Alışveriş Sepetim
19,023
20,646

Hafta Ortası İndir: Halloween Edition (boo!) - Geliştirici Oluştur Konferansı'ndan Haberler

Hafta Ortası İndirme'nin bu sürümünde, Windows Phone 8 SDK'nın kullanılabilirliği, Windows 8'e hazır ürünlerin bir sonraki dalgası ve harika uygulamalar geliştirmeyi kolaylaştıran yeni programlar ve araçlar da dahil olmak üzere tükenmiş Build 2012 konferansından çıkan hikayelerimiz var.
Windows 8 ile iş fırsatı. Dün, Build 2012'yi başlattık ve geliştirici topluluğunu Windows 8 ürün dalgamızla muazzam fırsatı paylaşmak için Redmond kampüsümüze davet ettik. Microsoft CEO'su Steve Ballmer ve Windows Phone Program Yönetimi Direktörü Kevin Gallo, Windows'un vitrinine çıktı ... pc, tablet, telefon ve iş ve oyun. Hikayenin daha fazlasını Microsoft Kurumsal Başkan Yardımcısı ve Geliştirici ve Platform Evangelizmi Başkanı Evangelist Steve Guggenheimer'ın Resmi Microsoft Blogu 'ndaki gönderisinde, Windows Phone 8 için SDK'nınkullanılabilirliği de dahil olmak üzere geliştirici fırsatını özetliyor. Aşağıda Build 2012 açılış çadırının inşasını gösteren bir video yer haline geldir.
"); ]]>
Uygulama oluşturucular için Windows Mağazası Uygulama Laboratuvarları ile tanışin. 22 Ekim'de, geliştiriciler, tasarımcılar ve girişimciler gibi tüm uygulama oluşturucular için dünyanın 30'dan fazla şehrinde Windows Mağazası App Labs'i tanıttık. Windows Mağazası App Labs, en yeni Windows 8 cihazlarına erişebileceğiniz, Windows uzmanlarından teknik yardım alabileceğiniz ve önde gelen tasarımcılardan ve dijital ajanslardan tasarım kılavuzu alabileceğiniz yerlerdir. Hepsi bedava! Laboratuvarlar, Microsoft Surface, Ultrabooks, All-in-Ones ve daha fazlası gibi Windows RT tabletler de dahil olmak üzere birden fazla form faktöründe en son Windows 8 cihazlarıyla doludur. Daha fazla şey öğrenmek için Windows 8 uygulama geliştirici bloguna gidin.

