Alışveriş Sepetim

Hafta Ortası İndirme: 11 Nisan Sürümü–Sonraki Akıllı Sistemler Hakkında Konuşmak, Windows 8 ve Windows Phone SDK, ayrıca Microsoft Research & Windows Azure

Hafta Ortası İndirme'nin bu sürümünde, akıllı sistemler, Windows Phone SDK, Windows 8'deki sabitlenmiş siteler ve çok daha fazlası hakkında hikayelerimiz var. Kontrol edin.
Akıllı sistemlerden bahsediyorum. Next at Microsoft'u takip eden herkes, blogun editörü Steve Clayton'ın akıllı sistemlere ve bilişimin geleceği için ne anlama geldiklerinden etkilendiğini bilir. Clayton son bir iki haftadır bilgi işlem alanında çeşitli oyuncularla oturup akıllı sistemlerin etkisi hakkında konuşuyor. Clayton'ın IDC'den Mario Morales ile konuştuğu videoya göz atın. Intel'den Ton Steenman ile yaptığıbu konuşmayı kaçırmayın.

Windows 8 ve Windows Phone SDK. Geçen ay, Windows Phone ekibi, geliştiricilere Windows 8'in Tüketici Önizlemesi'nde Windows Phone SDK'sını çalıştırmada mevcut olan bazı zorlukların farkında olduğunu bildirmek için yayınlanmıştır. O yazıda, bu sorunları ele almak için çalıştığımızdan bahsetmiştik. Daha sonra, SDK'mızın Win 8'de kullanımının engelini kaldıran Windows Phone SDK 7.1.1 güncellemesinin (resmi olarak desteklenmese de) yayınlandığı duyurusunu takip ettik. Mevcut uygulamalarla ilgili olarak: bugünün Windows Phone uygulamaları ve oyunları Windows Phone'un bir sonraki ana sürümünde çalışacaktır. Bu hikayenin geri kalanı için, bu 5 Nisan yazısını okuyun Windows Phone Geliştirici Blog. Ayrıca, bu Salı yazısını kaçırmayın Windows Phone uygulamalarında bellek kullanımını azaltma.
Windows 8'de sabitlenmiş siteler. Windows 8 Başlangıç ekranı, en sevdiğiniz uygulamaları ve içeriği bulmak ve bunlara bağlı kalmak için en iyi yerdir. Uygulama kutucukları etkinlikle canlıdır ve dünyanızdaki yenilikleri bilmeniz için size taze ve özel içerik gösterir. Windows 8'de Internet Explorer 10'un Metro stili tarama deneyimi hakkında yazdık. IEBlog'daki bu 3 Nisan gönderisi, IE10'un sabitlenmiş sitelerini ve Windows 8 Başlangıç ekranındaki kullanılabilirliklerini ayrıntılı olarak açıklar - yeni içerik olduğunu bildirmek için site merkezli görseller ve rozet bildirimleriyle birlikte. Sabitlenmiş siteleri desteklemek için Web geliştirici ayrıntılarında da gezineceğiz.
Kullanıcı Deneyimi Sanallaştırma ve App-V 5.0 ile tanışın. Microsoft kısa süre önce masaüstü sanallaştırma ailesine yeni bir ürünün katılacağını duyurdu - Kullanıcı Deneyimi Sanallaştırma (UE-V). Ayrıca amiral gemisi uygulama sanallaştırma ürünümüzün bir sonraki ana sürümü olan Uygulama Sanallaştırma 5.0'a (App-V 5.0) güncellendiğini duyurduk. Hikayenin geri kalanı için İşletmeniz için Windows Blogunda bu 4 Nisan yazısını okuyun.
Microsoft Araştırmacı tanındı. Microsoft Research'ten Kevin Schofield, hayatının yarısından fazla bir süredir Bilgisayar Makineleri Derneği'nin Bilgisayar İnsan Etkileşimi Özel İlgi Grubu'nda (SIGCHI) aktif bir katılımcı olarak yer aldı. Grubun araştırmalarının bir şampiyonu ve katkıları gönüllü çalışmaya verdiği önemin altını çiziyor. Yine de Şubat ortasında, beklenmedik bir SIGCHI haberi aldı: SIGCHI Yaşam Boyu Hizmet Ödülü'nü kazanmıştı. Daha fazla ayrıntı için Bu Salı yazısını Inside Microsoft Research'te okuyun. Soldaki Schofield.
Geliştiricilerin tarayıcılar arası kod yazmasına yardımcı olmak için BuildNewGames.com. HTML5, CSS3 ve JavaScript kullanan geliştiriciler için web oyunları oluşturmayı kolaylaştıracak yeni bir site olan BuildNewGames.comyayında! Bocoupile yeni bir ortaklık ile birlikte, Microsoft @ JSConf'un bu yeni siteninlansmanını duyurdu. Ortaklığı ve yeni site lansmanını duyuran IE ekibinde kıdemli ürün yöneticisi Justin Garret'ın gönderisini okuyabilirsiniz. Hikayenin geri kalanı için Birlikte Çalışabilirlik @ Microsoft Blog'daki bu 5 Nisan gönderiye göz atın.
Windows Azure Topluluk Haberleri Toplama. Bulut bilişim ve Windows Azurehakkında topluluk odaklı en son haberlerin, içeriklerin ve konuşmaların haftalık toplamasının 13.
Hafta Ortası İndirme'nin bu baskısı için bu kadar! Okuduğun için teşekkürler!
Tarafından gönderildi Jeff Meisner

Editor, Resmi Microsoft Blog

 

30.10.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.