Alışveriş Sepetim

Hafta Sonu Okuma: 1 Haziran-Yeni Bing İlk Kez Çıkıyor, Windows 8 Sürüm Önizlemesi Kullanıma Sunuldu ve Photosynth Marketplace'e Geldi, ayrıca SkyDrive, Office 365 & E3

Weekend Reading'in bu sürümü, yeni Bing'in piyasaya sürülmesi, Windows 8 Release Preview'ın kullanılabilirliği, bir E3 teaser'ı ve Windows Phone için Photosynth adlı güzel bir yeni kamera uygulamasının piyasaya sürülmesi de dahil olmak üzere büyük haber külçeleriyle doludur.
Bugün satışa sunulan yeni Bing, sizi aramaktan yapmaya götürür. Hiç aramak için çok fazla zaman harcadığınızı ve yeterince zaman harcamadığınızı hissettiniz mi? Eğer öyleyse, yalnız değilsin. Bing ve Impulse Research tarafından yapılan yakın tarihli bir ankete göre, insanların yaklaşık yüzde 75'i çevrimiçi bilgi aramak istediklerinden daha fazla zaman harcıyor. Web'den, uzmanlardan ve meraklılardan ve arkadaşlarınızdan gelen bilgileri bir araya getiren yeni Bing tasarımı ile zaman kaybı araması geçmişte kaldı - bugün http://www.bing.com. Yeni Bing hakkında daha fazla bilgiye Microsoft Haber Merkezi'ndenbilirsiniz. Ayrıca, Bing'in yeni Snapshot özelliği hakkındaki bu Bing Arama Blog gönderisini kaçırmayın ve Çevrimiçi Hizmetler Bölümü Başkanı Qi Lu ile aşağıdaki videoyu izlediğinden emin olun. Son olarak, Bing Summer of Doing 'deki bugünün blog gönderisinegöz atın.


