p

Hafta Ortası İndirme: 6 Haziran Sürümü–İş Yerinde Windows için Kinect & Windows Server 2012 Sürüm Adayı Kullanıma Sunuldu

Hafta Ortası İndirme'nin bu sürümünde, Kinect for Windows and Surface, Windows Server 2012 Release Candidate ve Microsoft Research'ün bazı ilginç kullanımları hakkında hikayelerimiz var.

Şeffaf bir ekranla kinect kafa izleme. Daha sonra Microsoft Editörü Steve Clayton, portland, Ore. merkezli ve etkileşimli deneyimler oluşturan yaratıcı bir ajans olan Second Story'ninçalışmalarına rastladı. Onu onlara yönlendiren şey, özellikle iki Microsoft teknolojisi olan Kinect ve Surface 2.0'ı kullanarak yaptıkları olağanüstü çalışmalardır. Hikayenin tamamı için Next at Microsoft'taki bu Salı yazısını okuyun ve aşağıdaki videoya göz atmeyi unutmayın. Ayrıca, bu kaçırmamaya dikkat edin 30 Mayıs sonraki bir Fransız ikili hakkında 3D ile dünyayı yakalayan Kinect for Windows.

Windows Server 2012 Release Candidate kullanıma sunuldu. Bulut için optimize edilmiş işletim sistemi son sürümüne giden yolda önemli bir kilometre taşına daha ulaştık: Windows Server 2012 Sürüm Adayı (RC) şimdi indirme ve değerlendirmeiçin kullanılabilir . Çok çeşitli yeni özellikleri ve yetenekleri keşfetmeye henüz başlamadıysanız, bu yeni yayın öncesi sürüm başlamak için ideal bir zamandır. Beta sürümünün bugüne kadar yaklaşık 300.000 indirmesiyle, bu yeni Windows Server'ın etrafındaki heyecan daha önce görülmemiş. Hikayenin geri kalanını almak için Windows Server Blog'a gidin.

IE10 ile Windows 8 Sürüm Önizlemesi'nde Web'de gezinme. Metro tarzı uygulamaların sunduğu tüm avantajları sağlamak için Windows 8 ile lockstep'te yeni bir tarama deneyimi oluşturduk. Bu deneyimi, IE'nin temel mimarisini genişleterek, HTML5 ve diğer web standartları için güçlü güvenlik ve desteğe sahip hızlı, tamamen donanım hızlandırmalı bir tarama motoru sağlamak için kurduk. Bu hikaye hakkında daha fazla bilgi için, Windows 8'i Oluşturma hakkındaki bu 1 Haziran yazısını ve IEBlog'daki bu 31 Mayıs yazısınıokuyun. Ayrıca, IPv6'yı destekleyen Windows 8 Sürüm Önizlemesi'ndeki çalışma hakkında Windows 8 Oluşturma'daki bu Salı yazısını kaçırmayın. Son olarak, işletmelerin Windows 8 Sürüm Önizlemesi hakkında ne bilmesi gerektiğini öğrenmek için İşletmeniz için Blog için Windows'taki bu 31 Mayıs gönderisine göz atarak emin olun.

Microsoft Research'ün Asya'daki dost yüzleri. " Cep telefonlarının, tabletlerin, sensörlerin giderek daha yaygın hale geldiği bir dünya öngörüyoruz," diyor MSR'nin Pekin merkezli laboratuvarında yazılım geliştirme mühendisi olan Qiufeng Yin. "Bu tür cihazları daha insan dostu hale getirmeyi umuyoruz. Bir kullanıcıya kişiselleştirilebilirler ve yüz, ses ve dokunmaya ek olarak, az kullanılsa da etkileşim alanıdır." Microsoft Research Face Software Development Kit'in (SDK) beta sürümünün arkasındaki mantık bu, şimdi indirilebilir. Microsoft Research'ün en son yüz teknolojilerini bir araya gelen SDK, mühendislerin Windows Phoneiçin yüz tabanlı uygulamalar geliştirmesini sağlar. Daha fazla bilgi edinmek için Inside Microsoft Research'teki bu Pazartesi blog gönderisini okuyun.

Eski DX filtreleri IE10 Sürüm Önizlemesi'nden kaldırıldı. Internet Explorer'ın tarayıcılar arasında tutarlı "aynı biçimlendirme, aynı sonuçlar" hedefine ulaşma taahhüdü, kısmen IE9 ve IE10'un web sitelerinin grafik efektleri için standartlara dayalı özelliklere geçmesini sağlayan CSS3 özelliklerini eklemesi ile kanıtlanmıştır. Daha önce, internet explorer'ın eski görsel filtrelerinin ve geçişlerininilk olarak IE4'te tanıtıldığını, IE10'un Standartlar ve Tuhaflık modlarında desteklenmediğini ve standartlara dayalı değiştirmelerine kıyasla daha düşük performanslarını not ettiğini yazmıştım. Bu filtrelerin performansının ve genel Web'deki çok düşük kullanımlarının daha fazla analizine bağlı olarak, Windows 8 Release Preview'daki Internet Explorer 10, bunları Internet bölgesindeki tüm siteler için tüm belge modlarından kaldırır. Özellikler, Yerel İntranet ve Güvenilir Boyutlar bölgelerindeki siteler için IE10'un 5, 7, 8 ve 9 belge modlarında kullanılabilir durumda kalır. Hikayenin geri kalanı için IEBlog'daki bu Pazartesi yazısını okuyun.

MongoDB Uzmanları video serisi. MS Open Tech, Kanal 9'da Windows Azure ve Windows üzerinde çalışan geliştiriciler için MongoDB konularını kapsayan yeni bir video serisini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Serideki her video, MongoDB geliştirme, destek, eğitim ve danışmanlık lideri 10gen'deki MongoDB uzmanlarından birinin içgörülerine sahiptir. Serinin ilk üç videosu yayınlandı ve yakında daha fazlası geliyor. Serinin ilk videolarında neler olduğunu görmek için Interoperability @ Microsoft Blog'daki bu 1 Haziran gönderisine göz atın.

Windows Azure Topluluk Haberleri Toplama. Bulut bilişim ve Windows Azurehakkındaki en son topluluk odaklı haberlerin, içeriklerin ve konuşmaların haftalık toplamasının en son sürümünü okuduğunuzdan emin olun. Önemli noktaları Windows Azure Blog'da bulabilirsiniz.

Excel grafiklerindeki en iyi sekiz öğreticimiz. Herkesin arada bir tazelemeye ihtiyacı vardır, değil mi? Excel elektronik tabloları tamamen sayılarla ilgilidir. Ancak tonlarca sayı genellikle iletişim kurmanın en etkili yolu değildir. grafiklerin kullanışlı olduğu yer burasıdır. Grafikler sayısal verileri grafik biçiminde görüntüleyebilir, bu da büyük miktarda veriyi ve veriler arasındaki ilişkileri anlamayı kolaylaştırır. Excel grafikleri hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, doğru yere geldiniz. Başlamanız için grafiklerdeki en iyi öğreticilerimizi ve makalelerimizi bir araya geldik. Öğreticilerin neler sunduğunu görmek için Excel Bloguna gidin.

Hafta Ortası İndirme'nin bu baskısı için bir paket! Okuduğun için teşekkürler!

Tarafından gönderildi Jeff Meisner
Editor, Resmi Microsoft Blog

30.10.2021

Diğer Haberler