Alışveriş Sepetim

Hafta Sonu Okuma: 25 Mart Sürümü - İki Yeni Windows Telefonu, Büyük Bir Müşteri Galibiyeti ve Rustock Botnet Takedown

2011 baharı için Hafta Sonu Okuma'nın ilk baskısına hoş geldiniz! Bu haftaki MSN hava durumu bize daha fazla yağmur yağmuru beklememizi söylüyor, ancak en azından cıvanın daha sıcak sıcaklıklara doğru süründük olduğunu söylüyor.
Bu haftaki bölümde, iki yeni Windows Phone hakkında bir öğemiz var, Microsoft'un sanallaştırma müşterisi olarak Target'ı ele geçirmekle ilgili bir hikaye ve - kaçırmanız durumunda - Rustock botnet'in indirilmesiyle ilgili büyüleyici bir parça.
Aaaaannnnddddd gidiyoruz!
Yeni telefonlar, Windows Phone ailesi için yeni uygulamalar. Ve bu haftaki diğer Windows Phone haberlerinde, aileye iki yeni ahize katıldı - HTC Arrive ve HTC HD7S. Aşağıdaki HD7S. Arrive, CDMA ağları için ilk Windows Phone'dur ve Sprint üzerinden kullanılabilir. AT&T üzerinden sunulan HD7S, film ve videoları seven kişilere yöneliktir. Telefon, göz kamaştırıcı 4,3 inç süper LCD dokunmatik ekrana ve temelde herhangi bir masa üstunu mini sinema salonuna dönüştüren yerleşik bir kickstand'a sahiptir. Ayrıca yakında AccuWeather ve New York Times'ın 10.000'den fazla uygulaması olan Windows Phone Marketplace'e de geliyor.
Microsoft Hedefte. Bu haftanın başlarında Microsoft, Windows Server 2008 R2 Hyper-V ve Microsoft System Center teknolojisi için büyük bir müşteri kazanımı açıkladı. Target Corp., Microsoft sanallaştırma ve yönetim teknolojilerini kullanarak 15.000 sanal makinede tüm perakende mağazaları için iş açısından kritik iş yükleri çalıştırarak BT departmanına daha fazla çeviklik ve ölçek ekonomisi sağlıyor. Sanallaştırma Ekibi Blogu'ndakilerin yanı sıra CNET'den Jay Greene de hikayeyi ele alındı.
O spam robotlarını al! Geçtiğimiz Cuma, Microsoft Dijital Suçlar Birimi (DCU) - dünyadaki çeşitli kolluk kuvvetleriyle birlikte - Rustock botnet'ininçökertilmesine yardımcı oldu. Şubat 2010'da Waledac botnet de söküldü. Bilmeyenler için botnet, web sitelerine hizmet reddi saldırılarından spam yapmaya, tıklama dolandırıcılığına ve yeni kötü amaçlı yazılım türlerinin dağıtımına kadar çeşitli saldırılar düzenlemek için kullanılan "bot çobanları" olarak bilinen bilgisayar korsanları tarafından kontrol edilen güvenliği ihlal edilmiş bilgisayar ağıdır. Wall Street Journal ve Geekwire, diğerlerinin yanı sıra, Rustock hikayesini ele aldı.
Yeni Windows Live Essentials güncelleştirmesi kullanılabilir. Windows Live Essentials hayranları, QFE1 adlı yeni bir güncellemenin kullanıma sunulduğunuduymayı mutluluk duyacaktır. Bu güncelleştirme öncelikle çok sayıda Microsoft müşterisini etkileyen en yüksek kaliteyle ilgili sorunları giderir.
Bing Mobile, Bing Autos ve Bing Video. Temel olarak, Bing. Salı günü Bing, Bing for Mobile'da hareket halindeyken bilgi almanızı ve görüntülemenizi kolaylaştıran güncellemeler başlattı. Bu güncellemedeki yeni özellikler arasında daha iyi ve daha hızlı görüntü arama, gerçek zamanlı geçiş ve yol tarifleri, iPhone için uygulama araması ve daha fazlası yer alıyor. Ayrıca bu hafta Bing ile ilgili haberlerde, Microsoft Blog Editörü Steve Clayton'da Bing Autos'un yararları ve akıllı özelliklerihakkında opines . Son olarak, Microsoft'un comScore'un çevrimiçi video trafiği sıralamasında büyük ölçüde Bing Video tarafından yönlendirilen iki numaralı noktaya atladığını bildiren bir TechFlash hikayesi var.
Office 2010 – her saniye bir kopya satılıyor. Office 2010, geçen bahar piyasaya sürülmesinden bu yana, son derece popüler üretkenlik paketinin en hızlı satan sürümü haline geldi. Microsoft Haber Merkezi'ndeki bu 24 Mart uzun metrajlı haberde, Microsoft Office Bölümü ürün yönetim grubunun kurumsal başkan yardımcısı Kirk Koenigsbauer, Office 2010'un başarısının arkasında ne olduğunu anlatıyor.
Hayal Kupası. Çarşamba günü Microsoft, öğrencileri sonunda teknoloji kullanımıyla dünyayı değiştirebilecek hayat değiştiren projeler inşa etmeye zorlayan dünyanın önde gelen öğrenci teknolojisi yarışması Imagine Cup 2011'in ABD finalistlerini açıkladı. Bu yılki Imagine Cup da - ilk kez - çeşitli Tarihsel Olarak Siyah Kolej ve Üniversitelerden takımlarçekti. MTV ayrıca Imagine Cup ve People's Choice Ödülleri'ni de bu blog yazısıylaele aldı.
Weekend Reading'in bu baskısı için uğradığınız için teşekkürler. Gelecek Cuma burada görüşürüz!
Tarafından gönderildi Jeff Meisner
Editor, Resmi Microsoft Blog

30.10.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.