p

Hafta Sonu Okuma: 4 Ocak Baskısı – MSN'nin 2012'nin En İyi Hikayeleri & rüzgarlı şehir Office 365'i Benimsiyor

Weekend Reading'in bu sayısında, MSN'nin 2012'deki en iyi haberleri, Chicago Belediyesi'nin 30.000 çalışan için Office 365'i benimsemesi, yeni yıl için harika Windows Phone uygulamaları ve daha fazlası hakkında haberlerimiz var.

MSN'nin 2012'nin en iyi haberleri. Honey Boo-Boo gangnam style'ın bir odasına girse ve Kim Kardashian bu konuda tweet atsa ne olurdu? MSN 2012 Year in Review'a çok benziyor! Süper fırtına Sandy'den yılın en iyi bebek isimlerine, 2012'nin en etkili kedilerine, yılın en büyük fotoğraf bombalarına ve yılın en iyi tweet'lerine kadar her şeyi kapsayan Msn'de İnceleme Yılı herkes için bir şey var. Yılın en iyi hikayelerini dinamik, görüntü açısından zengin bir formatta bir araya getiren güzel bir merkezde sergilenen Year in Review, 2012'nin en çok tıklanan, paylaşılan, aranan ve tweetlenen konularının bolluğunu vurguluyor. MSN'dekontrol edin.

MSN 2012

Windy City, bulut stratejisi konusunda Microsoft ile birliktedir. Yeni bir bulut bilişim stratejisinin bir parçası olarak, Belediye Başkanı Rahm Emanuel bugün Chicago Belediyesi'nin bulut tabanlı e-posta ve üretkenlik için 30.000 çalışanını Microsoft Office 365'e taşıyacağını açıkladı. Şehir, işbirliğini geliştirmek, güvenliği artırmak ve her zaman, her yerde üretkenlik için hem mobil hem de masaüstü erişimi sağlamak amacıyla üç farklı e-posta sistemini tek bir Microsoft Office 365 ortamında birleştirecektir. Bu yeni strateji, şehir çalışanlarının Microsoft OutlookWordOneNoteExcelLync ve PowerPointdahil olmak üzere her gün güvendikleri Microsoft araçlarının Web tabanlı sürümlerine erişmelerini sağlarken, önümüzdeki dört yıl içinde 1,3 milyon dolardan fazla maliyet tasarrufu sağlayacaktır - çalışan başına maliyette yüzde 80'lik bir düşüş - . Hikayenin geri kalanını almak için Resmi Microsoft Blog'a gidin.

ABD Ordusu, ABD Hava Kuvvetleri ve DISA, Microsoft teknolojilerine erişimi genişletiyor. Teknoloji altyapısını modernize etmek, maliyetleri azaltmak ve yeni kurumlar arası işbirliği seviyelerini teşvik etmek amacıyla, ABD Ordusu, ABD Hava Kuvvetleri ve Savunma Bilgi Sistemleri Ajansı (DISA), kurumsal lisanslar ve yazılım güvencesi için dönüştürücü üç yıllık Ortak Kurumsal LisansLama Anlaşması yaparak Microsoft çözümlerine erişimi genişletiyor. Anlaşma, üç kuruluşa da veri merkezi konsolidasyonu, işbirliği, siber güvenlik, mobilite, bulut bilişim ve büyük veri konusundaki en önemli BT önceliklerini desteklemek için en son Microsoft teknolojilerine erişmek için tek bir araç sağlar. Bu, Microsoft Corp.'un ABD Savunma Bakanlığı (DoD) ile şimdiye kadar kurduğu ve tüm Savunma Bakanlığı personelinin yaklaşık yüzde 75'ini kapsayan en kapsamlı lisans anlaşmasıdır. Bu konuda daha fazla bilgiyi Microsoft Haber Merkezi'de bu konuda bu konuda daha fazla bilgi edinin.

