"Brandon Generator'ın Rastgele Maceraları"nı Kaçırmayın « Yazılım Budur- Yazılıma Dair Herşey - Windows 10 Pro" /> "Brandon Generator'ın Rastgele Maceraları"nı Kaçırmayın « Yazılım Budur- Yazılıma Dair Herşey - Windows 10 Pro" />

Hafta Sonu Okuma: 20 Nisan Baskı-Master Chief "Halo 4"te Geri Dönüyor, Windows 8'de En Son > "Brandon Generator'ın Rastgele Maceraları"nı Kaçırmayın

Bugün sizin için Hafta Sonu Okuma'nın aksiyon dolu bir sürümü var, "Halo 4"teki Master Chief'in dönüşüyle ilgili hikayeler, Windows 8'deki en son kelime, Nokia Lumia 900'ünüzden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak birkaç ipucu ve "Brandon Generator'ın Rastgele Maceraları" adlı kötü bir interaktif çizgi roman işbirliği.

Master Chief, 6 Kasım'da dünya çapında "Halo 4" lansmanı ile geri dönüyor. Dünya çapında milyonlarca hayranın dört yıldan uzun süredir beklediği simgesel eğlence etkinliği için geri sayım başladı. Eğlence tarihini şekillendiren ikonik serinin heyecanla beklenen devamı olan "Halo 4", 6 Kasım'da dünya çapında lansmana çıkacak. "Halo 3"teki olaylardan dört yıl sonra geçen Usta Şef, kaderiyle yüzleşmek ve tüm evrenin kaderini tehdit eden eski bir kötülükle yüzleşmek için geri döner. Bu konuda daha fazla bilgiyi Microsoft Haber Merkezi'de bu konuda bu konuda daha fazla bilgi edinin.

prod_halo4_hero

Windows 8 sürümlerini duyuruyor. Yonga setinden kullanıcı deneyimine kadar Windows'un yeniden tasarlandığı gibi Windows 8 hakkında konuştuk. Bu, mevcut sürümler için de geçerlidir - müşterilerin yeni bir Windows 8 bilgisayarı satın aldıklarında veya mevcut bilgisayarlarını yükselttiklerinde hangi sürümün kendileri için en iyi olacağını bilmelerini kolaylaştırmak için çalıştık. x86 işlemcilerle (hem 32 hem de 64 bit) güçlendirilmiş pc'ler ve tabletler için iki sürümüz olacak: Windows 8 ve Windows 8 Pro. Windows RT, Windows ailesinin en yeni üyesidir - arm veya WOA'da Windows olarak da bilinir, daha öncede belirttiğimiz gibi . Bu Pazartesi gönderisine göz atın Bloglama Windows, hikayenin geri kalanı için uygun Windows 8 sürümünü bulmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış yararlı bir grafik içeriyor.

Lumia 900'ün yapabileceğini bilmediğin 10 şey. Gururlu bir yeni Lumia sahibiyseniz veya Windows Phone döneminde yeniyseniz, muhtemelen Nokia'nın son zamanlarda resmi blogunda yayınladığı eğlenceli ve kullanışlı hikayeye göz atmak isteyeceksiniz: Lumia'nızın yapabileceğini hiç bilmediğiniz 10 şey. Pil gücünden tasarruftan yakındaki iyi bir pub bulmaya kadar her şeyi kapsar. Ayrıca, güncellenmiş bir Bing Çevirmeni uygulamasının kullanılabilirliğini duyuran Windows Phone Blog'daki bu Pazartesi gönderisine göz atın ve Lumia 900 anketinin nihai sonuçlarınagöz atmayı unutmayın Resmi Microsoft Blog . Son olarak, Office Blog'unda, Windows Phone'daki Office Hub'sının aşağıda resmedilen Lumia 900'de gerçekten nasıl parladığını gösteren bir 12 Nisan yazısı var.

Brandon Jeneratör'ün Rastgele Maceraları. Tamam, bu çok havalı. Wired UK ve başka yerlerde bildirildiği gibi, Microsoft'un Internet Explorer ekibi "Hot Fuzz" ve "Shaun of the Dead" yönetmeni Edgar Wright ve Marvel ve Lucasfilm çizeri Tommy Lee Edwards ile işbirliği yaparak Brandon Generator'ın Rastgele Maceralarıadlı HTML5 destekli interaktif bir çizgi roman hikayesi oluşturdu. Ciddi bir yazar tıkanıklığı olan bir bilim kurgu yazarının hikayesi. Wired UK muhabiri Duncan Geere şöyle yazıyor: "brandongenerator.com'ı ziyaret edenler hikayeyi açıklayan yedi dakikalık bir video alacak ve daha sonra Brandon'ın dairesini biraz macera oyunu gibi keşfedebilecekler. Farklı öğelere tıklanınca, web'deki bir galeride görünecek düzyazıları, çizimleri ve sesi göndermenizi sağlar. Hikayeyi o noktadan devam etmek için en iyi fikirler kullanılacaktır." Bu siteye nasıl gidemezsiniz?

