Alışveriş Sepetim

Hafta Sonu Okuma: 10 Haziran-Microsoft, Windows Phone için yeni Xbox LIVE oyunlarını E3'te, ayrıca Bing, MSN, Windows Live ve Sir Richard Branson'ı duyurdu

Bu hafta Microsoft'un birçok haberi var ve hepsi Electronic Entertainment Expo (E3) ile ilgili değildi.

Bazı önemli noktalar: Microsoft, Washington Eyaleti'ndeki yeni bir eğitim girişimine beş yıl içinde 25 milyon dolar taahhüt etti, Prodiance'ı satın aldı ve Bing for Mobile'da yeni sosyal yetenekleri duyurdu.

E3'ten yeni: Xbox LIVE geliştirmeleri ve Windows Phone için yeni oyunlar. Salı günü Microsoft, "Beards and Beaks", "Hasta la Muerte", "Top Gun" ve "Splinter Cell" gibi bazı harika yeni oyun oyunlarına ek olarak, Mango kod adlı Windows Phone'un piyasaya sürülmesiyle birlikte bazı yeni Xbox LIVE işlevlerini duyurdu. Ayrıca, Windows Phone kullanıcıları yakında Xbox LIVE Extras uygulaması için bir güncelleme bulacaklar - bu yeni Avatar Marketplace! Şimdi, Avatarınızı telefonunuzda çok çeşitli aksesuarlar ve kıyafetlerle özelleştirmek için daha fazla seçeneğiniz var. E3'teki tüm haberleri tam olarak tamamlamak için, bu Salı yazısını Resmi Microsoft Blog .

Windows Phone "Mango" ve SkyDrive. Microsoft, cihazlar ve platformlar arasında bilgilerinize erişim sağlayan bulut hizmetleri sunmayı taahhüt ediyor. Hotmail, cihazlar arasında posta, takvim ve kişilerin eşitlenmesini sağlar ve SkyDrive, Web aracılığıyla dünyanın her yerinden 25 GB'a kadar belge, fotoğraf ve videoya erişmenizi sağlar. Bu Çarşamba yazısını Inside Windows Live Blog'da okuyun ve SkyDrive'daki iyileştirmeler hakkında Winrumors'daki bu parça Microsoft, Windows Phone mobil platformunun "Mango" olarak adlandırılan bir sonraki sürümü için yapıyor.

Mobil Gözatma için Bing daha sosyal hale gelir. Çarşamba günü Microsoft, insanların hareket halindeyken daha hızlı ve daha bilinçli kararlar vermelerine yardımcı olacak bir dizi yeni özellik içeren Bing for Mobile Browse (m.bing.com) güncellemesini açıkladı. Güncellemeler, Facebook'ta paylaşmayı, haberlere erişmeyi, yerel listeleri ve yol tariflerini tek bir görünümde görmeyi, geçmiş aramalara başvurmayı ve popüler konuları görüntülemeyi kolaylaştırır. Yeni özelliklerden bazılarına daha yakından bakmak için Bing Arama Blog'daki bu gönderiyi okuyun.

Microsoft, Prodiance'ı satın alacak. Elektronik tablolar ve veriler birçok kuruluşun işlemlerinin anahtarıdır, ancak genellikle kontrolsüz ortamlarda oluşturulan zamanlardır. Salı günü Microsoft, müşterilerin bu riski azaltmalarına ve veri uyumluluğunu ve denetimini geliştirmelerine yardımcı olmak için bir adım daha attı. Şirket, Kurumsal Risk Yönetimi (ERM) yazılımının lider sağlayıcısı Prodiance'ısatın aldı. Prodiance değerli bir Microsoft iş ortağıdır ve şirket artık tamamen sahip olunan bir yan kuruluş haline gelecektir. Prodiance'ın satın alınması, uyumlulukla ilgili çözümlerin Office ve SharePoint'in gelecekteki sürümleriyle daha derin entegrasyonunu sağlar. Daha fazla ayrıntı için Office Blog'daki bu gönderiye göz atın.

Microsoft ve Boeing, Washington eyaletinde eğitim konusunda bir araya geliyor. Pazartesi günü, Washington State Gov. Chris Gregoire, yükseköğretim sistemimizi stabilize etmeye ve lisans derecesi kazanan Washington öğrencilerinin sayısını artırmaya yardımcı olmak için yeni fon çekmeye yenilikçi bir yaklaşım olan yeni kamu-özel Washington Fırsat Bursu'nu oluşturan önemli bir yasa imzaladı. Bu yeni programın başlatılmasına yardımcı olmak için, Microsoft ve Boeing Co. önümüzdeki beş yıl içinde çabaya 25 milyon dolar taahhüt etti. Tüm hikaye için Microsoft Genel Danışmanı Brad Smith'in Sorunlar Blog gönderisinde bu Microsoft'aokuyun.

MSN Mobile yenilenmiş video deneyimini başlattı. MSN kısa süre önce MSN Mobile'daki MSN Video kanalında büyük güncellemeler sunarak hareket halindeyken video keşfetmeyi ve izlemeyi kolaylaştırdı. Güncellenmiş MSN mobil kanalı, Windows Phone 7, iOS cihazları ve Android 2 dahil olmak üzere tüm büyük mobil platformlar tarafından desteklenmektedir. Güncellemeler arasında geliştirilmiş video oynatma ve viral, spor ve ünlüler de dahil olmak üzere haftanın 7 günü 24 saat güncellenen çok sayıda kategorideki geniş bir video koleksiyonuna erişim yer alıyor. Hikayenin geri kalanı için MSN Blog'daki bu Çarşamba yazısını okuyun.

Sör Richard Branson Dünya Ortak Konferansı'nda manşetlerde. Microsoft, Perşembe günü Virgin Group'un kurucusu ve başkanı Sir Richard Branson'ın 13 Temmuz'da Los Angeles'taki Staples Center'da düzenlenecek Microsoft'un Dünya Çapında İş Ortağı Konferansı'nda yaklaşık 15.000 katılımcıya hitap edeceğini duyurdu. Daha fazla ayrıntı için Microsoft'un Dünya Çapında İş Ortağı Grubu'nun kurumsal başkan yardımcısı Jon Roskill'in bu Perşembe blog gönderisini okuyun.

ABD Yenilikçi Eğitim Forumu. Microsoft, Perşembe günü 2011 Microsoft ABD Yenilikçi Eğitim Forumu'na (IEF) katılacak 72 ek eğitimcinin seçilerek seçilerek duyurundu. Bu ikinci tur finalistler, sınıfta teknolojiyi kullanmanın yaratıcı yollarını sergilemek için Temmuz ayında Redmond'daki Microsoft kampüsüne seyahat eden daha önce duyurulan finalistlere katılacaklar. Bu yıl, Microsoft Partners in Learning, öğretmenlerin sınıf müfredatlarını teknolojiyi kullanarak dönüştüren rekor sayıda gönderim gördü. Ayrıca, bu haftanın başlarında, Microsoft'un ABD Öğrenme ortakları kıdemli direktörü Andrew Ko, öğretmenlerin zorbalıkla mücadele etmek için teknolojiyi nasıl kullandıklarına dair Sorunlar Blog gönderisine bu Microsoft'u yazdı.

Hafta Sonu Okuma'nın bu sürümü için Microsoft Haber Merkezi'ne uğradığınız için teşekkür ederim. Haftaya burada görüşürüz!

Tarafından gönderildi Jeff
Meisner 
Editor, Resmi Microsoft Blog

30.10.2021

Diğer Haberler