Alışveriş Sepetim

Hafta Ortası İndirme: 22 Şubat–Windows 8 Binasından Üç, Windows Logosu Yeniden Tasarlandı, ayrıca Windows Phone, Dynamics CRM ve Internet Explorer

Hafta Ortası İndirme'nin bu sürümünde, Windows 8'i Oluşturma, yeniden tasarlanmış Windows logosu, Windows Phone evangelistleri, Microsoft Dynamics CRM ve daha fazlasının hikayeleri var. Kontrol edin!

Windows 8'i kurmaktan üç tane. Windows 8'de yeterli haber alamıyorsanız, Windows 8 Oluşturma 'dan bu üç yeni gönderiyegöz atın - tarayıcı performansını güvenilir bir şekilde ölçmek , SkyDrive ve Windows 8 ve Windows 8'de istediğiniz dili kullanmak. Onları kaçırmayın!

Windows logosu yeniden tasarlandı. Windows 8'in Windows işletim sisteminin tamamen yeniden tasarlandı olduğunu söyledik. Modern PC hassasiyetlerine nasıl tutundığını değerlendirmek için Windows logosu da dahil olmak üzere keşfedilmemiş hiçbir şey bırakılmadı. Windows logosu güçlü ve yaygın olarak tanınan bir işarettir, ancak geri adım attığımızda ve analiz ettiğimizde, logomuzun bir evriminin Metro tarzı tasarım ilkelerimizi daha iyi yansıtacağını fark ettik ve ayrıca önceki enkarnasyonların bazı güçlü özellikleriyle yeniden bağlantı kurma fırsatı olduğunu hissettik. Bu hikayenin geri kalanını almak için, bu Oku Şubat 17 yazı bloglama Windows. Aşağıda yeni logonun ekran görüntüsü verilmiştir:

Windows 8 Logosu

Google, kullanıcı gizlilik ayarlarını atlıyor. IE ekibi, Google'ın Safari'deki kullanıcı gizliliği ayarlarını atladığını duyduğunda, kendimize basit bir soru sorduk: Google, Internet Explorer kullanıcılarının gizlilik tercihlerini de atlatıyor mu? Cevabın evet olduğunu keşfettik: Google, IE'deki varsayılan gizlilik korumalarını aşmak ve IE kullanıcılarını çerezlerle izlemek için benzer yöntemler kullanmaktadır. Aşağıda, IE9'un İzlenme Koruması özelliğini kullanarak gizliliklerini Google'dan nasıl koruyacakları konusunda IE kullanıcılarına önerilerin yanı sıra keşfettiklerimiz hakkında daha ayrıntılı olarak yazıyoruz. Ayrıca Google ile iletişime geçtik ve tüm tarayıcıların kullanıcıları için P3P gizlilik ayarlarını onurlandırma taahhüdünde bulunmalarını istedik. Bu hikaye hakkında daha fazla bilgi için, IEBlog 'dakibu Pazartesi yazısını okuyun.

Windows Phone Champs'i bulma. Burada Microsoft'ta Windows Phone evangelistlerimize "Telefon Şampiyonları" diyoruz. Champs, geliştiricilerimizin tam olarak ihtiyaç duydukları yardım ve desteği almasını ve geliştirici topluluğunun sesi olmasını sağlar. Hepsi platformumuzda uzmandır ve mevcut veya potansiyel geliştiricilerin sorularını yanıtlamak için yerel kaynaklar olarak hizmet vermektedir. Champs, uygulamanızdaki bir sorunu gidermenize yardımcı olabilir ve test için bir telefona elinizi tutuştırmanıza yardımcı olabilir. Bu hikaye hakkında daha fazla bilgi için, bu Oku Şubat 17 yazı Windows Phone Geliştirici Blog.

Windows Azure Topluluk Haberleri Toplama. Windows Azure Blog, bulut bilişim ve Windows Azurehakkında topluluk odaklı en son haberlerin, içeriklerin ve konuşmaların haftalık toplamasının en son sürümünü yayımladı. Bir bakın.

IEBlog' dan: Alt piksel işleme ve CSS nesne modeli. Windows 8 ile, büyük masaüstü ekranlarından küçük sayfalara kadar Web'de gezinmek için benzeri görülmemiş bir cihaz seçeneğiniz vardır. Bu cihaz yelpazesini barındırabilmek için tarayıcının Web'i birçok farklı ekran boyutunda ve boyutunda ölçeklendirebilmesi ve düzenleyebilmesi gerekir. Daha önce IE'de bu senaryoları destekleyen bazı özellikler hakkında blog yazdık. Alt piksel konumlandırma (metin ve düzen) Web sayfalarının her ölçekte güzel ve tutarlı görünmesini sağlayan temel platform teknolojilerinden biridir. Bu yazıda,CSS-OM üzerinden alt piksel konumlandırmasını daha iyi desteklemek için IE10'da yapılan değişiklikleri açıklıyoruz.

Burns & McDonnell, Microsoft Dynamics CRM 2011'i seçti. Microsoft Pazartesi günü yaptığı açıklamada, tam hizmet veren bir mühendislik, mimarlık, inşaat, çevre ve danışmanlık hizmetleri firması olan Burns &mcDonnell'ın 1.600 kişilik CRM dağıtımı için Salesforce.com yerine Microsoft Dynamics CRM 2011'i ve Oracle Fusion CRM'yi seçtiğini duyurdu. Microsoft Dynamics CRM 2011'in kullanım kolaylığı, şirketin rekabetçi CRM çözümleri yerine seçim yapmadaki belirleyici faktörüydü. Burns & McDonnell, bu bahar başlaması planlanan çözümün uygulanmasının çalışan verimliliğini artırmaya ve müşteri satışlarını ve hizmetini iyileştirmeye yardımcı olmasını bekliyor. Daha fazla ayrıntı istiyor, Bu basın açıklamasını okuyun Microsoft Haber Merkezi.

Hafta Ortası İndirme'nin bu baskısı için bir paket! Okuduğun için teşekkürler!

Tarafından gönderildi Jeff Meisner
Editor, Resmi Microsoft Blog


 

30.10.2021

Diğer Haberler