p

Hafta Sonu Okuma: 18 Mayıs Baskı-IE9 Güçler "Prometheus" ve "Brandon Jeneratör" Deneyimleri, Üç Sıcak Windows Phone Uygulamaları & Skype 10 Pazarda Xfinity'de

Weekend Reading'in bu sürümünde, Internet Explorer tarafından desteklenen iki harika HTML5 deneyimi, Windows Phone için üç muhteşem yeni uygulama, 10 pazarda Xfinity'de kullanıma sunulmak üzere Skype ve çok daha fazlası hakkında hikayelerimiz var. Hiçbirini kaçırmayın!

"Prometheus" ve Brandon Generator – Internet Explorer tarafından desteklenen iki HTML5 deneyimi. Yaklaşan Prometheus filmine hazırlık için (8 Haziran'da sinemalarda), Weyland Industries, Prometheus Projesi uzay gemisinin mürettebatına katılmak için başvuranları kabul ediyor. Şimdi, Internet Explorer ekibi, hayranlarına Prometheus gemisinde mürettebat üyesi olabileceklerini gösterme şansı veren, tamamen HTML5'te tasarlanan Project Prometheus Eğitim Merkezi'ni oluşturmak için Fox Studios ile ortaklığımızı duyurmaktan gurur duyuyor. Hikayenin geri kalanı için Keşif IE Blogunda bu Çarşamba yazısını okuyun. Mashable da hikayeyi ele haline getirerek anlattı. Ve Film yapımcısı Edgar Wright, çizgi roman sanatçısı Tommy Lee Edwards, Microsoft'un Internet Explorer ekibi ve sizlerin beyni brandon jeneratörün rastgele maceralarına odaklanan Microsoft Haber Merkezi'ndeki bu uzun metrajlı hikayeyi ve slayt gösterisini kaçırmayın. İzleyiciler, karakterler, arsalar, nemeses ve tüm sahneleri önererek dört bölümlük animasyon şort serisini şekillendirmeye yardımcı olmaya davet ediliyor. Site, Brandon'ın yazar tıkanıklığını aşmasına yardımcı olmak için bir rica ile sona eren ilk bölümün Nisan ortasında prömiyeri yapıldıktan sonra binlerce başvuru aldı. Aşağıda Project Prometheus Eğitim Merkezi'nden bir ekran görüntüsü bulunmaktadır.

Prometheus

Xfinity'de Skype 10 pazarda kullanıma unda. Ortağımız Comcastile birlikte, Boston ve Seattle'da Xfinity'de Skype'ı piyasaya sunduk ve Comcast müşterilerinin televizyonlarında Skype HD görüntülü arama yoluyla aile ve arkadaşlarla iletişim kurmalarını sağladık. Yakında, teklif ayrıca Detroit, Indianapolis, Miami, Atlanta, Augusta, Chicago, Pittsburgh ve Harrisburg, Penn'deki Comcast Xfinity abonelerinin oturma odalarına Skype sesli ve görüntülü aramalar ve anlık mesajlaşma getirecek. Her şeyi Büyük Blog'daokuyabilirsiniz. Bir bakın.

Windows Phone için üç sıcak uygulama. Son birkaç gün içinde, Windows Phone Marketplace'e üç güzel uygulama eklendi - LinkedInAboutOne aile düzenleyicisi ve Hava Akışı. Kontrol etmek için Windows Phone Bloguna ve Microsoft'ta İleri'ye gidin. Ayrıca, geçen haftanın Windows Phone haber sarma kaçırmayın. Aşağıda Windows Phone için LinkedIn uygulamasının ekran görüntüsü verilmiştir.

