Alışveriş Sepetim

Hafta Sonu Okuma: 21 Aralık – Bing, Spotları Görüntülere, Xbox Windows Phone Sık Kullanılanlarını Satışa Çıkardı ve MSN'de İnceleniyor

Hafta Sonu Okuma'nın bu sürümünde, Bing'deki yeni Resim Arama tasarımı, Windows Phone oyun fırsatları ve Microsoft'un küresel dili desteklemek ve kaybolan dilleri korumaya yardımcı olmak için yaptığı bazı harika şeyler hakkında hikayelerimiz var.

Modern görüntü araması Bing'e ulaşır. Birkaç ay önce, Bing Image Search için yeni ve daha modern bir deneyim başlattık. Web'in dört bir yanından büyük, güzel resimlere yer açmak için beyaz alanı ve dağınıklığı kestik. O zamandan beri, resimlerin Bing'de parlaması için çalışmaya devam ettik. Salı günü, Bing'deki görüntüleri keşfetmeyi daha hızlı veya daha kolay hale getirmek için yepyeni bir yol çıkarmaya başladık. Aşağıdaki "sevimli yavru köpekler" arama görüntüsündeki yeni tasarıma bir göz atın ve Arama Blogundan Salı gönderisinde daha fazla örnek görün. Ayrıca bu gönderiye göz atmak isteyeceksiniz Kristin of The Cuisinerd, Tatil hediye satın alma kılavuzunda şık Bing'i için fotoğraf toplamak için Bing resim aramasını kullandı.

Xbox, popüler Windows Phone oyunlarındaki fiyatları 99 sente düşürüyor. Xbox, birkaç popüler Windows Phone oyununda fiyatları sadece 99 sente düşürerek Yeni Yılı kutluyor. Windows Phone Blog'daki listeye göz atın - aralarında bir dud yoktur. Windows Phone ekip üyesi Michael Stroh, çocuklarının "iStunt2"yi sevdiğini ve "Contre Jour"u hiç denemediyseniz, sadece görseller için indirmeye değer olduğunu söylüyor. Bu uzun, tembel tatil öğleden sonraları için stok yapabilmeniz için Windows Phone Blogu'nun Çarşamba günkü gönderisinde ayrıntıları ve bağlantıları alın.

MSN 2012'ye bakıyor. Honey Boo-Boo gangnam style'ın bir odasına girse ve Kim Kardashian bu konuda tweet atsa ne olurdu? MSN 2012 Year in Review'a çok benziyor! Süper fırtına Sandy'den yılın en iyi bebek isimlerine, 2012'nin en etkili kedilerine, yılın en büyük fotoğraf bombalarına ve yılın en iyi tweet'lerine kadar her şeyi kapsayan Msn'de İnceleme Yılı herkes için bir şey var. Yılın en büyük hikayelerine bir göz atmak için Salı günkü MSN blog gönderisine göz atın.

Genele gitme: Windows Phone 8'de dil desteği. " Windows Phone dilimi ne zaman destekleyecek?" Telefonun uluslararası mühendislik ekibinin bir üyesi olan John McConnell, bunun neredeyse her gün duyduğu bir soru olduğunu söylüyor. Artık değil. "Bir yıldan biraz daha uzun bir süre önce son sürümümüzde 22 dili lanse ettiğime inanmak zor. Takım arkadaşlarım ve ben çalışmayla gurur duyuyorduk , ancak yapacak daha çok işimiz olduğunu biliyorduk," diyor McConnell. Ve bize de aynı şekilde anlattınız: Dil desteği, Windows Phone 8 için Öneri Kutusu'ndaki 1 numaralı müşteri isteğiydi. Bu yüzden meşgul olduk ve şimdi görüntüleme dili sayısını iki katından fazla artarak 50'ye çıkardık (hepsini aşağıda görebilirsiniz). Bu hafta, Windows Phone ekibi Windows Phone 8'in ne kadar akıcı hale geldiğini paylaştı. Hikayenin tamamı için, windows phone blogundabu Salı gönderisine gidin .

