Hafta Sonu Okuma: 28 Mart Sürümü- iPad için Office, mobilde ilk, buluta yönelik birçok sürümden biridir

Hafta Sonu Okuma'nın bu sürümünde, iPad için Office'in (Enterprise Mobility Suite ve diğer mobil önce bulut önce ürünler) piyasaya sürülmesi ve Microsoft Azure'un Çin'de kullanıma sunulmasıyla ilgili hikayelerimiz var.
Ofis iPad'den gelir. San Francisco Perşembe günü, Microsoft CEO'su Satya Nadella çeşitli duyurular yaptı Word, Excel ve PowerPoint'in iPad'de piyasaya sürülmeside dahil olmak üzere . Dokunmak için sıfırdan inşa edilmiş, hala göz ardı edilemez bir Ofis. Word belgelerini okuyabilir, Excel verilerini kullanabilir ve PowerPoint ile ücretsiz olarak sunabilirsiniz. Office 365 aboneliğiyle yeni belgeler düzenleyebilir ve oluşturabilirsiniz.
clip_image002
Nadella, Microsoft'un herkes ve her cihaz için bir bulut sunmak için yaptığı strateji ve yatırımlar hakkında da konuştu. Bu hedefte öne çıkanlar, yeni Microsoft Enterprise Mobility Suite'in piyasaya sürülmesi ve Azure Active Directory (AD) Premium kimlik ve erişim yönetimi hizmetininNisan ayında kullanıma sunulmasıdır. Ayrıca, Microsoft Azure'daki hizmetler için mobil uygulama geliştirmeye yardımcı olan, bulut ve mobilin bu köşesinde sıkışan bir ürün pazarlama yöneticisi olan Miranda Luna'yıbulabilirsiniz.
clip_image004
Self servis grup yönetimi deneyimi için güncelleştirilmiş görsel tasarım
Microsoft Azure artık Çin'de 21Vianet aracılığıyla genel kullanıma sunulmuştur. Bu önemli kilometre taşı, Microsoft'un 2012'den bu yana genel bulut hizmeti pazarında yüzde 40'tan fazla sürekli büyüme oranı bildirdiği Çin'deki müşterilere karada genel bulut hizmetlerini sağlayan ilk küresel şirket olmasını sağlıyor. İngiltere'de blinkbox, akış hizmetinin aylık milyonlarca kullanıcısı için geniş kitaplığını kodlamak ve kataloglamak için Microsoft Azure'ı kullandı.
James Mickens'ı tanıyın, "Araştırma Mükemmelliğinin Galaktik Valisi." Bu araştırmacıyla konuşmak mizah, absürtlük ve derin zeka ile doymuş bir Technicolor dünyasına adım atmaktır. Mickens'in neden insanlarla bağlantı kurma yeteneğini - ham zekadan bile daha fazla - bir araştırmacı olarak başarısının anahtarı olarak gördüğünü öğrenin.
clip_image002
Yeni uygulamalar Xbox One ve Xbox 360'a daha fazla oyun, spor ve film getiriyor. Pazartesi günü, Major League Gaming (MLG) uygulaması Xbox 360 'ta başlatıldı. MLG uygulamasıyla Xbox Live Gold üyeleri, yaklaşan "Call of Duty" Şampiyonasıgibi MLG.tv'nin tüm programlarını izleyebilir. Taraftarlar Xbox One'daki Major League Baseball maçlarıyla bahar ateşinin tadını çıkarabilirler. Ya da Starz'dan Encore Play ve Movieplex Play'de filmler ve TV şovlarıyla geri çekilin. Windows Phone Mağazası ve Windows Mağazası'nda, Haftanın Uygulaması: Office Lensve Personel Uygulama Seçimi: Pradux. Aşkı arıyorsanız, eHarmony 'yegöz atın. Çılgın go-kart yarışı sizin için daha fazlaysa, "Angry Birds Go!" çarkınızda olmalıdır. Dünya Kupası hayranları Windows Mağazası'ndan"FIFA 14" ile topuklarını tekmeleyebilir ve Windows Phone Mağazası'nda da mevcuttur.
clip_image003
Microsoft, We Day Seattle ve We Day California 2014'e sponsor olur ve daha fazla gencin topluluklarında ve dünyada değişiklik yapmasına ilham verir. Geçtiğimiz hafta boyunca Microsoft, şirketin Free the Children'ssignature We Day etkinliğine ve Washington ve California'daki we act yıl boyunca okul içi toplum hizmeti programına sponsor olma taahhüdünün bir parçası olan We Day Seattle ve We DayCalifornia'ya katıldı. Kamu hizmeti sayesinde, 30.000'den fazla genç We Day Seattle 21 Mart ve We Day California 26 Mart'a doğru yol almaya hak kazandı. Bu slayt gösterisindekietkinliklerin fotoğraflarına göz atın.
clip_image005
Bu hafta Microsoft Facebook sayfasında,sizi tanıttık David Zivot , uygulaması insanların 1869 gibi pişirmesine yardımcı olur. Gizli tarifine bak ve #ICreatedThis kullanarak bize hikayeni anlat.
clip_image007
Weekend Reading'in bu baskısına göz atarak teşekkür ederim. Umarım nerede olursanız olun baharın tadını çıkarıyorsunuzdur! Haftaya görüşürüz!
Tarafından gönderildi Athima Chansanchai
Microsoft Haber Merkezi Personeli

01.11.2021

Diğer Haberler