Hafta Sonu Okuma: 1 Ağustos-Yeni kurumsal önizleme, işletmelerin Windows 8.1'i test sürüşü için çıkarmasını sağlar

Hafta Sonu Okuma'nın bu sürümünde, yeni Windows 8.1 Enterprise Preview, Windows 8 için Twitter uygulamasına bir güncelleme (ve diğer uygulama haberlerinin TONLARı), Nokia Lumia 1020'nin ve 41 megapiksel kamerasının piyasaya sürülmesi ve SkyDrive'daki en son iyileştirmeler hakkında hikayelerimiz var. Hiçbirini kaçırmayın!
Yeni kurumsal önizleme, şirketlerin Windows 8.1'de lastikleri tekmelemesini sağlar. Windows 8.1 Enterprise Preview, müşterilerin işletim sistemini kendi ortamlarında test etmeye başlayabilmesi için artık indirilebilir. Windows 8.1 Enterprise Preview, Window 8.1 Preview'da, günümüz şirketlerinin mobilite, güvenlik, yönetim ve sanallaştırma ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış premium özellikler ekler. Windows 8.1 Enterprise sürümünde sunulacak premium özellikler arasında Windows To Go Creator, Start Screen Control, DirectAccess, BranchCache, Virtual Desktop Infrastructure, AppLocker ve Windows Enterprise Side-Loading bulunur. Hikayenin geri kalanı için İş Blogunuz için Windows'a gidin.
Windows 8 için Twitter uygulaması güncellendi ve diğer uygulama haberleri. Windows 8 için Twitter uygulaması, bir avuç hata düzeltmesinin yanı sıra birkaç hoş geldiniz yeni özelliğiyle yeni güncellendi. Yeni sürüm, birden fazla hesabı yönetmenize, listeleri veya kullanıcı profillerini başlangıç ekranınıza sabitlemenize ve başka bir kullanıcının profilinden listeleri görüntülemenize olanak tanır. Brandon LeBlanc'ın Windows Deneyimi Blog gönderisindeyeni özelliklerin ekranlarını görebilirsiniz. Diğer uygulama haberlerinde, klasik kart oyunu UNO artık Windows Phone Store'da UNO & Amp; Friends adlı yeni bir çok oyunculu sosyal oyun deneyimi şeklinde mevcut. Ve bu haftaki Red Stripe Fırsatlarında,Monopoly, Phototastic ve Radiant Windows Phone Store'da indirimli fiyatlarla mevcuttur. Son olarak, tüm shutterbug'lar için Hipstamatic OGGL artık Windows Phone 8 cihazları. Uygulama, yakalamak üzere olduğunuz anı geliştirebilecek çeşitli durumsal filtreler sağlar ve ardından görüntüleri sosyal ağlara, Facebook'a, Twitter'a ve Flickr'a yükleyebilirsiniz.
Twitter for Windows 8
Çığır açan 41 megapiksel kamerasıyla Nokia Lumia 1020 artık AT&T'de. Nokia Lumia 1020 – 41 megapiksel kamerası nedeniyle şimdiden etkileyici yorumlar alıyor – artık AT&T'nin çevrimiçi ve perakende mağazalarında satışa sunuldu. Standart bir sözleşme ile 299 dolara mal olan 4G LTE telefon sarı, beyaz ve siyah renklerde geliyor. Bu hikayenin geri kalanını almak için, Windows Phone Blog' a gidin Lumia 1020'yi bir Microsoft Store'dan satın alan müşteriler için bazı özel teklifler hakkında da ayrıntılara sahip . Bu lumia 1020 tüm ihtişamıyla aşağıda.
1513_1200-nokia_lumia-1020_product_image_0C385C67_31DE8A0F
