Hafta Sonu Okuma: Eylül 21st Edition – HTC Windows Phone 8 Serisini Tanıttı & Microsoft YouthSpark Piyasaya Sürüldü

Hafta Sonu Okuma'nın bu sürümünde, HTC'nin ustalıkla tasarlanmış Windows Phone 8X ve 8S'lerine, dünya çapında gençler için fırsatlar yaratan Microsoft YouthSpark'a ve yeni ergonomik, Windows 8 özellikli klavyeleri duyuran Microsoft Hardware'e göz atıyoruz.

Fotoğraflar ve Video: HTC tarafından Windows Phone 8X ve 8S. İlk Samsung açıkladı ATIV S. Sonra Nokia Lumia 920 ve Lumia 820 'nin perdesini kaldırdı. Çarşamba günü HTC, amiral gemisi Windows Phone'u, 4.3 inç, parlak renkli tek gövdeli Windows Phone 8X'i ve her ikisi de Beats Audio ile birlikte gelen 4 inç, benzersiz iki tonlu Windows Phone 8S'i tanıttı. HTC, güzel, öldürücü özelliklerle dolu ve kullanımı harika hissettiren cihazlar oluşturma konusunda inanılmaz bir iş çıkardı. Terry Myerson'ın Windows Phone Blog'daki gönderisinde HTC etkinliği hakkında bilgi edinin ve ardından yeni telefonların bir sürü fotoğrafı ve videosu için Ben Rudolph'un gönderisine gidin.

Ve diğer Windows Phone haberlerinde... Bu haftanın başlarında, Windows Phone Store'da Jeopardy ve Wheel of FortunePayPal ve E-Trade Mobiledahil olmak üzere bazı harika yeni uygulamalar ve oyunlar duyurduk.

Windows Phone için E-Ticaret Cep Telefonu

Önümüzdeki üç yıl içinde 300 milyon genç için fırsatlar yaratmak. Perşembe günü microsoft youthsparkduyurduk , önümüzdeki üç yıl içinde 100 ülkede 300 milyon genç için yeni fırsatlar yaratmaya yardımcı olmak için tasarlanmış şirket çapında yeni bir girişim. Bu girişimi başlattık, çünkü gençler arasında bir fırsat ayrımının ortaya çıktığını görüyoruz: başarılı olanlar ile başarılı olmak için ihtiyaç duydukları eğitim, beceri ve fırsatlardan yoksun oldukları için mücadele edenler arasında bir uçurum. Kanıtlar açık. Bu Microsoft Haber Merkezi basın bülteninde girişim hakkında bilgi edinin ve Microsoft Genel Danışman ve İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Brad Smith'in "Gerçek Bir Değişim Kıvılcımı" altındaki videoyu paylaşan Resmi Microsoft Blog gönderisinde Microsoft'un bunu neden üstlenerek aldığını öğrenin.

Yeni Windows 8 klavye ile rahat bir şekilde yazın. Çarşamba günü Microsoft Hardware, ergonomik serisinin en yeni üyesi olan Windows 8 özellikli Sculpt Comfort Keyboard'u duyurdu. Klavye, konturlu bir düzen, çıkarılabilir yastıklı avuç içi dayanağı ve bölünmüş bir geri alan-ara çubuğu tuşu da dahil olmak üzere maksimum konfor ve verimlilik için tasarlanmış bir dizi ergonomik özellik içerir. Sculpt Comfort klavyesine ve yakında gelecek olan daha fazla Windows 8 donanımına göz atmak için bu Microsoft Haber Merkezi hikayesine gidin. Aşağıda Wireless Comfort Desktop 5000'in ekran görüntüsü verilmiştir.

NYFW: moda + teknoloji Stil Koalisyonu ve Microsoft ile buluşuyor. Steve Clayton, New York Moda Haftası etkinliklerini kapsayan Microsoft'taki son Next at Microsoft gönderisinde, "Hafta boyunca Style Coalition ile Empire Hotel'de hafta boyunca tartışılan bazı teknolojilerle - özellikle FaceCake'in Döner sanal montaj odası - bir salonda ortaklık kurduk. Industrial Color'ın GLOBALedit uygulamasını çalıştıran PixelSense özellikli bir Samsung SUR40, en son Microsoft Donanımı ve Windows 8 ve Windows Phone'lara sahip çeşitli bilgisayarlar." Microsoft blog gönderisinde Steve's Next'te moda ve teknolojinin kesişimini görüntüleyin.

'Kinect Susam Sokağı' ve 'Kinect National Geographic' artık kullanılabilir. Microsoft, Xbox 360 için Kinect'i ilk tanıttığında, ebeveynlere çocukları kanepeden kaldıracak ve aileleri birlikte oynamaya teşvik edecek bir eğlence seçeneği sundu. Bu hafta, Susam Atölyesi ve National Geographic ortaklığında Microsoft, "Kinect Susam Sokak TV" ve "Kinect Nat Geo TV"nin piyasaya sürülmesiyle eğlenceli, etkileşimli deneyimleri yeni bir seviyeye taşıyor. Bu Microsoft Haber Merkezi makalesindeki geçmişi alıp Oyun Smart.com Alın'dan video blog gönderisini izleyin.

Yeni Word'de görüntülerle çalışmak daha kolay hale gelir. Word'de bir görüntüyü veya grafiği kaç kez taşımaya çalıştınız ve beklenmedik bir şekilde düşürüldüğü yerden başka bir yere indiğinde hayal kırıklığına uğradınız? Görüntülerle çalışmak, müşterilerden duyduğumuz en önemli acı noktalarından biridir, bu nedenle yeni Word'de 3 harika yeni özellik ile deneyimi basitleştirdik. Bu hızlı Word Blog öğreticisinde bu kullanışlı özellikleri nasıl kullanacağınızı öğrenin.

İki Skype çağrısı al, sabah görüşürüz. Ural Cebeci, Skype Workspace Blogu'ndaki 19 Eylül yazısında, tıp alanında Skype'a ışık tutuyor. Cebeci, "Skype'ın işletmelerin daha verimli ve uygun maliyetli çalışmasına yardımcı olduğunu görmek her zaman harikadır, ancak Skype'ın insanların sağlığını ve refahını doğrudan etkileyen mesleklerde olumlu bir rol oynama yollarını öğrendiğimde özellikle sevindiricidir." diyor. Hikayenin geri kalanı için Skype Çalışma Alanı Blogunagidin.

Weekend Reading'in bu baskısı için bu kadar! Resmi Microsoft Blog'a uğradığınız için teşekkürler!

Tarafından gönderildi Jeff Meisner
Editor, Resmi Microsoft Blog


 

28.10.2021

Diğer Haberler