"); ]]>
Microsoft, Windows 8 Sürüm Önizlemesi'nin kullanıma uza olduğunu duyurdu. Microsoft, merakla beklenen Windows 8 işletim sisteminin bir sonraki kilometre taşı olan Windows 8 Release Preview'ın kullanılabilirliğini Perşembe günü duyurdu. Artık http://preview.windows.com'de14 dilde indirilebilir Windows 8 Release Preview, klavye ve fareye olduğu gibi dokunmaya eşit derecede iyi yanıt veren yeni bir kullanıcı arayüzü ile birlikte hızlı ve akıcı bir deneyim sunar. İlk 24 saat içinde 1 milyondan fazla kez indirilen Windows 8 Consumer Preview'un Şubat sürümünden bu yana, Windows 8 tüm zamanların en çok test edilen Microsoft işletim sistemi haline geldi ve Perşembe günkü sürümle birlikte, üretime geçmeden önce son geliştirme aşamasına giriyor. Microsoft Haber Merkezi'ne ve Windows ve Windows Live Bölüm Başkanı Steven Sinofsky'nin hikayenin geri kalanı için Windows 8'i oluşturmayla ilgili bir gönderisine gidin. Aşağıda, Windows 8 Sürüm Önizlemesi'ndeki Windows Mağazası'nın ekran görüntüsü verilmiştir:
product_win8 store_Page
Kutunun ötesinde Xbox. Muhtemelen bildiğiniz gibi Electronic Entertainment Expo (E3) önümüzdeki hafta Los Angeles'ta başlıyor. Kaçırdıysanız, Microsoft'un E3'teaçıklayacağı bazı haberlerde perdeyi kaldıran İnteraktif Eğlence Bölümü'nün pazarlama müdürü Yusuf Mehdi'nin Resmi Microsoft Blog'daki bu Salı gönderiye göz atın. 4 Haziran Pazartesi günü saat 9:30'da pt.m başlıyoruz. Spike TV ile ortaklığımız olsa da bizi canlı tv'de, Web'de (Xbox.com) ve ilk kez Xbox LIVE'da izleyebilirsiniz.
Photosynth, Windows Phone'a gelir. Telefonunun kamerası çok daha heyecanlı oldu. Marketplace için etkileyici bir ayı geride bırakmayan Windows Phone için ücretsiz ve çok beklenen Photosynth uygulaması geldi. Şimdi indirin. Fotosynth nedir? Basitçe söylemek gerekirse, düz eski 2D çekimlerden görkemli 3D panoramalar oluşturmak için bir Microsoft teknolojisidir. Her ne kadar bu özet Fotosinth'in ne kadar büyülü olduğuna dair pek bir şey ifade etmese de. Marketplace zaten birkaç sağlam panorama uygulamasına ev sahipliği yapıyor. Ancak Photosynth ekibinin bugün blogunda belirttiği gibi, bunun gibi bir şey yok: Tam bir panoramik küreyi bir araya getirebilen tek mobil uygulama (yatay ve dikey olarak 360 derece.) Bu hikaye hakkında daha fazla bilgi için, Windows Phone Blog'daki bu Çarşamba yazısını ve Microsoft'ta İleri 'dekibu Çarşamba gönderisini okuyun. Aşağıda Photosynth uygulaması kullanılarak çekilen bir resim verilmiştir:
Fotosuz çekim
Hükümet için Office 365 duyurusu. Amerika Birleşik Devletleri'ndeki devlet müşterileri için harika haberler duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. İlk olarak, Hükümet için Office 365'i tanıtıyoruz. Office 365 for Government, ABD devlet verilerini ayrılmış bir topluluk bulutunda depolayan yeni bir çok kiracılı hizmettir. Diğer Office 365 teklifleri gibi Exchange Online, Lync Online, SharePoint Online ve Office Professional Plus gibi üretkenlik ve işbirliği hizmetleri içerir. Daha fazla ayrıntı için Office 365 Blog'daki bu Çarşamba gönderiye göz atın.
Windows ve Mac için SkyDrive uygulamalarına yönelik güncelleştirmeler. Yakın zamanda Windows Phone için SkyDrive uygulamasına birkaç küçük hatayı düzelten bir güncelleme sunduk ve yolda iOS uygulamamızda da yalnızca hata düzeltmeye yönelik küçük bir güncellememiz var. Ayrıca, windows masaüstü ve Mac için SkyDrive uygulamalarına, önümüzdeki hafta boyunca PC'nizde veya Mac'inizde otomatik olarak görünecek güncellemeleri de iletmeye başlıyoruz. Güncellemeler arka planda otomatik olarak gerçekleştiği için hiçbir şey yapmanız gerekmez. Mosey, güncelleme hakkında daha fazla bilgi edinmek için Inside Windows Live Blog'a gidin.
Microsoft, Latin Amerika ve Karayipler'deki genç işsizliği ele alma taahhüdünü güçlendiriyor. Microsoft, bu hafta düzenlediği yıllık Hükümet Liderleri Forumu - Amerika'da, bölgedeki genç işsizliği azaltmak amacıyla Latin Amerika ve Karayipler'deki gençlere fırsatlar yaratma taahhüdünü güçlendirdi. Şirket, Latin Amerika ve Karayipler bölgesinde 1 milyon genci eğitmeyi ve bu gençlerin en az yüzde 50'sini önümüzdeki 10 yıl boyunca işlerine yerleştirmeyi amaçlayan yeni bir girişim olan Yeni İstihdam Fırsatları'nın(NEO)yakın zamanda başlatılmasına katılımını detaylandırdı. Forum hakkında daha fazla bilgiye Microsoft Haber Merkezi'nde ve bu yazıda ve Microsoft'takibu yazıda Sorunlar .
Weekend Reading'in son baskısına göz attın mı? İyi hafta sonları!
Tarafından gönderildi Jeff Meisner

Editor, Resmi Microsoft

30.10.2021

Diğer Haberler