Hafta Sonu Okuma: 22 Ağustos - Microsoft ve TracFone pilot projede iş birliği yapıyor ve HTC One (M8) Windows'a geliyor

Yaz sona ererken, Weekend Reading diyabet hastalarına yardımcı olan bir proje hakkında hikayeler sunuyor, Microsoft'un Bulut ve Hizmetler kuruluşunun baş teknik sorumlusu, Windows akıllı telefon için HTC One'ın (M8) ilk profili ve Steve Ballmer Microsoft Yönetim Kurulu'ndan istifa ediyor.

Health Choice Network ile birlikte yeni bir pilot proje, diyabet hastalarına bakımlarını daha iyi yönetmelerine yardımcı olmak için Windows Phone cihazları sağlayacaktır. Microsoft ve ön ödemeli kablosuz lider TracFone Perşembe günü, yetersiz hizmet alan ve yüksek riskli nüfusların hareket halindeki bakımlarına erişmeleri ve bakımlarına ayak uydurmaları için daha iyi bir yol açıkladı.

Pilot projede Microsoft ve TracFone işbirliği
Pilot projede Microsoft ve TracFone işbirliği

Microsoft Bulut ve Hizmetler Baş Teknik Sorumlusu Dave Campbell'ın profili, neden rahatsız edici olduğunu ortaya çıkarır. Ve bununla, şirketin seçkin Teknik Adam kolordularından birinin nasıl dönüştürücü olarak kabul edilebileceğini, yeni ve daha iyi bir şey yaratmak için bir şeyleri yıkabileceğini kastediyoruz.

Dave Campbell
Dave Campbell

Salı günü, ilk kez gördük HTC One (M8) Windows için. Windows Phone 8.1 Güncellemesi ileABD'de gönderim yapılan ilk cihaz , yalnızca Verizon Wireless çevrimiçi ve mağazalarda mevcut olacak. Cortana, Canlı Klasörler ve İşlem Merkezi gibi özelliklerle doludur. Tek bir alüminyum bloktan yapılmıştır ve Corning Gorilla Glass 3 ile 5 inç Super LCD3 1080p HD ekrana sahiptir.

Windows için HTC One (M8)
Windows için HTC One (M8)

Steve Ballmer, Microsoft yönetim kurulu üyeliğinden istifa etti. 19 Ağustos 2014'ten itibaren Steve Ballmer, Microsoft Yönetim Kurulu'ndan istifa etti. Ballmer'ın Microsoft CEO'su Satya Nadella'ya yazdığı mektubu ve Nadella'nın yanıtını okuyun.

Bir profil genç Alejandra TristanFare veya bilgisayar kullanmayı imkansız kılan nadir bir genetik bozukluğu olan, Windows 8'in hayatını dönüştürmeye nasıl yardımcı olduğunu ortaya koydu. Tristan Ehlers-Danlos sendromundan (EDS)muzdariptir , bu da eklemlerini kırılgan ve gevşek hale getirir. Özelleştirilebilir tasarımı, gelişmiş erişilebilirlik özellikleri ve dokunmatik ekranıyla Windows 8, Tristan'ın çalışmalarını, arkadaşlarını ve sesini geri almasına yardımcı oldu. Ekran klavyesine hafifçe dokunarak araştırma makaleleri yazıyor ve konuşma tanıma yazılımını kullanarak notlar dikte ediyor. Kelime kelimeleri üzerinde çalışırken, dijital not kartları kullanır.

YouTube Videosu

Bing Haritalar önemli bir kilometre taşını geçti:Atlanta, Las Vegas ve Omaha dahil olmak üzere 100'den fazla şehir artık sokak düzeyinde bir perspektiften ve 3D olarak görüntülenebilecek. Bu yerlerden herhangi birini ziyaret etmeyi planlıyorsanız ve yönlendirilmiş manzaraları önizlemek istiyorsanız bunlar kullanışlı olabilir. Streetside görüntülerini hem Bing Haritalar'da hem de Bing Haritalar Önizleme uygulamasında yalnızca Windows 8.1'de görebilirsiniz. Bu sürümle birlikte Streetside'ın 100'den fazla şehri bulunuyor. 3B olarak, Bing Haritalar Önizleme uygulaması aracılığıyla 125'ten fazla şehir kullanılabilir.

Las Vegas Bing Haritalar Streetside ve 3D'de yeni
Las Vegas Bing Haritalar Streetside ve 3D'de yeni

Uygulamalar ve oyunlar Seattle Seahawks şampiyonu oyun kurucu ile çalışmaktan çılgın bir profesörün beynini istila eden yaratıklar üzerinde çalışmaya kadar uzanıyor. Xbox Fitness için Russell Wilson ile Athlete Fit artık xbox one'da artık ücretsiz olarak xbox live gold üyelikleri ile ücretsiz olarak kullanılabilir. Haftanın Uygulaması da Xbox One: MTV'de. Haftalık Red Stripe Fırsatları, Windows ve Windows Phone uygulamalarının ve oyunlarının satışlarını içeriyordu - fiyatı en az yüzde 50 oranında düşürüldü ve bazen ücretsiz. AccuWeather, tam sokak adresiniz veya GPS konumunuz için dakika dakika yağış tahmini olan MinuteCast'e sahip Windows Phone için Weather for Life uygulamasının yeni bir sürümünü başlattı. Ve sonra Var "Dokunaçlar: Akla Gir" Windows Mağazası ve Windows Phone MağazasıBloglama Windows'un "Dr. Phluff ve dokunaçlı maskotu Lemmy'nin çılgın hikayesi" olarak tanımladığı şeye dalıyor. Oyunda, Phluff'u ele geçen yaratıkları yok etmek için çılgın Profesörün içinde bir yolculuğa çıkarlar ve Süper Ego'dan Paranoya'ya kadar zihninin birçok katmanında ilerlerler."

Xbox Fitness için Russell Wilson ile Atlet Uyumu
Xbox Fitness için Russell Wilson ile Atlet Uyumu

Lotus F1 Team, otomobillerinin her birinde 20.000'den fazla parçanın tasarımını, üretimini ve testini yönetmek için kaputun altında Microsoft Dynamics AX'i kullanır.

Fotoğraf kredisi: Steve Wiens
Fotoğraf kredisi: Steve Wiens

Bu hafta Microsoft Facebook sayfasında, hayranlarına bu fotoğraf hakkında bir #8WordEssay tweetattırmaya meydanokuduk Surface Pro 3 ödül paketi kazanma şansı için. Nasıl kazanılacağı hakkında daha fazla bilgi için sayfamızda bize katılın.

Bu hafta Microsoft Facebook sayfasında, surface pro 3 ödül paketini kazanma şansı için hayranlarımıza bu fotoğraf hakkında bir #8WordEssay tweet attırmaya meydan okuduk.
Bu hafta Microsoft Facebook sayfasında, surface pro 3 ödül paketini kazanma şansı için hayranlarımıza bu fotoğraf hakkında bir #8WordEssay tweet attırmaya meydan okuduk.

Weekend Reading'in bu baskısına göz atarak teşekkür ederim. Umarım yazın son eğlencesini beğeniyorsundur! Haftaya görüşürüz!

Tarafından gönderildi Athima Chansanchai
Microsoft Haber Merkezi Personeli

27.10.2021

Diğer Haberler