p

Hafta Ortası İndirme: 10 Ağustos-Microsoft, Gaziler için Desteğin yanı sıra BlueHat Ödülü, Windows Phone ve Windows Azure'ı Genişletiyor

Hafta Ortası İndirme'nin bu sürümünde BlueHat Ödülü, Windows Phone ve Geekwire'dan insan yüzünün Microsoft 3-B modellemesi üzerine harika bir hikaye hakkında haber bitleri var.

Microsoft, iş gücüne giren ABD gazileri için destek genişletiyor. Microsoft, 5 Ağustos'ta, gazilere 10.000 teknoloji eğitim ve sertifika paketi dağıtmak için ABD Çalışma Bakanlığı ile ortaklık yaparak Elevate America veterans girişimini genişleteceğini duyurdu. Bu kaynaklar iki yıllık bir süre boyunca sağlanacaktır, ancak Çalışma Bakanlığı Tek Durak Kariyer Merkezleri, iş arayanlara tek bir çatı altında tam bir yardım yelpazesi sağlamak için tasarlanmıştır. Duyuru, Başkan Barack Obama'nın yönetimin, ülkenin gazilerini Washington, D.C TechFlash'taki Donanma Avlusu'ndaki sivil iş gücüne geçişlerine hazırlamaya yardımcı olacak fırsatları teşvik etme konusundaki sürekli kararlılığını tartıştığı gün yapıldı.

Microsoft, BlueHat Ödülü'nü duyurdu. Microsoft'un Güvenilir Bilgi İşlem Grubu, güvenlik araştırmacılarını yenilikçi, yeni bilgisayar güvenliği koruma teknolojisi geliştirdikleri için 250.000 dolardan fazla nakit ve ödülle ödüllendirmek için 3 Ağustos'ta BlueHat Ödülü yarışmasını duyurdu. Üç yıl önce Microsoft, müşterilerin daha fazla korunmasına yardımcı olmak için Microsoft Etkin Koruma Programı'nı (MAPP) oluşturarak güvenlik sorunlarına alışılmadık bir yaklaşım benimsemiştir. BlueHat Ödülü, Windows işletim sistemi ve bağımsız yazılım satıcılarını olumlu yönde etkileyen üzerinde çalışan uygulamalar için gelişmiş güvenlik sağlama potansiyeline sahiptir. Bu haberin geri kalanını almak için, Microsoft Haber Merkezi'ndekibu basın açıklamasını okuyun.

Mobil site performansını ölçme. Geliştiricilerin mobil sitelerinin gerçek dünyadaki performansını ölçmelerine yardımcı etmenin o kadar önemli olduğunu düşünüyoruz ki, Internet Explorer 9'da W3C Gezinti Zamanlaması arabirimini uygulamanın öncü ucundaydık ve çok hızlı bir şekilde Aday Önerisi durumuna getirilmesine yardımcı olduk. Mango cihazınız yoksa, kullanımı kolay öykünücüyü MSDN'deki App Hub 'danindirebilirsiniz. Bu hikayenin geri kalanı için, bu Ağustos 2.

Microsoft Visual Studio 2010 için Windows Azure Araçları yayımlandı. Microsoft, Microsoft Visual Studio 2010 için Windows Azure Araçları'nın 3 Ağustos'ta piyasaya sürüldüklerini duyurdu. Geliştiriciler, Web Platformu Yükleyicisi'ni kullanarak araçları buradan yükleyebilir. Bu sürümdeki yenilikleri öğrenmek için, Windows Azure Blog 'dakibu gönderiye göz atın.

İnsan yüzünün mükemmele yakın bir 3 boyutlu modelini geliştirmek. "Araştırma makalenizde, Matrix: Reloaded ve Beowulf yeniden çevriminin ötesindeki sanat durumunu nasıl ilerlettiğinizi açıkladığınızda bilgisayar grafiklerinde bir şey üzerinde olduğunuzu biliyorsunuz." Bu haftanın başlarında Geekwire Editörü Todd Bishop, Microsoft'un 3-B tarama ve hareket yakalama teknolojisini kullanarak insan yüzünün mükemmele yakın bir 3-B modelini geliştirme çabalarını ele aldı. Tüm hikayeyi almak için Geekwire'a gidin.

Hafta Ortası İndirme'nin bu baskısı için bir paket. Okuduğun için teşekkürler!

Tarafından gönderildi Jeff Meisner
Editor, Resmi Microsoft Blog

27.10.2021

Diğer Haberler