Windows Phone için LinkedIn Uygulaması

Forrester Research: Microsoft TV yarışında lider. Bu haftanın başlarında, New York Times muhabiri Nick Wingfield, Forrester Araştırma analisti James McQuivey'in Microsoft'un Xbox ile televizyon pazarındaki rekabetin çok önünde olduğunu söyleyen yeni bir raporuna odaklanan bu yazıyı yazdı. Wingfield'ın haberine göre, "Xbox ile Bay McQuivey, Microsoft'un televizyonları aracılığıyla çevrimiçi video izleyen ve bu kitlenin dikkatini en uzun süre tutan anlamlı bir izleyici kitlesi oluşturmada en uzak olduğuna inanıyor." Kaçırmayın.

Los Angeles Community College District Microsoft Live@edu'ı seçti. Microsoft Pazartesi günü, Los Angeles Community College District'in (LACCD) öğrencilerine, öğretim üyelerine ve mezunlarına her zaman, her yerde iletişim hizmetleri sunmak için Microsoft Live@edu kullanıma sunarak kullanıma sunmasını duyurdu. Live@edu, LACCD'nin kampüsteki herkese kullanımı kolay bulut iletişimi ve işbirliği araçları sunmasını sağlarken, idari ve BT personeline zaman kazandıracak. Tüm hikaye için Microsoft Haber Merkezi'ne gidin.

Çin, yazılım sahtecisini durdurmak için harekete geçiyor. Çin hükümeti fikri mülkiyet suçuna karşı güçlü bir darbe indirerek kalpazan Shang Yajun'u telif hakkı ihlali ve yasadışı olarak üretilen tescilli ticari markaların satışı nedeniyle cezalandırdı. Pekin 1'inci Ara Halk Mahkemesi, Haidian Bölge Mahkemesi'nin Shang'ı sahte yazılım ürünleri satmak ve dağıtmak suçundan Çin'de şimdiye kadarki en uzun cezayı temsil eden yedi yıl altı ay hapis cezasına mahkum eden kararını onayladı. Daha fazla ayrıntı için bu basın açıklamasını okuyun.

Ve şimdi, Excel takımından biraz nasıl Bize Excel hakkında bir iki şey öğreten bir İş Zekası analistinden daha iyi kim olabilir? Kendi sayı kırma sihirbazımız Stacey Armstrong'dan yol boyunca öğrendiği bazı Excel numaralarını paylaşmasını istedik. Pivot tablolardaki sütun genişliklerini yeniden boyutlandırma ilk hilesine ve URL'lerdeki verileri bölme ve birleştirme konusundakibu Excel Blog gönderisine göz atın.

Gençlerin dünyayı daha iyi bir yer haline getirmelerine yardımcı olan teknoloji becerileri. Bugünün gençleri yarının liderleri, girişimcileri ve yenilikçileridir. Teknoloji ve inovasyonun sürekli hızlanması inanılmaz fırsatlar yaratırken, bu yeni iş ve fırsatlara hazırlıklı olmak için doğru beceri, eğitim ve deneyimleri alarak ayak uydurmamız da bizi zorluyor. Birçok genç, iş bulmak için ihtiyaç duydukları deneyime, bilgiye veya bağlantılara sahip olmadıkları için mücadele ediyor. Senegalli bir BT öğrencisi olan Binta Coudy Dé, yakın tarihli bir röportajında, akranlarının sınıfta öğrendikleri şeyleri istihdam sağlamak için uygulamakta zorlandığını gözlemliyor. Microsoft, işletmeler, kar amacı gütmeyen topluluk ve hükümetlerle birlikte çalışarak teknoloji, eğitim ve deneyimler yoluyla gençlere fırsatlar sunmayı taahhüt eder. Tüm röportaj için Microsoft Vatandaşlık Bloguna gidin. Temmuz 2011'de New York'ta düzenlenen Imagine Cup Worldwide Finals'ta Team Cyan Girls'ün aşağıdaki fotoğrafına göz atın.

Takım Cıyansı

Weekend Reading'in bu baskısı için bir paket! Uğradığınız için teşekkürler!


 

27.10.2021

Diğer Haberler