Alışveriş Sepetim

Hafta Sonu Okuma: 10 Mayıs Sürümü-Windows Phone için YouTube ve Foursquare uygulamaları önemli güncellemeler alıyor

Weekend Reading'in bu sürümünde, Windows Phone için YouTube ve Foursquare uygulamalarında büyük güncellemeler alan hikayeler, Verizon Wireless müşterileri için Nokia Lumia 928'in piyasaya sürülmesi, Microsoft'un şirket başkan yardımcısı Amy Hood'un şirketin finans direktörü olarak adlandırı ve daha fazlası var.

Microsoft, Kurumsal Başkan Yardımcısı Amy Hood'ı yeni Microsoft finans müdürü olarak adlandıran şirket başkanı olarak adlandırırken. Microsoft Çarşamba günü Amy Hood'un Microsoft mali işler müdürü olarak atandığını ve sorunsuz bir geçiş sağlamak için Haziran ayı sonuna kadar Microsoft'ta kalacak olan giden CFO Peter Klein'ın yerini aldığını duyurdu. Davlumbaz hemen CFO'su olur. 41 yaşındaki Hood, Aralık 2002'de Microsoft'a katıldı ve şu anda MBD'nin CFO'su olarak görev yapıyor ve 24,1 milyar dolarlık işletme için tüm finansal strateji, yönetim ve raporlamayı denetliyor. Bu haberin geri kalanında, Microsoft Haber Merkezi 'ne gidin.

Windows Phone için YouTube ve Foursquare uygulamaları büyük güncellemeler alır. Hem Foursquare hem de YouTube'un yeni geliştirilmiş sürümleri Salı günü Windows Phone Mağazası'na geldi ve iki popüler uygulamaya ek Windows Phone 8 özellikleri getirdi. Güncellenmiş YouTube uygulaması, kanalları, çalma listelerini ve sonuçları doğrudan Başlangıç Ekranınıza sabitlemenize, oynatma listesi deneyimini dokunma dostu bir film filmi olarak yeniden tasarlamanıza ve uygulamayı Kid's Corner'a sabitleyerek ve YouTube Güvenlik Ayarlarınızıyapılandırarak küçüklerin izleyebileceği videoları sınırlamanıza olanak tanır. Konum tabanlı sosyal uygulama Foursquare artık sesli komutlar içerir, böylece ilgi çekici noktalarda bulmak ve check-in yapmak için sesinizi kullanabilirsiniz ve ayrıca kilit ekranınıza bildirimler getirir ve en sevdiğiniz kişileri ve yerleri Başlangıç ekranınıza sabitlemenizi sağlar. Aşağıda güncellenmiş YouTube uygulamasından ekran görüntüleri verilmiştir.

Şimdi Mağazada: Windows Phone 8 için Hulu Plus. "Modern Aile", "Family Guy" veya "Topluluk" gibi şovların hayranıysanız, Windows Phone 8 için Hulu Plus uygulamasının artık Windows Phone Mağazası'nda kullanılabilir olduğunu bilmek sizi mutlu edecektir. Uygulama ücretsizdir, ancak Windows Phone Blog Editörü Michael Stroh'un Pazartesi günkü blog yazısında belirttiği gibi, "bir Hulu Plus aboneliği size ayda 8 $ çalıştıracaktır." Bu güzel Windows Phone tasarım dokunuşlarından bazılarının ne olduğunu öğrenmek için Windows Phone Bloguna gidin. Ayrıca, Resimlerinizin ve videolarınızın tam çözünürlüklü yedek kopyalarını Microsoft'un bulut depolama hizmeti SkyDrive'a kaydetmenizi sağlayan harika bir Windows Phone 8 özelliği hakkında Windows Phone Blog'daki bu gönderiye göz atın.

Hulu Plus

SkyDrive'ı kullanan 250 milyondan fazla kişi. Windows 8'in Ekim 2012'de piyasaya sürülmesinden bu yana, 50 milyon kişi daha SkyDrive'ı kullanmaya başladı ve önemli bir kilometre taşına ulaşmamıza yardımcı oldu - 250 milyondan fazla kişi şimdi dosyalarını kaydetmek için yeni yer olarak SkyDrive'ı kullanıyor. Yalnızca son birkaç ay içinde SkyDrive'ı yeni Office için varsayılan kaydetme konumuhaline geldik , iOS için SkyDrive uygulamasınıgüncelledik ve SkyDrive yüklemesinde önemli performans iyileştirmeleri yaptık. Hikayenin tamamı için SkyDrive'ın önemli kilometre taşlarını yakalayan oldukça havalı bir infografik içeren Inside SkyDrive Bloguna gidin.

Verizon Wireless için Nokia Lumia 928 16 Mayıs'ta piyasaya sürüldü. Verizon Wireless müşterileri, bekleyişiniz bitmek üzere. Önümüzdeki Perşembe, Nokia Lumia 928 (aşağıda resmedilmiştir) satışa çıkıyor. Fin telefon üreticisinden Verizon Wireless'a özel ilk Windows Phone 8'dir. Siyah veya beyaz olarak mevcut olan telefon 99,99 DOLARA mal olacak (50 DOLARLık posta indirimi ve iki yıllık sözleşme ile). Birini alın ve sınırlı bir süre için 145.000 uygulama ve oyunla Windows Phone Mağazası'ndan alışveriş yapmak için 25 $ alacaksınız(ince baskıyı okuyun). Windows Phone Blog'da hikayenin tamamı vardır. Ayrıca, bu ayın başlarında Walmart'ta satışa gitmesi beklenen Huawei'nin ilk Windows Phone 8 akıllı telefonu Olan Huawei W1 hakkında bu haftanın başlarındaki haberlere bakın.

7506_Lumia%20928

Facebook'taki şeyler hakkında doğrudan Bing'den yorum yapın ve beğenin. Geçen yıl sosyal kenar çubuğunun tanıtılmasının ardından, daha da kullanışlı hale getirmenin yollarını araştırıyoruz. Şimdi, kenar çubuğunda ilgili bir Facebook gönderisinde yorumların yanı sıra Bing'den ayrılmak zorunda kalmadan kendi gönderinizi ekleme yeteneğini göreceksiniz. Ayrıca bir gönderiyi doğrudan Bing'den "Beğenebilirsiniz". Artık arkadaşlarınızın ne aradığınız hakkında ne bildiğini görebilir ve arama sayfasından çıkmadan doğrudan onlarla etkileşime girebilirsiniz. Bu yeni özelliklerin nasıl çalıştığını görmek için, Bing Arama Blogundabu yazıyı okuyun.

Weekend Reading'in bu baskısı için bu kadar! Resmi Microsoft Blog'a uğradığınız için teşekkürler!

Tarafından gönderildi Jeff Meisner
Editor, Resmi Microsoft Blog


 

27.10.2021

Diğer Haberler