Alışveriş Sepetim

Hafta Sonu Okuma: 16 Ağustos Sürüm–Windows 8.1, 18 Ekim'de yayınlanacak

Weekend Reading'in bu sürümünde, büyük vızıltı, Windows 8.1'in dünya çapında 18 Ekim sürümünün duyurulmasıydı. New York'ta, 120.000 eyalet çalışanının Office 365'e geçişi konusunda büyük bir beklenti var. Ve Sprint, kadrosuna yeni bir akıllı telefon ekledi: Samsung ATIV S Neo, Sprint'in uluslararası dolaşım yeteneklerine sahip ilk Windows Phone 8 cihazı.
Ekim 18, Windows 8.1 ve R2 dalgası gibi çok beklenen sürümler için uğurlu bir tarih olarak ortaya çıkıyor. Windows 8.1, Windows Mağazası aracılığıyla Windows 8'deki tüketiciler için ücretsiz bir güncelleştirme olarak kullanıma sunulacaktır. Windows 8.1'in bir parçası olarak 20'den fazla yeni ve geliştirilmiş Microsoft uygulamasının ve hizmetinin nasıl geldiğini görün. Ayrıca bu tarihte, Microsoft Windows Server 2012 R2, Windows System Center 2012 R2 ve en son Windows Intune güncelleştirmesi.
clip_image002
The Official Microsoft Blog 'da açıklandığı gibi, New York Eyaleti, e-posta sistemlerini birleştirmek, tanıdık Office uygulamalarına erişim sağlamak ve paylaşılan takvimleri devlet yürütme kurumları için çalışan 120.000'den fazla çalışan için bulut tabanlı birsisteme yerleştirmek için Office 365'i seçen en soneyalet hükümeti oldu. Bu çalışanlar, Windows için Supersite'den Paul Thurrott'tan Office 365 hakkındaen sık kullanılan beş şeyi görmek için en son "Garage Series" videosuna göz atabilir.
Bugünden itibaren, Satın alabilirsiniz Samsung ATIV S Neo Sprint,telefon serisine en son eklenen. HealthVaultTıbbi kayıtlarınızı yönetmenize ve fitness hedeflerinizi izlemeye yardımcı olan, Windows Phone ve Windows 8'de Haftanın Uygulaması olduğu için indirmek için iyi bir uygulama olabilir. Yeni veya mevcut Windows Phone cihazınızı doldurmanıza yardımcı olabilecek diğer oyunlar ve uygulamalar: Singster, "Chaos Rings," en son Kırmızı Şerit Fırsatları, " Hills of Glory3D"ve Active Fitness.
clip_image004Xbox oyunları, Xbox One'ın tasarımı ve Xbox Live paylaşımı, hayranların oyunlarını oynamalarına yardımcı olur. Çarşamba günü Los Angeles'ta düzenlenen "Call of Duty: Ghosts" Global Multiplayer Reveal etkinliğinde Xbox'tan Major Nelson, "Call of Duty: Ghosts" programında içeriden bir haber aldı. "Halo" haberlerinde, 343 Industries ve Dark Horse Comics, "Halo: Initiation" adlı üç bölümlü bir çizgi roman serisini başlatmak için bir ekip kurdu. Xbox'ın Summer of Arcade promosyonununbir parçası olarak, doğaüstü, punk-rock aşılı "Charlie Murder" Çarşamba günü 800 Microsoft Puanı için piyasaya sürüldü. Xbox Live Gold aboneleri de yeni MTV uygulaması. Binbaşı Nelson ayrıca yeni Xbox One kumandasınabir göz attı. Ayrıca Xbox, 21 Ağustos - 25 Ağustos tarihleri arasında gamescom için Köln, Almanya'ya giderken bunu da göstereceğini gösteriyor.
Çarşamba günü Xbox,oyuncuların katılımcı bir Xbox 360 oyunu için bir Season Pass satın almalarını ve aynı oyun için ücretsiz bir Xbox One Season Pass almalarını sağlayan Season Pass Garanti programını duyurdu. Xbox One demişken, yeni bir video ve röportaj sizi Xbox One'ın tasarımının perde arkasına götürüyor.
Pazartesi günü, Microsoft by the Numbers, işletmemiz ve şirketimiz hakkında bazı gerçekleri vurgulamak için tanıdıkbir arayüz kullanarak, Windows Mağazası'ndan nasıl 250 milyon indirme olduğu veya Skype kullanıcılarının günde iki milyar dakikaya kadar hizmette nasıl harcadığı gibi.
Microsoft Dünya Çapında Eğitim Başkan Yardımcısı Anthony Salcito, New York'ta bir "9-14" eğitim modelinin oluşturulması hakkında yazdı. 2014 sonbaharında açılacak bir okul, NYC Eğitim Departmanı, New York Şehir Üniversitesi ve New York Presbiteryen Hastanesi ile işbirliği yaparak öğrencileri bt kariyerine hazırlamaya odaklanacak. Teknoloji ve eğitimin birbirine bağlılığı, office'in Facebook sayfasına eski bir okul fotoğrafı gönderenlere, aktris Ali Larter ve Ofis ekibinden Jevon Fark ile aşağıdaki fotoğrafta görüldüğü gibi Office 365 Home Premium veya Surface Pro'ya bir yıllık abonelik kazanma şansı verecek olan Office'in "Okula Dönüş Throwback Çekilişleri" ile de geliyor. Office'ten bir infografik, teknolojinin tek bir nesilde ne kadar gömülü hale geldiğini de gösterir.
clip_image006
Ayrıca, windows'tan gelen özel tekliflerigörmek için Microsoft'un Facebook sayfasına göz atın.
clip_image008
Weekend Reading'in bu baskısı için bu kadar. Umarım hepiniz okula dönüş alışverişine başlarken harika bir hafta sonu geçirebilirsiniz!
Tarafından gönderildi Athima Chansanchai

Microsoft Haber Merkezi Personeli

 

27.10.2021

Diğer Haberler