p

Hafta Sonu Okuma: 30 Mayıs: Skype Translator açılış Kod Konferansı'nda tanıtıldı, Microsoft ve salesforce.com stratejik ortaklığı duyurdu

Weekend Reading'in bu sayısında, Microsoft ve salesforce.com arasındaki yeni stratejik ortaklık olan ilk Kod Konferansı'nda ortaya çıkan yeni Skype Translator uygulamasıyla ilgili hikayelerimiz var ve Seattle Çocuk Hastanesi ve Coca-Cola Company gibi işletmeler dizüstü bilgisayarları değiştirmek için Surface Pro 3'ü nasıl seçtiklerini seçtiler.

Yakında, başka bir ülkedeki biriyle gerçek zamanlı olarak konuşmak için yabancı bir dil bilmeniz gerekmeyecek. Microsoft araştırmacıları ve mühendisleri tarafından geliştirilen yeni bir çığır açan uygulama olan Skype Translator,Salı günü Microsoft CEO'su Satya Nadella'nın Rancho Palos Verdes, Kaliforniya'daki Kod Konferansı'nda yaptığı bir konuşma sırasında gösterildi. Uygulama, yıl sonundan önce Windows 8.1 için beta sürümünde kullanıma sunulacaktır.

Microsoft ve salesforce.com, Salesforce.com'un müşteri ilişkileri yönetimi uygulamalarını ve platformunu Microsoft Office ve Windows'a bağlamak için Perşembe günü stratejik bir ortaklık duyurdu. İki şirket birlikte Salesforce'un müşteri içgörülerini Office 365'in bulut üretkenliği, Azure'ın bulut platformu ve Windows'un mobilitesine bağlayan yeni çözümler sunacak. Bu çözümler arasında, müşterilere Salesforce'a erişim sağlayacak ve işlerini Windows cihazlarından çalıştıracak olan Windows ve Windows Phone 8.1 için Salesforce1 de vardır. 2014 sonbaharında bir önizleme planlanır ve 2015'te genel kullanıma 000'e kadar kullanılabilirlik olur.

BMW Group, The Coca-Cola Company ve Louis Vuitton Moët Hennessy gibi büyük şirketler Surface Pro 3'ü satın almayı ve dağıtmayı taahhüt ettiler. Seattle Çocuk Hastanesi'nde Surface Pro 3, aralarında Surface Pro 3 kalemi ve cihazın 12 inç ekranında not alma yeteneği de olmak üzere birçok nedenden dolayı doktorlar ve yetkililer için dizüstü bilgisayarların yerini alacak. Hastane CIO'su Wes Wright, ağırlığı, pil ömrü ve uygulama uyumluluğunun da kararın "beyinsiz" olmasına yardımcı olduğunu söylüyor.

Bing'de büyük bir haftaydı, Windows 8.1 için Bing Haritalar Uygulamaları'nda yeni özellikler ve şehirler içeren güncellemeler yapıldı; ve Bing Brezilya resmen "Na área" projesini başlattı. Vidigal, Complexo de Maré ve Manguinhos favelalarındaki pilot programlardan başlayarak, bu ülkedeki toplulukları turistik yerleri, simge yapıları, otelleri ve diğer ilgi çekici yerleri belgelemeyi amaçlamaktadır - bir araya gelen gayriresmi yerleşimler 200.000 kişiye ev sahipliği yapmaktadır.

clip_image002

The 2014 Scripps Ulusal Yazım Arısı Microsoft Salı sürprizleri ile buzzed. Microsoft, bu yılki Arı'nın teknoloji ortağıdır ve Arı'nın 281 katılımcısının her biri yepyeni bir Surface cihazı, Skype hediye kartı ve Office 365 aldı. Sınıfta Bing programının bir parçası olarak, Bing ana sayfa ders planlarının yanı sıra özel dijital okuryazarlık odaklı Yazım Arısı dersleri de bulunabilir. Ayrıca, yalnızca Windows 8 için ücretsiz Yazım Arıları uygulamasını deneyebilirsiniz. Bing Arama Blogu da önceki Arı kazanan kelimeler otochthonous, prospicience ve insouciant ile biraz eğlendi.

clip_image004

Uygulamalar dünyasında aksiyon kahramanları, acil yaşam çizgileri ve indie oyunları bolca gördük. Windows Phone için Haftanın Uygulaması "Muhteşem Örümcek Adam 2" ile web'de slinging eylemine alın. Ya da antik Roma daha çok çantanızsa, Windows için Personel Uygulaması Pick "Glorious Maximus"u deneyin. Başka bir personel uygulaması seçimi, Windows için BuluBox, kapınıza en son beslenme takviyelerini sunmaya yardımcı olur. Bir akıllı telefon her zamankinden daha kullanışlı olduğundan, akıllı telefonlar için güncellenmiş Microsoft HelpBridge uygulamasının felaketler sırasında bir can simidi olabileceğini göreceksiniz. Daha hafif ücretler için Disney, Windows Phone, PC'ler ve tabletler için Sega Genesisklasiği " İllüzyon Kalesi" ni yeniden tasnıyor. Son olarak, Windows Phone Blogu Hakkında yazdı Windows Phone Mağazası'nın Indie Game Spotlight Koleksiyonu.

clip_image006

Geçen hafta, Microsoft Stories snaps başlattı Dünyanın dört bir yanından mutlaka görülmesi gereken Microsoft görüntülerinin dijital fotoğraf albümü. Her Hafta Sonu Okumasında size yeni bir Snap göstereceğiz. Bu haftaki bölümde Brian Smale, Stories muhabiri Jennifer Warnick'i yaklaşan bir profil için röportaj yaparken akortlu pazarlama müdürü Bryan Roper ile doğaçlama bir düet söylerken yakalar.

clip_image008

Bu hafta Microsoft Facebook sayfasında, sizi tanıttık James WhittakerMicrosoft'tan Google'a ve tekrar Microsoft'a geri döndü.

clip_image010

Weekend Reading'in bu baskısına göz atarak teşekkür ederim. Mayıs 2020'nin son hafta sonunun ve Haziran'ın ilk hafta sonunun tadını çıkarın! Haftaya görüşürüz!

Tarafından gönderildi Athima Chansanchai
Microsoft Haber Merkezi Personeli

27.10.2021

Diğer Haberler