Alışveriş Sepetim

Hafta Ortası İndir: Kasım 9th Edition–Kinect for Windows Yakında geliyor, ayrıca Microsoft Araştırmacısı Jaron Lanier, Windows 8, IE10 ve Silverlight 5

Hafta Ortası İndirme'nin bu sürümünde, Windows için Kinect, Windows 8, Internet Explorer 10, Silverlight 5 ve Microsoft Araştırmacısı Jaron Lanier'de bir profil hakkında hikayelerimiz var. Kontrol edin!

Resmileşti: Windows için Kinect yakında geliyor. Windows için Kinect ekibi, Yeni bir blogun başlatılması ve Windows SDK için Kinect'in beta 2 sürümü ile Kinect'in bir yıl dönümünü kutluyor. Yayınladığımız güncellenmiş yazılım geliştirme kiti, daha hızlı iskelet takibi, iskelet izleme ve eklem tanıma söz konusu olduğunda daha iyi doğruluk oranı ve iş veya üretkenlik kaybetmeden Kinect'inizi takıp çıkarma yeteneği de dahil olmak üzere bazı harika yeni özellikler içeriyor. Hikayenin geri kalanı için yeni blogda Windows için Kinect genel müdürü Craig Eisler'in bu 3 Kasım yazısınıokuyun. İlgili haberlerde, resmi microsoft blog son anketekatılmayı unutmayın "Kinect teknolojisinin en havalı oyun dışı uygulaması nedir?"

Jaron Lanier ile beynimizdeki okyanusu keşfetmek. Microsoft'un en iyi beyinlerinden birine dalma fırsatından heyecan ediyorsanız, o zaman Jaron Lanier'den daha iyisini yapamazsınız - bir müzisyen, Bir Gadget Değilsiniz başlıklı bir manifestonun yazarı ve sonunda Kinect olan proje hakkında yıllarca danışmanlık yaptığı Microsoft Research'te ortak bir mimar. İlginç geliyor mu? Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bu özellik hikayesini Microsoft Haber Merkezi'nden okuyun. Aşağıda Lanier'in bir fotoğrafı var.

11-09Lanier_lg

Şimdi Windows 8'i Oluşturma: Canlı kutucuklar hakkında daha fazla şey. Bu Kasım 2nd Building Windows 8 post, Ryan Haveson Metro tarzı canlı fayans gelişimi ve mimarinin büyük sayıda fayansa nasıl ölçeklendiğini ve aynı zamanda genel güç tüketimini ve sistem yükünü azalttığını yazıyor. Bir bakın.

IE10'da hız ve doğrulukla yazma. Hızlı ve doğru yazmak, herhangi bir yazılım parçası için kullanıcı deneyiminin kritik bir parçasıdır. Fiziksel klavyesi olmayan bir cihaz kullanırken, harika bir metin giriş deneyimi sağlamak daha da önemlidir. Windows 8, herhangi bir cihazda metin girişini harika hale getirmek için çeşitli özellikler sağlar ve yazım denetimi bunlardan biridir. Windows 8'de yazım denetimi, müşterilerin metin girerken yanlış yazılmış sözcükleri tanımlamasına, genellikle yanlış yazılmış sözcükleri otomatik olarak düzeltmesine ve diğerleri üzerinde düzeltici işlem yapmasına olanak tanır. Windows 8'de, IE10 da dahil olmak üzere tüm işletim sistemindeki uygulamalar için yazım denetimi desteği kullanılabilir. Tabii ki, yazım denetimi, Windows'un tüm desteklenen sürümlerinde (Windows 7 dahil) bir IE10 tarayıcı özelliği olarak da sunulacaktır. Hikayenin geri kalanı için IEBlog'daki bu Salı yazısını okuyun.

Silverlight 5 civarında 10 tur. Salı günü Silverlight ekibi, Silverlight 5'te gelen yeni özelliklere odaklanan 10 bölümlük yeni bir seri başlattı. Seri, Silverlight 5'e giriş, işletim sistemi entegrasyonu ve verimlilik ve performans gibi çeşitli konuları kapsayacak. Bu hikaye hakkında daha fazla bilgi için, bu yazıyı okuyun Silverlight Blog.

Şimdi kullanılabilir: Windows Azure eğitim seti için Ekim güncelleştirmesi. Windows Azure Platform Eğitim Seti'nin (WAPTK) Ekim sürümü artık ücretsiz indirme. Windows Azure Platform Eğitim Seti, Windows AzureSQLAzure ve Windows Azure AppFabrickullanan uygulamaların nasıl oluşturılacağını anlamanıza yardımcı olacak uygulamalı laboratuvarlar (HOL'lar), sunular ve örnekler içerir. Uygulamalı laboratuvarlar, demo komut dosyaları ve sunumlar dahil olmak üzere tam eğitim kitini buradanindirin. MSDN'deki uygulamalı laboratuvarlara buradangöz atın. Eğitim seti hakkında daha fazla bilgi edinmek için, Windows Azure Blog 'daki bu Kasım 2.

Hafta Ortası İndirme'nin bu baskısı için bu kadar. Okuduğun için teşekkürler!

Tarafından gönderildi Jeff Meisner
Editor, Resmi Microsoft Blog

27.10.2021

Diğer Haberler