Hafta Sonu Okuma: 4 Mart. Bing, Bing, Bulut ve Hayal Kupası

Burada Microsoft'ta kesinlikle kaplan kanı ve Adonis DNA'mız yok. Bunun yerine kan ve yenilik DNA'sını teknolojiye özeniyoruz. Daha da önemlisi, ünlülerden bir molaya ihtiyacınız varsa ve biraz daha sağlam bir şey için bir doz istiyorsanız, bu hafta Microsoft'ta neler oldu.
Bing kanatlarını uzatır. Bing bu hafta, yeni bir özellikten en iyi ücretleri otomatikolarak almaya , Bing'in Fransa'da piyasaya sürülmesineYahoo'yu geçerek dünya çapında en büyük ikinci arama motoru olmaya kadarbir dizi duyuru yaptı. Ama Bing'in işi hala bitmemıştı. Ayrıca yeni bir anlaşma özelliği başlattı ve son olarak, haftayı tamamlamak için, daha iyi seyahat sonuçları sağlamak için Kayak ile yeni bir ortaklık başlattı.
Mavi gökyüzü fikirleriyle yağmur yağdırıyor. Veya başka bir deyişle, iş başarısını artırmak için bulut bilişimi kullanma. Haber Merkezi'ndeki bu özellik, 3M ve Miami Şehrinin yeni uygulamalar oluşturmak ve maliyetleri düşürmek için Azure'ı kullanmadaki başarısından bahsediyor.
Tüketici bulut. Tüketici cephesinde ise bulut da bir o kadar önemlidir. Bu ne demek? Birden fazla cihazda senkronizasyon ve web'de bir yerde otomatik olarak çevrimiçi depolama alanına yedekleme gibi şeyler. Windows Live Mesh şu anda 5 milyon cihaz bağladı ve 3 milyondan fazla kullanıcı 2,2 petabayt veriyi senkronize etti. Daha fazlasına windows live blog .
Bir Flickr'da. Windows Phone Blog'daki bu yazı, Windows Phone'dan en iyi şekilde en iyi şekilde sağlamak için oluşturulan yeni Windows Phone 7 Flickr uygulamasına derinlemesine bir dalış yapar.
Dünyayı değiştirmek. Imagine Cup, Microsoft tarafından yönetilen öğrenciler için gerçekten küresel bir teknoloji yarışmasıdır. Dünyanın dört bir yanındaki ülkelerden 100.000'den fazla takım, gerçek sorunları çözmenin yollarını bulmak için teknoloji ve inovasyonu kullanmak için yarışmalara katılıyor. Ve bazı kategorilere girmek için hala zaman var. Bu blog gönderisi size nasılolduğunu söyler.
36 milyon indirme. Bu, yepyeni Internet Explorer 9'un kaç kez indirildiğinin kaç kez karşıdan yüklendiğinin birsidir. Bu konuda daha fazla bilgiyi IE blogunda okuyabilir veya beautyoftheweb.com kendiniziçin alabilirsiniz.
Kara Tarih Ayı. Artık bittiğini biliyoruz, ancak Office blogunda Crabby Office Lady, biraz tanınmayı hak eden birkaç bilgisayar bilimi öncüsüne harika bir bakış attı.
 

04.11.2021

Diğer Haberler