Şimdi de Skype Bölüm Başkanı Tony Bates'ten bir söz. Pew internet organizasyonundan gelen bu sunum, öğrencilerin eğitimlerini bitirdikten sonra ne yapmayı seçtiklerine bakılmaksızın, teknoloji kaçınılmaz olarak bir rol oynayacaktır," bates bu 12 Nisan yazısında The Big Blog . "Eğitime sağladığı olumlu faydaların hikayelerini ilk elden dinledim. Son zamanlarda, Englewood, NJ okul bölgesinden öğrenciler Mandarin becerilerini test etmek için bir video konferans oturumu aracılığıyla Çin'deki öğrencilerle bağlantı kurmuşlardır." Bir bakın.

Bing Bar 7.1 kullanıma çıkıyor. Bing Bar'ı daha kullanışlı hale getirmenin yollarını sürekli arıyoruz. Bunu yapmanın birincil yolu, ürünü nasıl kullandığınıza dayanır - hangi özellikler en çok kullanılır, hangileri kullanılmaz. Bing Bar'ın temiz görünümünü, rahatlığını ve hızlı performansını sevdiğinizi söylediniz. Ayrıca Bing Bar 7.0'da ve sonraki sürümlerde sunduğumuz uygulama düğmelerinin değerli ve kullanışlı olduğunu söylediniz. Şimdi, Bing Bar 7.1'i piyasaya sürmekten heyecan duyuyoruz. Geri bildirimlerinize dayanan bu yeni sürüm, sosyal bağlantılarınıza, yeni eğlence seçeneklerinize ve en popüler Bing Bar uygulamalarının güncellenmiş sürümlerine daha zengin erişim sağlar. Bing Arama Blogundabu Salı gönderisinde her şeyi okuyun.

CR Dergisi 2012 En İyi Kurumsal Vatandaşlar Listesi'ne açıkladı. Corporate Responsibility Magazine, Microsoft'un 2012'ninEn İyi 3 Kurumsal Vatandaşı arasında seçildiğini açıkladı. CR Dergisi'nin En İyi 100 Kurumsal Vatandaş Listesi, dünyanın en iyi kurumsal sorumluluk sıralamasından biri olarak biliniyor. Hikayenin geri kalanı için Microsoft Vatandaşlık Blogunda bu Çarşamba yazısını okuyun.

MSN ve FoxSports.com ekibi özel Yaz Olimpiyatları yayınında. Bu yaz Londra'daki Olimpiyat meşalesinin yakılıyor olmasına 100 gün kaldı. Msn ve FOXSports.com, londra oyunlarını kapsamaya adanmış özel bir bölüm (http://msn.foxsports.com/olympics) başlatıyorlar. Bölümde makaleler, mevcut ve eski Olimpiyat profilleri, videolar ve fotoğraf galerileri yer alacak. Jason Whitlock, Mark Kriegel, Jen Floyd Engel ve Bill Reiter gibi FOXSports.com ödüllü katılımcı, oyunların tamamı için siteyi Londra'dan güncelleyecek. Daha fazla ayrıntı için MSN Blog'daki bu Çarşamba gönderiye göz atın.

Dünya Günü 2012: Bir ilerleme raporu. Üç yıl önce Microsoft, hem operasyonlarımızın ve ürünlerimizin etkisini azaltmak hem de ciddi çevre sorunlarını ele almada bilgi teknolojisinin kullanımını hızlandırmak için taahhütler içeren geniş bir çevre stratejisini benimsemiştir. Üç yıl önce ortaya koyduğumuz stratejinin bir parçası olarak Microsoft, 2012 yılına kadar karbon emisyonlarını 2007 temelimizin altında gelir birimi başına en az yüzde 30 azaltacağımızı taahhüt etti. Bu hedefe, enerji verimliliği önlemlerinin bir kombinasyonu ve yüksek kaliteli dış doğrulanmış yenilenebilir enerji ve karbon azaltma projelerine yapılan yatırımla ulaştık. Hikayenin geri kalanı için, bu Pazartesi yazısını okuyun Yazılım Etkin Dünya Blog .

Weekend Reading'in bu baskısı için bir paket! Uğradığınız için teşekkürler!

Tarafından gönderildi Jeff Meisner
Editor, Resmi Microsoft

28.10.2021

Diğer Haberler