Hafta Ortası İndirme: 14 Aralık-Microsoft Yeni Windows Azure Özelliklerinin yanı sıra Dynamics CRM, SkyDrive ve Internet Explorer'ı Yayınladı

Hafta Ortası İndirme'nin bu sürümünde, Windows Azure'daki yeni özellikler ve işlevler ve diğer birkaç bit ve parça hakkında hikayelerimiz var.

Microsoft, Windows Azure için yeni özellikler ve işlevler yayınlar. Bu haftanın başlarında Microsoft, yeni açık kaynak özellikleri, SQL Azure Veritabanı geliştirmeleri ve basitleştirilmiş bir Windows Azure faturalandırma ve yönetim deneyimi de dahil olmak üzere Windows Azure için yeni özellikler ve işlevsel olarak yayımladı. Açık kaynak geliştirmeye kısmi olan geliştiriciler, barındırma, depolama ve hizmet veri yolu desteğiyle Düğüm.JS için dil kitaplıklarını içeren ilk Windows Azure yazılım geliştirme paketinden (SDK) yararlanacaktır. Bu hikaye hakkında daha fazla bilgi için, STB News Bytes Blog'daki bu Pazartesi yazısını ve Microsoft Haber Merkezi'ndekibu özellik hikayesini okuyun.

Microsoft ve Nissan, yeni nesil bayi yönetim sistemi için stratejik ilişki kurar. Microsoft ve Nissan Motor Co. Ltd. Pazar günü, Microsoft Dynamics CRM tabanlı yeni nesil bayi yönetim sistemi oluşturmak ve işbirliği yapmak için stratejik bir ilişki olduğunu duyurdu. Microsoft Dynamics CRM'nin güçlü temelini ve Nissan'ın otomotiv endüstrisi uzmanlığını kullanan iki şirket, bayi ve müşteri ilişkileri yönetimi ile sosyal işbirliği araçlarını, Nissan'ın müşterileri ile daha güçlü bir ilişki geliştirmesine, bayi satışlarını artırmasına ve küresel ölçekte pazar payını artırmasına yardımcı olacak bir çözüme dönüştürecek. Bu haberin geri kalanını almak için, Microsoft Haber Merkezi 'ndekibu basın açıklamasını okuyun.

Dokümanlar ve Fotoğraflar için SkyDrive API'leri. Birkaç ay önce Windows Live for Windows 8 önizlemesinin bir parçası olarak, geliştirici önizlemesinin, Live Connect API'lerinin bir sonraki sürümünün ve yeni oluşturulan Live SDK.'nın kullanılabilirliğini duyurduk. API'de yapılan önemli bir değişiklik, geliştiricilerden SkyDrive'a erişim hakkında aldığımız geri bildirimleri ele almaktı. SkyDrive için birincil değişiklik, uygulamaların skydrive'daki bir kullanıcının bulut depolama alanından belgelere, fotoğraflara ve videolara tam olarak erişmesi, yüklemesi ve paylaşması için yetenek sağlamaktı. Live Connect API'lerinin ve Windows Phone için Live SDK'nın yeni sürümü gönderildi. Tüm hikaye için Inside Windows Live Blog'daki bu 7 Aralık yazısını okuyun.

Mimaride uzay ve ışık: Duncan McLeod ile bir konuşma. Geçen haftanın sonlarında, Next at Microsoft Blog Editörü Steve Clayton, Microsoft UK'nin geliştirici evangelizm ekibinin mimar Duncan McLeod'un uzay konusundaki düşüncelerini ve görüşlerini paylaştığı dört video serisinin üçüncüsünün üçüncüsü olduğunu vurguladı. "Bir Star Trek'te değil, son sınır gibi – mimari açıdan ve bunun dijital içeriğe dönüşüp dönüşmediği. Hepsi Andrew Spooner'dan ilham alan bir dizi Metro'nun bir parçası," clayton bu Aralık 9'da Next'teki blog yazısındayazıyor.

Ve bu hafta Internet Explorer haberlerinde... IEBlog'dakiler web geliştiricilerinin muhtemelen kaçırmak istemediği iki yeni gönderi yayınladılar -"Web geliştiricilerinin görüntü, video ve ses verilerini Doğrudan Web uygulamalarına aktarmasına yardımcı olmak"konulu 9 Aralık tarihli bir parça ve "IE10'da standartlara dayalı Web grafiklerine geçme"üzerine 7 Aralık hikayesi. Kontrol edin.

Hafta Ortası İndirme'nin bu baskısı için bir paket. Okuduğun için teşekkürler!

Tarafından gönderildi Jeff Meisner
Editor, Resmi Microsoft Blog

30.10.2021

Diğer Haberler