p

Hafta Sonu Okuma: 29 Haziran Edition–Office 365 İlk Doğum Gününü Kutluyor & gt; Windows Phone 7.8 Başlangıç Ekranına Bir Göz Atın

Hafta Sonu Okuma'nın bu sayısında, Office 365'in piyasaya sürülmesinin bir yıl dönümünde hikayeler, Windows Phone 7.8 Başlangıç Ekranı'na bir göz atma ve Xbox 360'ın San Diego'daki 42.

Microsoft Office 365: Gözden geçirilmiş büyük bir yıl. Bir yıl önce New York'ta Microsoft CEO'su Steve Ballmer Office 365'i tanıttı. Ballmer, Office 365'in işletmelere avantaj sağlayacağını öngördü ve bu tüm dünyadaki şirketler için geçerli oldu. Microsoft Office Bölümü'nün kurumsal başkan yardımcısı Kirk Koenigsbauer, "Office 365 hem büyük hem de küçük şirketlerle bir hit," dedi. "Lowe's, Burger King, Japan Airlines ve Office 365'i seçen diğerlerine hoş geldiniz demekten mutluluk duyuyorum." Office 365'in bir yıl dönümü hakkında daha fazla bilgi edinmek için, bu özellik hikayesine ve microsoft haber merkezi 'ndekibu basın bültenine göz atın.

Vİdeo: Windows Phone 7.8'in şaşırtıcı yeni Başlangıç Ekranı ile eller. Bu haftanın başlarında, kendi Ben Rudolph'umuz mühendislik binasına gizlice girdi ve Windows Phone 7.8'in çok erken bir derlemesini çalıştıran bir Nokia Lumia 900'ü "ödünç aldı", böylece şaşırtıcı yeni Başlangıç Ekranının bir videosunu çekebiliyordu. Ben bu Windows Phone Blog yazısındayazıyor: "Oldukça harika; fayansları S/M/L olarak yeniden boyutlandırabilmek, kişiselleştirme ve özelleştirmeye yepyeni bir boyut kazandırıyor - kelime oyunu amaçlanmamıştır." Aşağıdaki videoya bir göz atın:

Çocuklardan ebeveynlere: Çevrimiçi zorbalık konusunda endişeliyiz. Hepimiz korkunç hikayeleri duyduk: oyun alanında veya okulda başlayan alay, kabalık veya zorbalık, çocukları sadece mobil ve oyun cihazlarında ve sosyal ağlarda devam etmek için eve kadar takip ediyor. Sayı olarak çok az olsa da, ciddi vakalar bazılarını aşırıya götürür ve manşetlere çıkan bu örneklerdir. Dünyanın dört bir yanındaki çocukların internette zorbalığa uğrayacağından endişelenmelerine şaşmamalı. Microsoft, sorunu küresel olarak daha iyi anlamak için gençler arasında "kabalıktan" (en az şiddetli) çevrimiçi zorbalığa veya zalimliğe (en şiddetli) ve aradaki her şeye kadar bir dizi çevrimiçi davranışın anket sonuçlarını görevlendirdi ve yayınladı. Sorunlar hakkında Microsoft'ta daha fazla bilgi edinin.

MSN ve Fandango bir takım olur, böylece biletleri daha hızlı alabilirsiniz. Şu andana göre, ABD'deki insanlar MSN Entertainment ve MSN Movies'te ülkenin 1 numaralı biletleme hizmeti fandango'dan yararlanabilecekler. Fandango artık MSN Movies ve MSN Entertainmentiçin resmi çevrimiçi ve mobil film biletleyicisidir. Şimdi MSN Entertainment ve MSN Movies filmlerinin yanı sıra incelemeler, fragmanlar ve genel bakışları kontrol ederken, filmin bölgenizde nerede oynat olduğunu görebilirsiniz. Ardından tıklamalar halinde MSN'den ayrılmadan bilet satın alabilirsiniz. Bu konuda daha fazla bilgiyi MSN Blog.. Ve MSN Sağlıklı Yaşam lansmanı hakkındabu Çarşamba yazısını kaçırmayın .

Xbox 360 Comic-Con programı. Xbox, önümüzdeki ay San Diego'da düzenlenecek 42. Gösteri katında, bizi 5252 numaralı stantta bulabilirsiniz. Yılın en çok beklenen gişe rekortmeni "Halo 4" ile erken pratik yapmak için bu nadir fırsatı kaçırmayın! Comic-Con, "Halo 4"ün içsel ve sürükleyici çok oyunculu oyununu oynamak için ilk şansınızı işaret ediyor. Bu yüzden bir arkadaş getirin ve aksiyona atlamaya hazır olun! Xbox LIVE'ın Major Nelson'ı daha fazla ayrıntı. Aşağıda bir Halo 4 ekran görüntüsü verilmiştir:

MasterChiefReturns_Page

Skype: Android'deki en popüler görüntülü arama uygulaması. Android için Skype'ın Google Play'de 70 milyon indirmeyi geçtiğini ortaya koymaktan gurur duyuyoruz. Skype görüntülü arama her zamankinden daha fazla Android cihazda çalışır ve şimdi HTC, Samsung, Sony Ericsson, Motorola, LG ve diğerlerinden 1.300'den fazla Android cihazda indirilebilir. Bu, siz ve en yakın 250 milyon yeni arkadaşınızın artık her zaman ve her yerde ücretsiz görüntülü arama yapabileceği anlamına gelir. Skype, arkadaşlarınızla, ailenizle ve iş arkadaşlarınızla her gün bağlantıda kalmanıza yardımcı olmaya devam ediyor. Bu hikayenin geri kalanı için (ve gerçekten harika bir infografik), bu Pazartesi gönderiyegöz atın Büyük Blog .

Şirketlerin sosyal etki hikayelerini anlatmalarına yardımcı olmak. Microsoft'un dünya çapında yüzden fazla ülkede devam eden Vatandaşlık programları vardır. Karşılaştığımız sorunlardan biri şudur: Programlarımızın ölçeğini, erişimini ve etkisini nasıl hayata geçirmeliyiz? İşte bu yüzden Yerel Etki Haritasını geliştirdik. Topluluk programlarını sergilemek için mükemmel bir platform sağlayan güzel, kullanımı kolay bir araçtır. Sorunlar ve Microsoft Vatandaşlık Blog .

SkyDriving OneNote üzerinden İtalya'ya. Roma, Ebedi Şehir! OneNote blog yazarı Courtney Owen beş yorucu yıl boyunca Latince çalıştı, ancak bir şekilde Etrüsk yarımadasını ziyaret etmeyi başaramadı. Birkaç on yıl boyunca özlemini attıktan sonra, karısını ve arkadaşlarını Italia'ya bir yürüyüş yapmaya ikna etti. Bu kadar çok gezgin arkadaşı varken, seyahatlerini planlamak için kolay bir yola ihtiyaçları vardı. Elbette, e-posta kullanabilirler, ama fikirlerini tek bir yerde toplamalarına ve iyileştirmelerine izin vermez. SkyDrive'daki OneNote'un süper kullanışlı olduğu yerdir. Courtney'in bir araya getirdiği adım adım izlenecek yolu görmek için OneNote Blog'a gidin.

Weekend Reading'in bu baskısı için bu kadar! İyi 4 Temmuzlar 20!

Tarafından gönderildi Jeff Meisner
Editor, Resmi Microsoft Blog

30.10.2021

Diğer Haberler