Hafta Sonu Okuma: 30 Ağustos Sürüm–Windows 8.1 donanım iş ortaklarına yayınlar

Weekend Reading'in bu sürümünde, Windows 8.1'in üreticilere piyasaya sürülmesini ele alıyoruz, Windows Phone spesiyalleri aracılığıyla okul heyecanına geri dönüyoruz ve bu hafta sonu Seattle'daki PAX Prime 2013 oyun şovuna bakıyoruz.

Windows 8.1, Salı günü donanım ortaklarına Windows 8.1 ve Windows RT 8.1'in piyasaya sürülmesiyle ivmesini sürdürdü. Ayrıca, Microsoft'un cihazlar arasında windows'un ilk eşzamanlı sürümünü işaretleyen Windows Embedded 8.1'i de içerir. ortaklarımız yeni cihazlar hazırlarken, Windows ekibi onlarla işbirliği yapacak ve 18 Ekim'degenel kullanılabilirliğe . Salı günü ayrıca Windows Server 2012 R2'nin RTM'sini gördü, Windows Server & Sistem Merkezi'nin kurumsal başkan yardımcısı Brad Anderson açıklıyor.

clip_image002

Okula dönüş, Windows Phone özel paketleri anlamına gelir. Bu ile serin olun windows phone uygulamalarının okula geri koleksiyonu, bu da öğrenciyi hayatınızdaki akademik zorluklara hazırlamanıza yardımcı olacaktır. Öğretmenlerin evcil hayvanları da bunu beğenebilir: Windows Phone Okula Dönüş Kutusu şu anda 40 $ 'dan satışta. Ancak, okul hediyesine harika bir dönüş yapacağını düşündüğünüz herhangi bir Fancy öğesi hakkında tweet attığınızda ve hashtag'i #BTSfancybox dahil ettiğinizde, bir Nokia Lumia Windows Phone'un yanı sıra bir tane kazanmak için girebilirsiniz.

clip_image003

Nokia'nın bir başka çarpıcı Windows Phone 8 cihazı yakında AT&T müşterileri için satışa sunulacak - Lumia 925. Nokia'nın hem polikarbonat plastikten hem de alüminyumdan yapılmış ilk Windows Phone 8 akıllı telefonu ve AT&T'nin 4G LTE ağına gelecek 13 Eylül . Böyle bir akıllı telefonu daha da akıllı hale getirebilecek oyunlardan ve uygulamalardan bazıları şunlardır: "Halo: Spartan Assault," (Perşembe günü yeni bir güncellemeyle çıktı), Windows Phone Store'daki Red Stripe Deals koleksiyonundaki en son üçlü, "Bejeweled Live+" (şimdi beş oyun modu var), "Zuma'nın İntikamı", "Yahtzee" ve "Temple Run: Oz." İşçi Bayramı hafta sonu Seattle'daysanız, Windows Phone uygulaması TuneIn Radio'yu öne çıkaran yıllık Bumbershoot müzik festivaline göz atın.

clip_image005

İşçi Bayramı hafta sonu Seattle'daki PAX Prime 2013 oyun şovu, Xbox One ile birlikte gelecek birçok uygulamalı sürüş, dövüş ve çekim deneyimini gösteriyor. Ayrıca, Atari Arcade Battle Royale oynayarak Tokyo Game Show 2014'e ücretsiz bir gezi kazanma şansı da dahil olmak üzere bir dizi aktivite var. Salı günü, "Forza Motorsport 5", "Ryse: Son of Rome" ve "Dead Rising 3" için özel Xbox One Day One içeriğinin duyurusunu gördük ve Xbox 360'ta başlatılan TWC TV uygulaması. Perşembe günü piyasaya sürülen "Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows", bize tanınmış bir franchise'ın yeni bir bölümünü gösterdi. Eleştirmenler "Titanfall" için övgüler yağdırmaya devam etti ve aşağıdaki videoda Graeme Boyd (Xbox'ın Acey Bongos'u) 10.

Diğer Microsoft haberlerindeSkype 10 yıl kutluyor, 300 milyon kullanıcı ve 1.4 trilyon dakika sesli ve görüntülü arama. "İlk on yılımızdan en unutulmaz 10 Skype video anı" için Skype'ın Büyük Blog'una göz atın. Ve Inside SkyDrive blogunda, fotoğraflardan metin çıkaran Bing destekli yeni bir araç hakkında bilgi edindik.

Bu hafta Microsoft Facebook sayfasında, Solitaire'in kullanıcılara nasıl sürüklenip bırakılacağını öğretmenin bir yolu olarak Windows 3.0'a eklandığını öğrendik.

clip_image007

En son Hafta Sonu Okuması için bir paket. Okula yeni dönenler için, harika bir ilk hafta olmasını umuyoruz ve İşçi Bayramı hafta sonundan sonra geri dönenlere, yaz tatilinizin son kısmının tadını çıkarın!

Tarafından gönderildi Athima Chansanchai
Microsoft Haber Merkezi Personeli


 

27.10.2021

Diğer Haberler