Alışveriş Sepetim
19,023
20,685

Hafta Sonu Okuma: 12 Nisan Sürümü - Yeni Oyunlar Windows Phone Mağazasına Geldi

Weekend Reading'in bu sürümünde, yeni Windows Phone uygulamaları ve oyunlarının harika bir toplaması, Ericsson ile Mediaroom'u satın alma anlaşmamız, iki büyük Bulut müşteri galibiyeti ve GeoFlow kod adlı harika bir Microsoft Research projesi var.

Windows Phone uygulaması toplama. Windows Phone Mağazası harika oyunlar ve uygulamalar stoklayıp devam ediyor. Bu haftanın başlarında, Xbox ve Gameloft'tan mobil oyunların sınırlarını zorlayan birinci şahıs nişancı oyunu Modern Combat 4: Zero Hour,Windows Phone Mağazası'na geldi. Oyun, bir nükleer felaketin ardından küresel yıkımı önlemek için birimine yardım eden elit bir askerin botlarına koyar. Gameloft bu seferkinin tüm duraklarını çekti. Oyuna göz atmak için aşağıdaki videoya göz atın ve bu yazıyı okuyun Windows Phone Blog. Ayrıca, Windows Phone Blog Editörü Michael Stroh, Monster Island, Gravity Guy, Fragger ve iStunt 2 dahil olmak üzere dört oyunun Pazartesi gününe kadar satışta olduğunu bildirdi. Son olarak, Windows Phone blog yazarı Casey McGee, 33 millik bir taşra maceralarında kullandığı Windows Phone uygulamalarınınbu toplamayı yazdı.

Medya odası ve tv yolculuğumuz. Bu haftanın başlarında Microsoft ve Ericsson, Ericsson'un dünyanın dört bir yanındaki TV operatörleri tarafından dağıtılan bir numaralı IPTV platformu Mediaroom'ı satın alması için kesin bir anlaşma açıkladı. Bu satın alma, her iki taraf için de karşılıklı yarar ve stratejik olarak uyumludur. Ericsson, Mediaroom'un büyümesine ve başarısına müşterilerin, çalışanların ve sektörün yararına yatırım yapmaya devam edecektir. Microsoft'un odak noktasının yüzde 100'ü Xbox ile tüketici TV stratejisine odaklanmasına izin verir. İnteraktif Eğlence İşletmesi Pazarlama, Strateji ve İş Dünyasından Sorumlu Kurumsal Başkan Yardımcısı Yusuf Mehdi'nin Pazartesi günkü yazısını Resmi Microsoft Blog'da okuyun.

Microsoft, zirvede 5.000 BT Pro'dan önce Bulut ivmesi gösterir. Pazartesi günü, iki yeni müşterinin - Domino's Pizza ve Xerox - kritik iş uygulamaları sunmak için altyapı teknolojilerimizi kullandığını duyurduk. Ayrıca birkaç yeni ürün ve hizmet güncellemesi duyurduk. Windows Server & System Center'ın kurumsal başkan yardımcısı Brad Anderson'dan The Official Microsoft Blog'daki bu Pazartesi gönderisinde tüm hikayeyi alın.

Proje kod adı GeoFlow açıklandı. Perşembe günü Microsoft, Microsoft içindeki çeşitli ekipler arasındaki işbirliklerinin bir sonucu olarak Excel 2013 için "GeoFlow" Preview proje kod adının kullanılabilirliğini duyurdu. GeoFlow, coğrafi ve zamansal verileri görsel olarak çizmenize, bu verileri 3B olarak analiz etmenize ve başkalarıyla paylaşmak için etkileşimli "turlar" oluşturmanıza olanak tanır. GeoFlow, büyükhacimli astronomik ve jeolojik verileri araştırmak için bilimsel ve akademik topluluklar için başarılı WorldWide Telescope projesinden gelişen Microsoft Research 'ün kökenini ortaya çıkardı. Araştırmacılar, GeoFlow'u araştırma laboratuvarının başlangıcından Excel'deki bu genel önizleme kullanılabilirliğine getirmek için Office ürün ekibiyle yakın işbirliği yaptı. Aşağıdaki videoyu izleyin ve ardından hikayenin geri kalanını almak için Excel Blog'a gidin.

Spor programcılığı konusunda NBC Sports Group ile Microsoft takımları. Salı günü, National Association of Broadcasters Show'da Microsoft ve NBC Sports Group, Windows Azure Media Services'ı NBCSports.com, NBCOlympics.com ve GolfChannel.com dahil olmak üzere NBC Sports'un dijital platformlarında kullanmak için ortaklık kurduklarını duyurdu. Bu yaz kullanıma sunulacak olan anlaşma sayesinde Microsoft, akıllı telefonlar, tabletler ve pc'ler gibi cihazlarda 5.000 saatten fazla oyun ve etkinlik için hem canlı akış hem de isteğe bağlı görüntüleme hizmetleri sağlayacaktır.

Windows XP desteği bir yıl içinde sona erer. Bundan bir yıl sonra, Windows XP'nin destek sonu tarihinin son kilometre taşı olacaktır. 8 Nisan 2014'ten itibaren, Microsoft artık Windows XP kullanıcıları için destek sağlamayacaktır. Bu, müşterilerin ve iş ortaklarının artık işletim sisteminde güvenlik güncelleştirmeleri almayacağı veya bu süreden sonra Microsoft'un teknik desteğinden yararlanabileceği anlamına gelir. Windows XP'den Windows 7 ve Windows 8'de daha modern bir platforma geçmek, BT altyapınızı gelecekteki teknoloji çözümleri ve şirketinizin büyümesi için hazırlayacaktır. Windows 8, yeni nesil donanım seçenekleri için tasarlanmış modern bir platform oluştururken hız, güvenilirlik ve güvenlik gibi Windows 7 temelleri üzerine inşa edilen modern işletmeler için modern işletim sistemidir. Daha fazla ayrıntı için, bu Pazartesi yazısını okuyun İş Blogunuz için Windows.

Hafta Sonu Okuması'nın son baskısı için bu kadar! İyi hafta sonları ve pazartesi günü burada görüşürüz!

Tarafından gönderildi Jeff Meisner
Editor, Resmi Microsoft Blog

27.10.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.