2013 için en iyi Windows Phone haber uygulamaları. 2013 sadece birkaç günlük, ama zaten yetişmek için çok şey var. Windows Phone Blogger Michael Stroh'un en sevdiği haber uygulamalarından bazılarının bu listesinegöz atın . Uygulamalar başka bir nedenden dolayı zamanında: Birçoğu son birkaç hafta içinde önemli güncellemeler aldı veya yeni Windows Phone 8 sürümlerini başlattı. Bu nedenle, kararlarınızdan biri daha iyi bilgilendirilecekse (veya kokteyl partilerinde daha az sıkıcıysa), şimdi birkaç tane kapmak ve okumak için iyi bir zaman.

Windows Phone 8 için Vogue

Popüler Yeni Yıl kararları ve windows phone uygulamaları onları sopa yapmak için. Yıllık yeminler yapmak zaman onuruna sahip bir gelenektir. Onları kırmak da öyle. Başarılı olmak için çoğumuzun alabileceğimiz tüm yardıma ihtiyacı var. Bu yüzden Windows Phone Blogger Michael Stroh, popüler Yeni Yıl kararlarının bir listesini bir araya getirip bunları başarıya ulaşmanıza yardımcı olabileceğini düşündüğü Windows Phone uygulamalarıyla eşleştirmenin eğlenceli olacağını düşündü. Yeni yayınlanan Yeni Yıl Kontrol Listesi uygulama koleksiyonunda daha harika fikirler bulacaksınız.

Windows Phone 8'de Urbanspoon. Microsoft'ta Sonraki uygulamalardan biri Editör Steve Clayton uzun zamandır imreniyor Urbanspoon. Windows Phone 8 foodies için yeni uygulama hakkında ne düşündüğünü görmek için 1.000'e gidin.

Urban Spoon Uygulaması

GeekWire'da teknoloji trendlerini konuşmak. Daha sonra Microsoft Editörü Steve Clayton son zamanlarda popüler GeekWire podcast'iiçin Todd Bishop ve John Cook ile konuşma şansı buldu. Steve, önümüzdeki ve sonraki yıl için teknoloji trendleri hakkında konuştu. Düzenli okuyucular, değindiğı trendlere şaşırmayacaktır - Doğal Kullanıcı Arayüzü (NUI), Büyük Veri ve Makine ÖğrenimiNesnelerin İnterneti ve fiziksel ve dijitalin harmanlanması. Podcast'in tamamını İleri'de dinleyebilirsiniz.

2013 yılında Xbox 360 oyunları. Bu haftanın başlarında, Xbox LIVE'dan Major Nelson okuyuculara 2013'te en çok hangi Xbox 360 oyunlarını sabırsızlıkla beklediklerini sordu. Okuyucular bu soruya bir cevabı bu Çarşamba blog yazısının yorumlar bölümüne bırakabilir ve Binbaşı Nelson "12 aylık ücretsiz Xbox LIVE Gold üyeliğini kazanmak için rastgele bir kişi seçecektir."

2013 Xbox 360 Oyunları

2012'nin Microsoft Cloud'daki önemli anları. Microsoft Veri Merkezi Hizmetleri Genel Müdürü Christian Belady, geçtiğimiz günlerde Global Foundation Services ekibinin Microsoft'un büyüyen bulut altyapısını yönetmek için sağladığı desteğin merceğinden kendi perspektifinden bazı büyük anların bir listesini paylaştı. Bunlar, işimizi nasıl etkiledikleri ve şirket üzerinde kalıcı etkileri olduğu büyük anlardı. Listeyi görmek için Microsoft Global Foundation Services Bloguna gidin. Bu anlardan bazıları şunlardır: karbon nötrlüğü ve EPA Yeşil Güç Ödülü.

Weekend Reading'in bu baskısı için bir paket! Resmi Microsoft Blog'a uğradığınız için teşekkürler!

Tarafından gönderildi Jeff Meisner
Editor, Resmi Microsoft Blog


 

04.11.2021

Diğer Haberler