SkyDrive.com, fotoğraflarınızı görüntülemenin, paylaşmanın ve aramanın en güzel ve güçlü yolunu oluşturur. SkyDrive.com, daha fazla dosya türü, yeni düzenleme özellikleri, herkesle paylaşmanın daha fazla yolu ve paylaştıklarınızın denetimleriyle en değerli dijital anılarınızı saklamak için daha da iyi bir yer haline geldi. Her şeyden önce, Salı günü yayınlanan güncelleme Web'e daha fazla fotoğraf özelliği getiriyor. SkyDrive, uzun bir süredir RAW kamera dosyaları için yerel desteğe sahipti - fotoğrafçıların ellerinden gelen en kaliteli fotoğrafları depolamak ve paylaşmak için SkyDrive'ı kullanmalarına izin veriyor. SkyDrive ayrıca diğer fotoğraf dosyası türlerine de baktı ve güncellemeler yaptı, böylece bunların tadını çıkarabilirsiniz. Web'de animasyonlu bir GIF gördüyseniz (ve muhtemelengüldüyseniz), aynı animasyonlu GIF'i SkyDrive'a kaydettiğinizde ve paylaştığınızda animasyonlu olmadığını bulmak sizi hayal kırıklığına uğrattı. Bu en son güncelleme ile en sevdiğiniz animasyonlu GIF'leri tüm görkemleriyle görüntüleyebilirsiniz. Hikayenin geri kalanı için SkyDrive Blog'daki bu gönderiye göz atın.
SkyDrive-rotate_thumb_33B697A4
Bu hafta birçok Xbox haberi. "Call of Duty: Ghosts" dünya çapında piyasaya sürüldüğinde bu sonbaharda ne tür çok oyunculu bir deneyim bekleyebilirsiniz? Larry Hryb (Xbox Live'dan Major Nelson) ve Kate Yeager.m'ın Infinity Ward'daki ekiple xbox live'da canlı yayına ev sahipliği yaptığı 14 Ağustos saat 10:30'da.m 10:30'da PT'de öğrenin. Küresel gösterim, çok oyunculu her şeyde derinlemesine devam edecek ve her yıl "Call of Duty" oynayan 40 milyondan fazla hayran için birkaç dünya prömiyeri duyurusu içerecek. CallofDuty.comdaha fazla bilgi edinin. Major Nelson ve Xbox Wire blog gönderilerine de göz atabilirsiniz. Ayrıca, bu haftanın başlarında Xbox Live için Comedy Central ve Nickelodeon uygulamalarının kullanıma sunulduğu açıklandı. Ve oyuncular, Xbox One'ın yeni nesil çöpçatanlık hizmeti Smart Match hakkında bilmeniz gereken üç şeyi size söyleyen Xbox Wire'daki bu gönderiyekesinlikle göz atmak isteyeceksiniz. Son olarak, Xbox için oyun oluşturmanın nelere yol aldığını bilmek istiyorsanız, "Ryse: Roma'nın Oğlu" ve "Dead Rising 3" filmlerinin perde arkasına geçen bu Xbox Wire hikayelerine kesinlikle göz atabilirsiniz.
"Beyaz Tahtada", 3D nesneler oluşturmanın bir Word belgesini yazdırmak kadar kolay olduğunu gösterir. "On the Whiteboard"un son bölümünde Editör Pamela Woon, Makerhaus'a ve 10.000 metrekarelik fabrikasyon prototiplemesine gidiyor - mücevher, oyuncak ve 3D yazılımla tasarlayabileceğiniz hemen hemen her şey için 3D baskı içeren bir üyelik atölyesi. 3D baskı henüz ana akım olmasa da , bir Word belgesini yazdırmak kadar kolay karmaşık kreasyonları çıkarma potansiyeline sahip olması an meselesidir. Aşağıdaki "Beyaz Tahtada" nın en son bölümüne göz atın ve ardından bu özellik hikayesindedaha fazla bilgi edinmek için Microsoft Haber Merkezi'ne gidin.
Son olarak, bu hafta Microsoft Facebook Sayfasında, aşağıdaki Bing ana sayfa resmine altyazı eklemenizi istedik. Daha popüler yanıtlardan biri "NE arıyorsunuz?!" oldu.Gülümsemek
Bing homepage peepers
Weekend Reading'in bu baskısı için bir paket! Umarım herkes harika, dinlendirici bir hafta sonu geçiriyor ve gelecek hafta sizi resmi Microsoft Blog'da tekrar görüyor!
 

27.10.2021

Diğer Haberler