Hafta Sonu Okuma: 9 Mart Edition-TechFest 2012'den Demos Galore, Windows 8 Tüketici Önizlemesi hakkında daha fazla şey, ayrıca Wordament, Windows Phone ve Yaklaşan Xbox 360 Oyunları

Hafta Sonu Okuma'nın bu sürümünde TechFest 2012, Windows 8 tüketici önizlemesi, yaklaşan Xbox 360 oyunları, hit Windows Phone oyunu Wordament ve daha fazlası hakkında hikayelerimiz var.

TechFest 2012. Microsoft Konferans Merkezi'ndeki yıllık Microsoft Research wow-fest'i TechFestbu haftanın başlarında başladı. Tech extravaganza, dünyanın dört bir yanındaki Microsoft Research (MSR) laboratuvarlarının en son çalışmalarının 154 demosunu ve ekranını içerir. TechFest ayrıca önemli teknoloji konularında 24'ten fazla ders içerir. Daha fazla bilgi için, bu özellik hikayesini microsoft haber merkezindeokuyun . Microsoft Editörü Steve Clayton'da techfest'i, açılış adresiFetchClimatearamaCliplets ve giyilebilir çok dokunmalı projektörde dahil olmak üzere bu haftanın başlarındaki demolardan birkaçını vurgulayan bir dizi profille kapladı. Hiçbirini kaçırmayın! Aşağıda, sınıftaki öğrencileri anında yoklamak için yeni, düşük maliyetli bir teknik sunan bir projenin ekran görüntüsü verilmiştir:

event_pollingstudents_page

Windows 8 tüketici önizlemesi iş için hazırdır. Geçen hafta Microsoft, Windows 8 tüketici önizlemesini açıkladı. Ardından, bu haftanın başlarında CeBIT'te, Windows 8'in işletmenizde size nasıl yardımcı olabileceğini gösterdik. Bu haberin geri kalanı için, Microsoft Haber Merkezi'ndeki bu basın bültenine ve windows for Your Business Blog 'dakibu Salı gönderisine göz atın. Ayrıca, bu Perşembe yazısını kaçırmayın Windows Deneyimi Blogunda Windows 8'de dolaşmak.

Xbox 360 No. 1 ABD Konsolu Şubat ayında. Xbox 360, 14 ay üst üste diğer konsollardan daha fazla birim satarak ABD'nin bir numaralı yerini elinde tutmaya devam ediyor. Xbox 360 ve Kinect'e yönelik sürekli tüketici talebi, piyasadaki yedinci yılda bile en üst konumunu korumaya yardımcı oldu. Bu hikaye hakkında daha fazla bilgi için, bu Perşembe yazısınıokuyun Resmi Microsoft Blog . Ayrıca, geçen hafta San Francisco'da Microsoft, yaklaşan Xbox 360, Xbox 360 için Kinect ve Windows Phone oyunlarının önizlemesini gösterdi. Tüm ayrıntılar için Xbox LIVE'ın Major Nelson'ındaki bu Pazartesi gönderiye göz atın.

Tavuklar tarafından bir araya getirildi: Popüler oyun Wordament'in arkasında. İki Microsoft çalışanı tarafından geliştirilen hit Windows Phone oyunu Wordament, bu hafta ikinci bir dokunmatik ekran platformunda başlatıldı: Windows 8. Windows 8 Consumer Preview'ın bir parçası olarak başlatılan ilk uygulamalardan biri olarak seçilmek, geçen yıl çok popüler olan Boggle-esque oyununu yarattıklarından beri vahşi ve kelimeli bir sürüşte olan Wordament'in yaratıcıları için bir dizi heyecanın sadece en sonuncusu. Daha fazla ayrıntı için, bu özellik hikayesini Okuyun Microsoft Haber Merkezi. Ayrıca, Windows Phone Blog'da Wordament'in yaratıcılarıyla bu soru-cevap kısmına ve Wordament puanınızı artırmak içinbu beş ipucuna göz atın. Aşağıda Wordament'in yaratıcıları Jason Cahill ve John Thornton'un bir fotoğrafı bulunmaktadır:

Wordament Oluşturucuları

Karşınızda MSN Money &s. Bu haftanın başlarında, MSN Money yeni bir siyaset bölümü başlattı. Günlük siyasi haber güncellemelerini, seçimle ilgili harika özellikleri ve zamanında videoyu bulmak için MSN Money & Politics'i ziyaret edin. Neden para ve politikaya adanmış bir bölüm? Seçim 2012 yaklaşırken, okuyucuların kampanya tekliflerinin kendi kişisel mali durumlarını nasıl etkileyebileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için çığlıklar atıklarını gördük. Gelir vergisi oranları yükselecek mi? ABD bütçe açığı daha yüksek faiz oranlarına yol açacak mı? Tüm hikaye için MSN Blog'daki bu Salı yazısını okuyun.

Microsoft'un yeni Skype sertifikalı Web kamerası. Tüm Microsoft HD web kameralarının ve USB Microsoft kulaklıklarının artık Skype Sertifikalı olduğunu ve Skype Mağazamızda kullanılabilir olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Şimdi sevdiklerinizle bağlantı kurmak için daha da harika seçenekleriniz var. Yeni kameralar hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgileri almak için The Big Blog'daki bu Salı gönderisine göz atın.

Şarkıcı Alex Clare, yeni IE reklamında Web'e hayat veriyor. Internet Explorer için en yeni TV reklamında,izleyiciler güçlü görseller ve tarayıcının Web'in güzelliğini kullanıcılara nasıl getirdiğine dair bir mesaj görür. Ama gerçekten sinirleri bozacak olan duyacakları şey: güçlü bas çizgisi ritmi ve Alex Clare'in yeni hiti "Too Close"un duygusal sözleri. Clare'in ilk albümü "The Lateness of the Hour"dan gelen şarkı, İngiliz şarkıcıyı yeni bir küresel dinleyici kitlesinin dikkatine getiriyor. Aşağıdaki videoya göz atın.

Bing Arama Kalitesi İçgörüleri ile tanışin. Bu haftanın başlarında, "Bing Search Quality Insights" adlı yeni bir blog serisi başlattık. Seri, Bing'in arkasındaki algoritmalar, trendler ve insanlar hakkında daha derin bir fikir vermeyi amaçlıyor. Bu Pazartesi blog yazısı, Bing arama motorunun çekirdeğine yakından bakmak için sizi arama kutusunun arkasına götürecek bir serinin ilkidir. Bing'deki kalite iyileştirmeleri genellikle incedir, ancak genellikle bu küçük değişiklikler yıllarca süren araştırmaların sonucudur. Kaçırmayın.

Bulut bilişim, 2015'e kadar 14 milyon yeni iş yaratacak. Analist firması IDC tarafından yapılan yeni bir araştırmaya göre, kamu ve özel BT bulut hizmetlerine yapılan harcamalar 2011'den 2015'e kadar dünya çapında yaklaşık 14 milyon iş yaratacak. Microsoft tarafından yaptırılan araştırma, bulut bilişimin yarattığı BT inovasyonun yılda 1,1 trilyon dolar yeni iş geliri elde edebileceğini de ortaya koydu. Bu hikayenin geri kalanını almak için, bu özellik hikayesini Microsoft Haber Merkezi'ndeki ve bu Pazartesi gönderisini Resmi Microsoft Blog.

Weekend Reading'in bu baskısı için bu kadar! Uğradığınız için teşekkürler!

Tarafından gönderildi Jeff Meisner
Editor, Resmi Microsoft Blog


 

30.10.2021

Diğer Haberler