Hafta Sonu Okuma: 13 Eylül Sürümü- Microsoft, Office 365'i dünya çapındaki kar amacı gütmeyen kuruluşlara bağışladı

Hafta Sonu Okuma'nın bu sayısında, Microsoft'un Office 365'i bağışlayarak kar amacı gütmeyen kuruluşların teknolojinin gücünden yararlanmasına nasıl yardımcı olmak için büyük bir adım attığına, 10 yıllık Öğrenmede İş Ortakları programının büyük başarılarına ve Xbox Music hizmetinin iOS ve Android cihazlara başlatılmasına dair hikayelerimiz var.

Microsoft, Salı günü İyilik için Teknoloji programı aracılığıyla Sivil Toplum Kuruluşları için Office 365'in genel kullanıma hazır olduğunu duyurdu. Teklif 41 ülkeye gitti ve Temmuz 2014'e kadar 90'a kadar ülkede kullanıma sunacağız. Müşteriler, Office 365 aracılığıyla buluta erişmenin ve daha basit bir BT yönetim yapısının avantajlarını zaten deneyimledi. Ve daha da iyisi, bu bağış ile, Kar Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için Office 365'i kullanabilecek kar amacı gütmeyen çalışanların sayısında bir sınır yoktur - binlerce personeli olan kuruluşlar için büyük bir nimettir.

Öğrenmede Ortaklar programı, milyonlarca öğretmen ve öğrenciye ulaşmanın 10 yılını kutluyor, onları teknoloji ve kaynaklarla güçlendiriyor. Microsoft'un dünya çapında eğitimden sorumlu başkan yardımcısı Anthony Salcito, programın dünyadaki eğitimcilerin hayatında ne kadar etki yaptığını gösteren, Öğrenmede İş Ortakları hakkında hiç bilmediğiniz 10 ilham verici şeyi paylaştı.

Xbox Music hizmeti Pazar günü iOS ve Android cihazlarda başlatıldı ve ayrıca Web oynatıcıya ücretsiz akış ekledi ve Xbox Music'i bir Web tarayıcısı olan herkese ücretsiz hale getirdi. Bu, çok daha fazla insanın tabletler, pc'ler, telefonlar ve TV'ler arasında müzik deneyimlerini entegre eden tek bir hizmet tarafından desteklenen 30 milyon şarkılık bir küresel kataloğa erişmesini sağlar.

Ayrıca Xbox cephesinde, Windows 8, Windows Phone ve Xbox 360 için fantasy football'u Haftanın Uygulaması olarak NFL.com öne çıkarıyoruz - normal sezonun ilk haftası için tam zamanında! Ayrıca "Call of Duty: Ghosts" tek oyuncu kampanyasının resmi fragmanını gördük ve Xbox SmartGlass yardımcı uygulamasının Xbox One'a neler getireceği hakkında daha fazla bilgi edindik. Major Nelson'ın hayranları, "Xbox One Tour: Road to Launch" (Xbox One Tour: Road to Launch)adlı eserinin bir parçası olarak 19 ve 20 Eylül'de New England'ı ziyaret ederken onunla tanışma şansı yakalayacak. (Ayrıca lansmandan önce bazı Xbox One oyunlarına da göz atabilirsiniz.) PAX Prime 2013'ü kaçırdıysanız, Gavin Gear'ın özetinegöz atın , bu da sizi oradaymış gibi hissettirecektir.

clip_image002

Microsoft pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı Tami Reller, Çarşamba günü Intel Developer Forum 2013'te Windows ve Microsoft ile Intel arasındaki 25 yıldan uzun süreli ortaklık hakkında konuştu. Reller'ın konuşması, Windows 8.1 RTM (sürümden üretime), Visual Studio 2013 RC ve Windows Server 2012 R2 RTM'nin kullanılabilirliğindengünler sonra geldi. Microsoft ayrıca tamamen yerleşik bir Skype uygulamasının yayın öncesi sürümüne ilkbakış . Ayrıca Çarşamba günü, Windows'un en büyük avantajlarından birini yansıtan etkileyici bir iş bilgisayarı yelpazesi gördük: her iş ve bireysel ihtiyacı karşılayan çeşitli cihazlar.

clip_image004

Windows Phone cihazlarında uygulama ve oyun alışverişi yapanlar için daha fazla öneride verdik. Windows Phone Blogu indie-made oyunların bir toplama vardı The Next Big Thing koleksiyonu, Bu haftaki Personel App Pick, Weather Flow, Microsoft'ta pazarlama yöneticisi olan Andrea Rubin'den geldi. (Aşağıdaki resme bakın.) Son zamanlarda gözümüze çarpan diğer mobil ikramlar arasında "The Sims FreePlay," "Polyhegrams" ve Windows Phone için "Monsters University" uygulaması. Başka bir eğlenceli dikkat dağıtıcı için, YouTube'da sadece iki hafta içinde yaklaşık 8 milyon izlenme alan "Resital" başlıklı yeni Windows Phone reklamının arkasındaki hikayeye göz atın.

clip_image005

Bu hafta Microsoft Facebook sayfasında Katy Perry'nin "Roar" için bir kamera arkası videosu çektiğimizi öğrendik tamamen bir Nokia Lumia 1020.

Weekend Reading'in son baskısı bu kadar. Harika bir hafta sonu 2.

Tarafından gönderildi Athima Chansanchai
Microsoft Haber Merkezi Personeli

04.11.2021

Diğer Haberler