'Halo 4'ün çevre sanatı. "Halo 4" hakkında çok şey yazıldı - ve iyi bir nedenden ötürü - franchise'daki önceki oyunlara gerçekten layık bir halef ve 220 milyon ABD doları açılış günü geçirdi. Microsoft Editörü Steve Clayton'ın en sevdiği hikayelerden biri, 343 Industries'in çevrimiçi oyun ölçeğini saniyede yüz binlerce isteğe ölçeklendirmeye ve talepteki bilinmeyen ani artışlarla başa çıka yardımcı olmak için Windows Azure'ı nasıl kullandığını ayrıntılarıyla anlatıyor. Clayton ayrıca geliştirme ekibinin "Halo 4" oluşturmak için Azure'ı nasıl kullandığına dair bir hikayeye işaret ediyor ve Polycount'tan Halo 4 için ortam sanatı oluşturma süreci hakkında büyük ayrıntı sağlayan harika bir gönderi paylaşıyor. Daha fazla resim ve bu hikayenin geri kalanı için, Microsoft'ta İleri'deki dünkü gönderiye gidin.

Microsoft, Windows 8'e Cherokee dilini ekler. Konuşmacı tabanınız küçüldürken ve bildiğiniz gibi kültürünüz sonsuza dek kaybolacaksa, ne yaparsınız? Cherokee Ulusu dil koruma kavramına yabancı değildir. Herkese örnek ve lider oldular. Bu her zaman böyle değildi: on yıldan uzun bir süre önce yapılan bir ankette, 40 yaşın altında konuşma olarak kabul edilen Cherokees olmadığı ortaya çıktı. Bugün, yaklaşık 3.000 kişilik bir hoparlör tabanına sahipler. Salı günü, Microsoft, Microsoft Yerel Dil Programı'nın bir parçası olarak Windows 8'de Cherokee dili desteğini açıkladı. Gerçekten ilginç bir hikayenin geri kalanı için, Salı günkü Microsoft Vatandaşlık Blog gönderisine gidin.

Office Web seminerlerinden büyük hitler. Office 15-Minute Web seminerleri sunucusu Doug Thomas, sorularınızın ve yaratıcılığınızın ilham verici olduğunu söylüyor. Web seminerlerinin son yılı size Office'den en iyi şekilde ulaşmanın hızlı yollarını göstermiştir (Excel Özet Tablolar ve Dilimleyiciler veya Surface RT cihazlarında Office gibi?) ve her zaman kendi yeni ve ilginç yaklaşımlarınızı eklersiniz. Thomas, "Harika bir yıl için teşekkür ederiz - aktif katılımınız web seminerlerini düzenli bir Salı hedefi haline getirdi" diyor. Salı günü, Thomas yılın en popüler web seminerlerindenbazılarının bir listesini ve yardım ve nasıl olunacak makaleleri, videoları ve eğitimlerini paylaştı. İyi harcanan bir süre için onları kontrol edin.

Skype'ta iyi görünmek ve ses çıkarmak için en iyi üç ipucu. Yine yılın neredeyse o zamanı - tatil sezonu üzerimizde! Birçok insan için, ara verme zamanı, ama bazılarımız için ilgilenmemiz gereken çok şey var. Satın almak için hediyeler, plan için yemekler ve geçen yılki tatillerden beri görmediğiniz aile üyeleri ile yeniden tanışmak için var. Burada Skype'ta,tatil sezonunun ne kadar çılgın olabileceğini biliyoruz ve birçoğunuz yakın ve uzak sevdiklerinizle bağlantı kurmak için tatillerde Skype'ı kullanacaksınız. Bu nedenle, önümüzdeki birkaç hafta boyunca Skype ekip üyesi Matthew de Beer, Skype aramalarınızdan en iyi ses ve video kalitesini almayla ilgili ipuçlarını paylaşıyor olacak. Neden karanlık bir arka planla Skyping'den kaçınmalısınız? Bu Salı gönderisinde öğrenin Skype'ın Büyük Blog.

Ve kaçırdıysanız ... 'Minecraft: Mojang'ın Hikayesi' bu Cumartesi Xbox LIVE'da yayınlanacak.

Weekend Reading'in bu baskısı için bu kadar! Resmi Microsoft Blog'a ve mutlu tatillere uğradığınız için teşekkürler!

Tarafından gönderildi Jeff
Meisner 
Editor, Resmi Microsoft Blog

28.10.2021

Diğer Haberler