Windows Phone Uygulamalarınız için Performans Analizi. Performans, en önemsiz uygulamalar hariç herkes için önemli bir endişe kaynağıdır ve bellek kullanımı uygulamanızın ne kadar iyi çalıştığını belirlemenize yardımcı olur. Bu seride Pratap Lakshman, Windows Phone Performans Analizi Aracı'nın bellek sorunlarını tanılamanıza ve düzeltmenize ve uygulama performansını artırmanıza nasıl yardımcı olabileceğini gösterir. Bu özel gönderide Pratap, bir nesnenin herhangi bir örneğinden erişilebilir nesnelerin grafiğini gösteren Nesne Grafiği görünümüne odaklanır. Ayrıntılı bir kılavuz için Windows Phone Geliştirici Blogunagidin.
Küçük ve orta ölçekli işletmeler için Windows 8 Pro. Geçen hafta, Windows 8'in dünya çapında piyasaya sürülmesini, Windows 8'i resmi olarak dünyaya başlattığımız New York'ta büyük bir başlangıçla kutladık. Windows 8 artık küçük ve orta ölçekli işletmeler de dahil olmak üzere herkesin satın alabildiği bir sürümdür. 26 Ekim'deki yazısında Jay Paulus, Windows 8'in küçük ve orta ölçekli işletmeler için ne anlama geldiğiniele alıyor , bazı temel özelliklerde yürüyor ve bazı müşterilerimizin zaten gördüğü faydaları vurguluyor.
Windows Phone 8'de yeni Office ile tanışın. Office Next blog pazartesi günü, her Windows Phone 8'e önceden yüklenmiş olarak gelen yeni Office'i duyurdu. Ofis mühendisliğinden Bert Van Hoof konuk yazısında, bu yolculuğa başladıklarında beş net hedef belirlediklerini söylüyor:
· Tüm Office belgeleriniz, nerede ve ne zaman istediğiniz
· Herhangi bir telefonda en iyi Office belgesi işleme
· Tüm notlarınız - tek bir yerde ve sizinle, her yerde
· Mobil cihazınızdan etkili bir şekilde iletişim kurun ve işbirliği yapın
· Herhangi bir telefondaki en hazır Office deneyimi
Microsoft Office'in Windows Phone 8'deneden evde hissettiğini görmek için Office Sonraki bloguna göz atın.
Internet Explorer 10 artık Windows 8 ile kullanılabilir. Internet Explorer 10, yeniden tasarlanan Windows deneyiminin büyük bir parçasıdır. Tamamen yeni modern dokunmatik kullanım özelliği ile IE10, yeni modern cihazlarda Web'den beklememiz gerekenlerin çıtasını yükseltiyor. IE10'daki dokunmatik platform yenilikleri, geliştiricilerin yerel uygulama meslektaşlarına rakipyeni deneyimler oluşturmasına izin veriyor. IE10'daki yeni özelliklere göz atın IE blogunda.
Yammer, Enterprise Graph'ı duyurdu. Kurumsal Bir Sosyal Ağ ve Microsoft Office Bölümü'nün bir parçası olan Yammer Inc.,Pazartesi günü ilk müşteri konferansı Olan YamJam '12'de yeni bir Uygulama Dizini ve platformu duyurdu. Platform, feed'ler, profiller, takip ve beğeniler gibi sosyal ağ özelliklerini iş uygulamalarına daha kolay oluşturmak için standart bileşenler sunar. Bu yaklaşım yalnızca geliştiricilere zaman kazandırmıyor, aynı zamanda kurumsal müşterilerin iş uygulamaları genelinde insanları, konuşmaları ve verileri sorunsuz bir şekilde bağlamasını sağlıyor - Yammer'ın "Kurumsal Grafik" olarak adlandırdığı bir deneyim. Bu duyuru ve diğer haberler hakkında daha fazla bilgi için YamJam '12 over microsoft haber merkezi.
Windows Azure SQL Veri Eşitleme Ekim güncelleştirmesi duyuruyor. SQL Data Sync hizmeti için yeni Ekim güncelleştirmesinin tüm Windows Azure veri merkezlerinde artık çalışır durumda olduğunu duyurmaktan mutluluk duyarız.
Bu güncelleştirmede, kullanıcılar artık tek bir Windows Azure aboneliği altında birden çok Eşitleme Sunucusu oluşturabilir. Bu özellik sayesinde, farklı bölgelerdeki eşitleme grubu hub'larına sahip birden çok eşitleme grubu oluşturmayı amaçlayan kullanıcılar, eşitleme hub'ının sağlandığı aynı bölgede karşılık gelen Eşitleme Sunucusu'nu sağlayarak veri eşitlemede performans iyileştirmelerinin keyfini çıkaracaktır. 26 Ekim Windows Azure blog gönderisindeayrıntıları ve daha fazla kaynağı alıp almayın.
Kaçırdıysanız diye...
Microsoft, Windows Azure ve Windows Server için Yeni Apache Hadoop Çözümlerini Duyurdu ve elbette, Windows 8 ve Microsoft Surface Başlatıldı ve Windows Phone 8 Tanıtıldı.
Hafta Ortası İndirme'nin bu baskısı için bu kadar! Okuduğun için teşekkürler!
Tarafından gönderildi Jeff Meisner
Editor, Resmi Microsoft Blog

 

4.11.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.