Hafta Sonu Okuma: Ekim 28th Edition–Nokia İki Yeni Windows Telefon Duyurdu, Office Üretkenliğin Geleceğini Açıkladı ve Microsoft 1 Numaralı Küresel Çalışma Alanı Seçildi

Microsoft'ta haber cephesinde berbat bir hafta oldu. İlk olarak, Nokia Windows Phone mobil platformunu çalıştıran ilk iki akıllı telefonunu duyurdu. Daha sonra, Office ekibi üretkenliğin geleceğiyle ilgili vizyonunu gösteren bir konsept video açıkladı. Daha sonra, Perşembe gecesi geç saatlerde Great Places to Work Enstitüsü'nün Microsoft'u bir numaralı küresel iş yeri olarak adlandırdığı açıklandı. Son olarak, Microsoft Dijital Suçlar Birimi Kelihos botnet davasında bir uzlaşma olduğunu duyurdu. Hafta Sonu Okuma'nın bu baskısında bu hikayeler ve daha fazlası...

Nokia'nın ilk iki Windows Telefonu burada ve harikalar. Çarşamba günü, Nokia'nın ilk iki Windows Telefonu Londra'daki Nokia World 2011'de tanıtıldı - Lumia 800 ve Lumia 710. Yeni Nokia telefonlarda en son haberleri almak için, Windows Phone Blog'daki bu yazıyı ve Nokia'danbu basın açıklamasını okuyun. Ayrıca, Microsoft ve Nokia arasındaki ortaklık hakkında daha fazla bilgi edinmek için, bu Çarşamba gönderisinegöz atın Resmi Microsoft Blog . Aşağıda Lumia 800'ün ekran görüntüsü var. Güzel, değil mi? Bu sizin için yeterli değilse, Microsoft Haber Merkezi'ndeki bu resim galerisinebir göz atın.

Nokia Lumia 800

Ve bu hafta diğer Windows Phone haberlerinde... Kullanıcıların telefonlarından en iyi şekilde kurtulmalarına yardımcı olmak için bu hafta Windows Phone Blog'da iki harika gönderi. İlk olarak, göz atın PinworthyWindows Phone için beş eğlenceli Cadılar Bayramı uygulamasını vurgulayan. Sonra bu tip salı gönderisi, Facebook'ta eller serbest gönderimini kapsar. Onları kaçırmayın.

Microsoft, üretkenliğin geleceğine bir bakış sunuyor. Bu haftanın başlarında Microsoft, Microsoft Office Bölümü Başkanı Kurt DelBene'in tanımladığı gibi, "teknolojinin üretken yeteneklerimizi genişlettiği ve vurguladığı bir gelecek vizyonumuzu gösteren yeni bir konsept videosu yayınladı; zamanımızı daha iyi yönetmemize, dikkatimizi en önemli şeylere odaklamamıza ve değer verdiğimiz insanlarla anlamlı bağlantılar kurmamıza yardımcı olur." Bu hikaye hakkında daha fazla bilgi için, Resmi Microsoft Blog'daki bu DelBene gönderisini ve Sonraki Microsoft Blog'dakibu yazıyı okuyun.

Microsoft, 1 numaralı genel çalışma alanı olarak kabul edilir. Perşembe akşamı Microsoft, Great Places to Work Institute tarafından bir numaralı küresel işyeri olarak kabul edildi. "Great Places to Work Enstitüsü tarafından bir numaralı küresel işyeri olarak tanınmak bir onurdur. Çalışanlarımıza yaptığımız yatırımlar ve onlar için fırsatlar farkedilmedi," diye yazdı Microsoft Baş İnsan Sorumlusu Lisa Brummel Resmi Microsoft Blog 'dabir yazı .

Microsoft, Kelihos botnet kılıfı ile yerleşir. Microsoft, sanıklar Dominique Alexander Piatti ve şirketi dotFREE Group SRO ile anlaşmaya vardı ve anlaşma uyarınca haklarında açılan davayı reddedecek. Ancak, Microsoft Kelihos botnet'inden sorumlu olanları tutmak için soruşturmasını sürdürdüğünden, kalan John Does için dava açık kalır. Bu hikayenin geri kalanını almak için, bu Çarşamba yazısınıokuyun Resmi Microsoft Blog .

Futbol, karaoke ve 24 saatlik maraton. Bu haftanın başlarında, Seattle Seahawks'ınbaş koçu Pete Carroll, A Better Seattlehakkında konuşmak için Microsoft'un Redmond, Wash. kampüsüne geldi. Eylül ayında başlatılan girişim, çete şiddetini önlemek için tasarlanmış programlar için farkındalık ve fon sağlamayı amaçlıyor. Seattle Seahawks ve yerel toplum liderleri, hükümet, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve iş örgütlerinin desteğiyle Carroll'un Daha İyi Bir LA girişiminin başarısını inşa ediyor. Bu hikayenin geri kalanı için, bu Salı yazısını okuyun Microsoft Unlimited Potential Blog.

Weekend Reading'in bu baskısı için bir paket! Uğradığınız ve Cadılar Bayramınız kutlu olsun!

Tarafından gönderildi Jeff Meisner
Editor, Resmi Microsoft Blog


 

28.10.2021

Diğer Haberler