir artış olduğunu açıkladı. Buna ek olarak, Ohio, New Mexico State, Florida State, University of Colorado at Boulder gibi ABD kurumları da dahil olmak üzere Live@edu kullanan birkaç yeni okul duyurduk; Kings College London ve Royal National College for the Blind, Birleşik Krallık'ta; Bahreyn Eğitim Bakanlığı ve Birleşik Arap Emirlikleri Orta Doğu Eğitim Bakanlığı. Hikayenin geri kalanı için, bu yazıyıokuyun Resmi Microsoft Blog .

Bing Editörlerinin Seçtikleri: harika siteler için bir rehber. Seyahat ipuçları veya harika yemek blogları mı arıyorsunuz? Ya da belki de parti planlaması hakkında tavsiye almak için en iyi yeri bilmeniz gerekir. Hepimiz bu sorulara cevap bulmak için arama ile başlıyoruz, ancak dışarıda birçok web sitesi varken, hangilerinin zaman ayırabileceğinizi bilmek zor olabilir. Bu yüzden Bing Editörleri Seçmeleri'ni başlatıyoruz. Editörlerin Seçtikleri, editoryal olarak seçilen siteleri arama deneyiminize getirerek Bing sonuçlarını geliştirmek için tasarlanmıştır. Amacımız, ister algoritma ister editörler tarafından teslim edilsin, aradığınızı daha hızlı bulmanıza ve işleri halletmenize yardımcı olmaktır. Daha fazla ayrıntı için Bing Arama Blog'dakibu Pazartesi yazısını okuyun.

Nihai kadın uygulaması Windows Phone, iPhone ve iPad için burada. İster bir ilişkide olun, ister bekar olun, ofiste çalışıyor olun veya evi yönetiyor olun - meşgul olduğunuzu biliyoruz. Bu yüzden MSN Onpoint'iinşa ettik. Kadınlar düşünülerek tasarlanan MSN Onpoint, MSN'nin en iyi kadın yaşam tarzı içeriğini birleştirir ve Bing'in gücü ve rahatlığıyla birleştirerek hareket halindeyken istediğiniz içeriğe erişmenin harika bir yolunu oluşturur. Aşağıdaki Onpoint uygulamasının ekran görüntüsüne göz atın:

MSN Yerinde

Outlook kullanıyorsanız Hotmail'e geçmek için on neden. Outlook kullanıcılarından üründe her gün "yaşadıklarını" ve hem iş hem de kişisel e-posta hesaplarını tek bir yerde yönetebilmeyi sevdikleri sık sık duyuyoruz. Outlook Hotmail Bağlayıcısı bunu kolayca yapmalarını sağlar. Paylaşılan müşterilerimiz Hotmail'i, iş için kullandıkları Exchange tabanlı veya diğer e-posta hesaplarıyla yan yana Outlook için ücretsiz, kişisel bir bulut hizmeti olarak kullanabilir. Peki Hotmail neden Outlook kullanıcıları için en iyisidir? Öğrenmek için Inside Windows Live Blog'dakibu Salı yazısını okuyun.

Son anket sonuçları çıktı! 7 Kasım'da okuyuculara Kinect teknolojisinin en havalı oyun dışı uygulaması olduğunu düşündüklerini sorduk. Yüzde 32 oyla başı çeken, İspanya'da doktorların hastaları ameliyat ederken Kinect sensörlerini kullanmalarını sağlayacak bir uygulama üzerinde çalışan bir girişim olan Tedesys oldu. Anket sonuçlarını Resmi Microsoft Blog. Ve bu hafta yapılan ankette, bu tatil sezonunda hangi Windows Phone'ı satın almayı düşündüğünizi soran oylamayı unutmayın. Anket Pazartesi günü kapanıyor, bu yüzden oy kullanmak için sadece birkaç günün kaldı!

Weekend Reading'in bu baskısı için bu kadar. Uğradığınız ve harika bir Şükran Günü geçireceğiniz için teşekkürler!

Tarafından gönderildi Jeff
Meisner 
Editor, Resmi Microsoft Blog

30.10.2021

Diğer Haberler